App Store Google Play

Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

06.09.2016 21:00
Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

Сьогодні, 6 вересня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради Дніпра було прийнято програму розвитку велоінфраструктури міста. Програма розрахована на 2016-2020 роки, вона передбачає будівництво 328 кілометрів велосипедних маршрутів.

Як повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, відтепер в усіх капітальних ремонтах доріг буде враховуватися проектування доріжок для велосипедистів.

«Під час поточних ремонтів доріг і тротуарів будуть знижені бордюри, щоб переміщення було максимально комфортним», - додав заступник міського голови.

На засіданні було зазначено, що протягом п'яти років реалізації цієї програми міська влада планує виділити на велодоріжки 154 мільйони гривень.

Щоб керівництво міста звернуло увагу на проблеми велосипедистів, городяни нещодавно створили відповідну петицію. В результаті, представники виконкому розглянули цю петицію і задовольнили потребу місцян прийняттям програми розвитку інфраструктури.

Директор департаменту забезпечення діяльності Дніпропетровської міськради Олександр Литвин зазначив, що це поки що перша петиція, яка втілилася в життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...