App Store Google Play

Пільговики - непосильний тягар для перевізників?

05.09.2016 18:00
Пільговики - непосильний тягар для перевізників?

Питання з пільговиками  піднімається вже багато років. Голова профспілки перевізників Михайло Тонконогий розповів, чому ж водії маршрутного транспорту не хочуть возити пільговіків. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі «Дніпро-Пост»

Проблема пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування завжди стояла гостро. Вона і сьогодні залишається однією з основних причин численних скарг автоперевізників.

Голова профспілки перевізників розповів, що ця проблема «висить» вже близько двадцяти років, та повідомив про надмірне соціальне навантаження на автотранспортників, яке  пов’язане з перевезенням пільгових категорій пасажирів.

«Ще в районі 2000 року було зібрано всі перевізників України і тодішній керівник асоціації перевізників Костюченко повідомив їм, що держава взагалі не налаштована компенсувати перевезення пільговиків. І запропонував їм перевозити пільговиків відштовхуючись від посадкових місць. Їм сказали - більше можете не брати. Перевізники погодилися. Сьогодні ж, на тлі загального соціального напруження, почали знову спливати конфліктні ситуації навколо відмови водіїв возити пільговиків. Україна ніколи не монетизувала ці пільги».

Михайло Тонконогий повідомив, що на сьогодні питання контролю перевезення пільговиків стоїть достатньо гостро. Тож, нагадав, що в рамках реформи транспортної мережі неодноразово піднімалося питання про введення електронних карт для проїзду. Але сам експерт вважає, що така зміна наразі фактично непідйомна для нашого міста.

Також під час конференції було названо перші суми, які потрібні, аби запустити електронні картки у дію.

«Вартість виготовлення однієї електронної карти - приблизно 30 гривень. Тобто, щоб забезпечити ними все населення міста, знадобиться понад 30 мільйонів гривень. Крім того, для такої системи в кожному транспортному засобі повинен бути хоча б один валідатор, а в електротранспорті - три. Один валідатор вітчизняного виробництва коштує близько 10 000 гривень. А варто також враховувати і серверну обробку даних, зарплату співробітникам, технічне обслуговування пристроїв, адміністрування електронної системи, приміщення і багато іншого. Таким чином, за попередніми підрахунками, реалізація такого проекту буде коштувати місту близько 100 мільйонів гривень», - зазначив Тонконогий.

Михайло Тонконогий також розповів, які ще транспортні реформи зараз знаходяться в розробці.

«Перш за все, вже кілька місяців триває боротьба з нелегальними перевізниками, від яких насамперед страждає електротранспорт. Щоправда, боротьба поки не увінчалася успіхом, адже нелегальні перевізники як їздили за маршрутами міста, так і їздять досі», - розповів голова профспілки.

Також в планах поліпшити інфраструктуру зупинок міста, створити умови для інвестицій в транспортну галузь і змусити водіїв здійснювати зупинки лише у відведених для цього місцях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...