App Store Google Play

Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці

06.09.2016 11:00
Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці
Безкоштовні консультації експертів, уроки англійської, екскурсії та концерти. Цікаво провести час та отримати корисну інформацію можна в обласній бібліотеці Дніпропетровщини. Що цікавого заплановано на вересень, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Вивчати англійську можна безкоштовно. Дніпропетровська обласна бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія щотижня проводить низку курсів з англійської.
 
Щовівторка з 16.00 до 17.30 проходить експрес-курс для студентів «Activate English» - «Активуй англійську».
 
Щосереди о 17.00 - «Кіноклуб». Тут показують англомовні фільми та обговорюють їх з носіями мови.
 
Щочетверга з 16.00 до 17.30 – експрес-курс англійської для початківців.
 
Щосуботи з 14.00 до 16.00 можна поспілкуватися з носіями мови. Все ці заняття проходять у Центрі «Вікно в Америку» за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
У програмі бібліотеки у вересні також творчий вечір співака, композитора та золотого голосу Дніпра Олега Мелещука «Приїздіть до нас у Дніпро». Концерт розпочнеться 12 вересня о 16.30 у відділі читальних залів за адресою: вул. Савченка,10.
 
14 вересня о 10.00 також у відділі читальних залів пройде лекція біотерапевта. Отримати відповіді на всі запитання про біоритми людини, правильний час здорового сну можна під час заходу.
 
Дізнатися всю інформацію про отримання візи та візовий режим можна 21 вересня на виставці у відділі періодики за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
Корисні поради з кулінарії, садівництва та стилю можна отримати на заході «Вулик корисних порад». Він пройде 29 вересня з 9.30 до 12.30 у Бібліотечній альтанці біля приміщення бібліотеки за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...