App Store Google Play

Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

06.09.2016 21:00
Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

Сьогодні, 6 вересня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради Дніпра було прийнято програму розвитку велоінфраструктури міста. Програма розрахована на 2016-2020 роки, вона передбачає будівництво 328 кілометрів велосипедних маршрутів.

Як повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, відтепер в усіх капітальних ремонтах доріг буде враховуватися проектування доріжок для велосипедистів.

«Під час поточних ремонтів доріг і тротуарів будуть знижені бордюри, щоб переміщення було максимально комфортним», - додав заступник міського голови.

На засіданні було зазначено, що протягом п'яти років реалізації цієї програми міська влада планує виділити на велодоріжки 154 мільйони гривень.

Щоб керівництво міста звернуло увагу на проблеми велосипедистів, городяни нещодавно створили відповідну петицію. В результаті, представники виконкому розглянули цю петицію і задовольнили потребу місцян прийняттям програми розвитку інфраструктури.

Директор департаменту забезпечення діяльності Дніпропетровської міськради Олександр Литвин зазначив, що це поки що перша петиція, яка втілилася в життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...