App Store Google Play

Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці

06.09.2016 11:00
Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці
Безкоштовні консультації експертів, уроки англійської, екскурсії та концерти. Цікаво провести час та отримати корисну інформацію можна в обласній бібліотеці Дніпропетровщини. Що цікавого заплановано на вересень, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Вивчати англійську можна безкоштовно. Дніпропетровська обласна бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія щотижня проводить низку курсів з англійської.
 
Щовівторка з 16.00 до 17.30 проходить експрес-курс для студентів «Activate English» - «Активуй англійську».
 
Щосереди о 17.00 - «Кіноклуб». Тут показують англомовні фільми та обговорюють їх з носіями мови.
 
Щочетверга з 16.00 до 17.30 – експрес-курс англійської для початківців.
 
Щосуботи з 14.00 до 16.00 можна поспілкуватися з носіями мови. Все ці заняття проходять у Центрі «Вікно в Америку» за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
У програмі бібліотеки у вересні також творчий вечір співака, композитора та золотого голосу Дніпра Олега Мелещука «Приїздіть до нас у Дніпро». Концерт розпочнеться 12 вересня о 16.30 у відділі читальних залів за адресою: вул. Савченка,10.
 
14 вересня о 10.00 також у відділі читальних залів пройде лекція біотерапевта. Отримати відповіді на всі запитання про біоритми людини, правильний час здорового сну можна під час заходу.
 
Дізнатися всю інформацію про отримання візи та візовий режим можна 21 вересня на виставці у відділі періодики за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
Корисні поради з кулінарії, садівництва та стилю можна отримати на заході «Вулик корисних порад». Він пройде 29 вересня з 9.30 до 12.30 у Бібліотечній альтанці біля приміщення бібліотеки за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...