App Store Google Play

Бізнес-клімат у Дніпрі покращився, - представник Європейської бізнес-асоціації

06.09.2016 17:40
Бізнес-клімат у Дніпрі покращився, - представник Європейської бізнес-асоціації

6 вересня в Дніпровській мерії зібралися представники Європейської бізнес-асоціації. Виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило обговорила з бізнесовою спільнотою питання про те, як міська влада може допомогти формуванню комфортних умов для роботи підприємців. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Яніка Мерило впевнена, що бізнесу необхідна своя екосистема роботи.

«Влада не може в ручному режимі вирішувати питання. Треба створювати робочу бізнесову екосистему, де працюють правила, а не ручний механізм. Потрібні законодавчі рамки», – зазначила заступник мера.   

Представники Європейської бізнес-асоціації впевнені, що бізнес-клімат в Дніпрі покращився. Це свідчить про позитивні тенденції розвитку та реальні зміни у майбутньому. Але зазначили, що процес реформ не може бути швидким.

"Ми розуміємо, що це не спринт, а марафон. У деяких випадках це просто така спортивна ходьба", - сказав  голова координаційної ради Європейської бізнес-асоціації.

Представники асоціації схвалюють запровадження електронного врядування у Дніпрі та наполягають на подальшому розвитку інфраструктури міста.

«Ми не хочемо неможливого. Ми покладаємо надії на дерегуляцію. Все більше грошей надходить до регіонів, і хочеться, щоб вони йшли на благо мешканців і бізнесу. Хочеться, щоб місто стало лідером із залучення інвестицій», – наголосила Алла Савченко, голова координаційної ради Європейської бізнес-асоціації.

При цьому експерти наголосили на важливості боротьби з корупцією, де головним фактором має стати невідворотність покарання.

"Корупція ще залишається. Невідворотність покарання – дуже важливий принцип, який ми не завжди бачимо. Якщо це буде втілюватися, то тоді можна буде сміливо говорити, що цей уряд реально бореться з корупцією", - підсумувала Алла Савченко.

Нагадаємо, Європейська бізнес-асоціація (ЄБА) заснована в 1999 році за підтримки Європейської комісії в Україні. Нині це одне з найчисельніших об'єднань бізнесу на вітчизняному ринку. Асоціація, до якої входять понад дев'ятсот компаній, має широку сферу впливу. Офіційні представництва ЄБА розташовані у п'яти українських містах – Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Мета роботи асоціації – налагодження сприятливого інвестиційного клімату в Україні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...