App Store Google Play

Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

06.09.2016 21:00
Протягом 5 років у Дніпрі планують збудувати 328 кілометрів велодоріжок

Сьогодні, 6 вересня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради Дніпра було прийнято програму розвитку велоінфраструктури міста. Програма розрахована на 2016-2020 роки, вона передбачає будівництво 328 кілометрів велосипедних маршрутів.

Як повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, відтепер в усіх капітальних ремонтах доріг буде враховуватися проектування доріжок для велосипедистів.

«Під час поточних ремонтів доріг і тротуарів будуть знижені бордюри, щоб переміщення було максимально комфортним», - додав заступник міського голови.

На засіданні було зазначено, що протягом п'яти років реалізації цієї програми міська влада планує виділити на велодоріжки 154 мільйони гривень.

Щоб керівництво міста звернуло увагу на проблеми велосипедистів, городяни нещодавно створили відповідну петицію. В результаті, представники виконкому розглянули цю петицію і задовольнили потребу місцян прийняттям програми розвитку інфраструктури.

Директор департаменту забезпечення діяльності Дніпропетровської міськради Олександр Литвин зазначив, що це поки що перша петиція, яка втілилася в життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...