App Store Google Play

Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці

06.09.2016 11:00
Виставки, пізнавальні екскурсії, концерти та уроки англійської – все це безкоштовно в бібліотеці
Безкоштовні консультації експертів, уроки англійської, екскурсії та концерти. Цікаво провести час та отримати корисну інформацію можна в обласній бібліотеці Дніпропетровщини. Що цікавого заплановано на вересень, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Вивчати англійську можна безкоштовно. Дніпропетровська обласна бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія щотижня проводить низку курсів з англійської.
 
Щовівторка з 16.00 до 17.30 проходить експрес-курс для студентів «Activate English» - «Активуй англійську».
 
Щосереди о 17.00 - «Кіноклуб». Тут показують англомовні фільми та обговорюють їх з носіями мови.
 
Щочетверга з 16.00 до 17.30 – експрес-курс англійської для початківців.
 
Щосуботи з 14.00 до 16.00 можна поспілкуватися з носіями мови. Все ці заняття проходять у Центрі «Вікно в Америку» за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
У програмі бібліотеки у вересні також творчий вечір співака, композитора та золотого голосу Дніпра Олега Мелещука «Приїздіть до нас у Дніпро». Концерт розпочнеться 12 вересня о 16.30 у відділі читальних залів за адресою: вул. Савченка,10.
 
14 вересня о 10.00 також у відділі читальних залів пройде лекція біотерапевта. Отримати відповіді на всі запитання про біоритми людини, правильний час здорового сну можна під час заходу.
 
Дізнатися всю інформацію про отримання візи та візовий режим можна 21 вересня на виставці у відділі періодики за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.
 
Корисні поради з кулінарії, садівництва та стилю можна отримати на заході «Вулик корисних порад». Він пройде 29 вересня з 9.30 до 12.30 у Бібліотечній альтанці біля приміщення бібліотеки за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 18.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...