App Store Google Play

Близько ста шкіл на Дніпропетровщині працюють попри порушення норм

06.09.2016 14:20
Близько ста шкіл на Дніпропетровщині працюють попри порушення норм

На Дніпропетровщині введено в експлуатацію 846 шкіл, а з них всього 740 пройшли перевірки і мають необхідні документи. Про те, з якими проблемами стикаються школярі найчастіше розповів в.о. начальника ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв 6 вересня на прес-конференції у «МістДніпро», передає Дніпроград з місця події.

На думку експертів, часто погіршення здоров’я дитини починається саме з відвідування школи.

«Зазвичай, увага батьків щільно прикута до обставин у садку, а коли діти трохи дорослішають - батьки дещо втрачають пильність», - говорить  Андрій Кондратьєв.

Погіршуватись здоров’я дитини починає через невиконання працівниками шкіл встановлених норм та правил.

«Будь-то погане освітлення кабінетів, недосвідченість персоналу, погана вентиляція, або порушення правил зберігання та обробки продуктів харчування», - перелічує в.о. начальника ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв.

За його словами всі ці недоліки зазвичай помічає комісія ГУ і при їх наявності школа залишається без необхідних документів аж до моменту усунення проблем.

У зв’язку з тим, що зазвичай перше вересня щороку приходить без змін, деякі школи відкриваються, не зважаючи на порушення.

«Наразі на Дніпропетровщині 740 шкіл  отримали необхідні паспорти, а з іншими 106, нажаль, ще є проблеми. Не секрет, що у деяких обласних школах немає, наприклад, місць для приготування харчів, або, одна школа не встигла за літо провести гарячу воду. Такі школи працюють, проте з особливостями», - розповідає фахівець.

Відтак, деякі школи на Дніпропетровщині користуються послугами постачання їжі.

Взагалі нагальними проблемами учбових закладів є саме харчування. Нерідко до установи контролю надходять скарги від батьків і Андрій Кондратьєв просить не припиняти їх слідкувати за виконанням правил і завжди звертатись.

«Батьки – найкращі контролери, ви частіше відвідуєте школи і тому маєте змогу спостерігати за всім», - додає він, нагадуючи, що звертатись краще на сайт установи, яка може вплинути на роботу вчителів та іншого персоналу шкіл, а саме ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...