App Store Google Play

Бізнес-клімат у Дніпрі покращився, - представник Європейської бізнес-асоціації

06.09.2016 17:40
Бізнес-клімат у Дніпрі покращився, - представник Європейської бізнес-асоціації

6 вересня в Дніпровській мерії зібралися представники Європейської бізнес-асоціації. Виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило обговорила з бізнесовою спільнотою питання про те, як міська влада може допомогти формуванню комфортних умов для роботи підприємців. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Яніка Мерило впевнена, що бізнесу необхідна своя екосистема роботи.

«Влада не може в ручному режимі вирішувати питання. Треба створювати робочу бізнесову екосистему, де працюють правила, а не ручний механізм. Потрібні законодавчі рамки», – зазначила заступник мера.   

Представники Європейської бізнес-асоціації впевнені, що бізнес-клімат в Дніпрі покращився. Це свідчить про позитивні тенденції розвитку та реальні зміни у майбутньому. Але зазначили, що процес реформ не може бути швидким.

"Ми розуміємо, що це не спринт, а марафон. У деяких випадках це просто така спортивна ходьба", - сказав  голова координаційної ради Європейської бізнес-асоціації.

Представники асоціації схвалюють запровадження електронного врядування у Дніпрі та наполягають на подальшому розвитку інфраструктури міста.

«Ми не хочемо неможливого. Ми покладаємо надії на дерегуляцію. Все більше грошей надходить до регіонів, і хочеться, щоб вони йшли на благо мешканців і бізнесу. Хочеться, щоб місто стало лідером із залучення інвестицій», – наголосила Алла Савченко, голова координаційної ради Європейської бізнес-асоціації.

При цьому експерти наголосили на важливості боротьби з корупцією, де головним фактором має стати невідворотність покарання.

"Корупція ще залишається. Невідворотність покарання – дуже важливий принцип, який ми не завжди бачимо. Якщо це буде втілюватися, то тоді можна буде сміливо говорити, що цей уряд реально бореться з корупцією", - підсумувала Алла Савченко.

Нагадаємо, Європейська бізнес-асоціація (ЄБА) заснована в 1999 році за підтримки Європейської комісії в Україні. Нині це одне з найчисельніших об'єднань бізнесу на вітчизняному ринку. Асоціація, до якої входять понад дев'ятсот компаній, має широку сферу впливу. Офіційні представництва ЄБА розташовані у п'яти українських містах – Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Мета роботи асоціації – налагодження сприятливого інвестиційного клімату в УкраїніHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...