App Store Google Play

Близько ста шкіл на Дніпропетровщині працюють попри порушення норм

06.09.2016 14:20
Близько ста шкіл на Дніпропетровщині працюють попри порушення норм

На Дніпропетровщині введено в експлуатацію 846 шкіл, а з них всього 740 пройшли перевірки і мають необхідні документи. Про те, з якими проблемами стикаються школярі найчастіше розповів в.о. начальника ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв 6 вересня на прес-конференції у «МістДніпро», передає Дніпроград з місця події.

На думку експертів, часто погіршення здоров’я дитини починається саме з відвідування школи.

«Зазвичай, увага батьків щільно прикута до обставин у садку, а коли діти трохи дорослішають - батьки дещо втрачають пильність», - говорить  Андрій Кондратьєв.

Погіршуватись здоров’я дитини починає через невиконання працівниками шкіл встановлених норм та правил.

«Будь-то погане освітлення кабінетів, недосвідченість персоналу, погана вентиляція, або порушення правил зберігання та обробки продуктів харчування», - перелічує в.о. начальника ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв.

За його словами всі ці недоліки зазвичай помічає комісія ГУ і при їх наявності школа залишається без необхідних документів аж до моменту усунення проблем.

У зв’язку з тим, що зазвичай перше вересня щороку приходить без змін, деякі школи відкриваються, не зважаючи на порушення.

«Наразі на Дніпропетровщині 740 шкіл  отримали необхідні паспорти, а з іншими 106, нажаль, ще є проблеми. Не секрет, що у деяких обласних школах немає, наприклад, місць для приготування харчів, або, одна школа не встигла за літо провести гарячу воду. Такі школи працюють, проте з особливостями», - розповідає фахівець.

Відтак, деякі школи на Дніпропетровщині користуються послугами постачання їжі.

Взагалі нагальними проблемами учбових закладів є саме харчування. Нерідко до установи контролю надходять скарги від батьків і Андрій Кондратьєв просить не припиняти їх слідкувати за виконанням правил і завжди звертатись.

«Батьки – найкращі контролери, ви частіше відвідуєте школи і тому маєте змогу спостерігати за всім», - додає він, нагадуючи, що звертатись краще на сайт установи, яка може вплинути на роботу вчителів та іншого персоналу шкіл, а саме ГУ держслужби з питань безпеки продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...