App Store Google Play

Пінчук виграв півмільярда на труби для «Укргазвидобування» без опору конкурентів

05.09.2016 11:00
Пінчук виграв півмільярда на труби для «Укргазвидобування» без опору конкурентів

ПАТ «Укргазвидобування» 29 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Інтерпайп Україна» на постачання обсадних труб на 565,17 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підприємство Віктора Пінчука виходило на тендер з наступними пропозиціями на труби обсадні ОТТГ, ОТТМ виконання А та кількома видами труб виробництва Росії та Австрії по ціні від 37 до 62 тис грн. за тонну:

интерпайап1 интерпайап4 интерпайап3 интерпайап2

Однак в ході аукціону «Інтерпайп» знизив ціну на 0,5%, а угоду з переможцем «Укргазвидобування» не оприлюднило. Відтак остаточні ціни можуть трохи відрізнятись від пропозиції.

У тендері по двом лотам брали участь сім компаній. Дві компанії неправильно сформували ціну своїх пропозицій (у сотню разів менше від решти учасників, що свідчить при помилку при введенні даних у ході аукціону) і відмовились від підписання угод.

По лоту на обсадні труби 426 мм з трикутною різзю «Інтерпайп» отримав перемогу вартістю 22,28 млн грн, знизивши ціну на 1%. Таке ж незначне зниження ціни дозволило собі ТОВ «Дніпровський завод бурового обладнання» Тетяни і Олега Островського.

У лоті на обсадні труби іншої номенклатури «Інтерпайп» один раз знизив вартість пропозиції з 545 699 736 до 542 899 736 грн. Це відбулось у останньому раунді аукціону, коли його заявку на той момент міг перебити вже лише один учасник – ТОВ «Промислова інвестиційна компанія «Енерго-інвест» (Дніпро), яка є дилером грузинського заводу «Rustavi Steel». Однак фірма Світлани Чумакової та Ігоря Шаповала свою ціну не знизила і стала третьою після «Інтерпайпу» та ТОВ «Бізнес глобал».

Фірма «Бізнес глобал» зареєстрована у Харкові на мешканку Дніпра Інну Лашко. А у своїй тендерній пропозиції (скачати predl_lot2 бізнес глобал)  фірма дозволила собі подати на своєму бланку текст пропозиції самого «Інтерпайпу»:

бізнесглобал

При цьому «Бізнес глобал» просто знизила прайс і її остаточна заявка коштувала 520,02 млн грн. З цією найдешевшою заявкою фірма зрештою мала виграти тендер, але вона сама відмовилась надсилати необхідні для оформлення перемоги документи, і «Укргазвидобування» зрештою обрало переможцем «Інтерпайп».

Підприємство Пінчука в ході аукціону лише один раз знизило свою пропозицію, щоб зайняти друге місце після «Бізнес глобалу». При цьому жодний інший учасник аукціону в ході трьох раундів торгівлі не зменшив свою пропозицію ні на копійку. А первинні пропозиції усіх учасників окрім «Бізнес глобала» відрізнялися між собою не більш ніж на 0,2%.

Окрім вказаних фірм у тендері також брали участь ТОВ «Днепровский трубный завод», ТОВ «Дніпровський завод бурового обладнання» і ТОВ «Метал-Імпекс». Усі вони як і «Інтерпайп» також прописні у Дніпрі.

зниження аукціон

 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...