App Store Google Play

Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці

06.09.2016 11:00
Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці
Безкоштовні консультації експертів, уроки англійської, екскурсії та концерти. Цікаво провести час та отримати корисну інформацію можна в обласній бібліотеці Дніпропетровщини. Що цікавого заплановано на вересень, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Вивчати англійську можна безкоштовно. Дніпропетровська обласна бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія щотижня проводить низку курсів з англійської.
 
Щовівторка з 16.00 до 17.30 проходить експрес-курс для студентів «Activate English» - «Активуй англійську».
 
Щосереди о 17.00 - «Кіноклуб». Тут показують англомовні фільми та обговорюють їх з носіями мови.
 
Щочетверга з 16.00 до 17.30 – експрес-курс англійської для початківців.
 
Щосуботи з 14.00 до 16.00 можна поспілкуватися з носіями мови. Все ці заняття проходять у Центрі «Вікно в Америку» за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
У програмі бібліотеки у вересні також творчий вечір співака, композитора та золотого голосу Дніпра Олега Мелещука «Приїздіть до нас у Дніпро». Концерт розпочнеться 12 вересня о 16.30 у відділі читальних залів за адресою: вул. Савченка,10.
 
14 вересня о 10.00 також у відділі читальних залів пройде лекція біотерапевта. Отримати відповіді на всі запитання про біоритми людини, правильний час здорового сну можна під час заходу.
 
Дізнатися всю інформацію про отримання візи та візовий режим можна 21 вересня на виставці у відділі періодики за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
Корисні поради з кулінарії, садівництва та стилю можна отримати на заході «Вулик корисних порад». Він пройде 29 вересня з 9.30 до 12.30 у Бібліотечній альтанці біля приміщення бібліотеки за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...