App Store Google Play

Наступними вихідними відбудеться грандіозний фестиваль Джаз на Дніпрі

05.09.2016 16:00
Наступними вихідними відбудеться грандіозний фестиваль Джаз на Дніпрі

10-11 вересня відбудеться музичний фестиваль «Джаз на Дніпрі». Про це повідомили на прес-конференції в меді-центрі Zabeba.li.

Протягом двох днів на трьох локаціях нашого міста виступатимуть провідні джазмени світу. Детальну інформацію про грандіозне шоу надали організатори: продюсер фестивалю Анна Русскевич, голова правління Фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер, позаштатний радник міського голови Євген Гендін.

Перша локація працюватиме на Монастирському острові 10-11 вересня з 17.00 до 22.00, куди парковий паровозик довезе всіх, хто має бажання, на джазшоу.

«Зірками шоу-програми будуть Credo Jazz Band та Jamala, ­— заявила Анна Русскевич. ­– Квиток у фан-зоні на острові коштуватиме 250 грн, а квитки з місцями можна придбати від 300 грн до 1800 грн. Вхід дітей до 12 років буде безкоштовним в супроводі батьків, усі підлітки до 16 років зможуть перебувати в фан-зоні також безкоштовно».

У Menorah Grand Hall 10 вересня о 22:30 для дніпрян влаштовують концерт джаз-музикантів світового рівня та святкову вечерю (вартість квитка — від 2 500 грн до 4 тис. грн). Наступного дня у той же час буде Jam session, вартість квитка - 500 грн.

Музичний подарунок від дніпровських музикантів мешканцям міста можна подивитися на третій локації в парку ім. Лазаря Глоби 10 вересня о 14.30. Як повідомили організатори, це буде безкоштовний концерт.

У консерваторії ім. М. Глінки 10 вересня о 13:00 відбудеться безкоштовний майстер-клас від Michael Mwenso (вокаліста і бенд-лідера, куратора Jazz at Lincoln Center), а 11 вересеня о 13:00 — майстер-клас проведе Cyrus Chestnut (композитор і піаніст).

За підтримки Фрегат ТВ з Монастирського острова вестиметься он-лайн трансляція музичного фестивалю. А для тих, хто не зможе прийти особисто, на сайті Zabeba.li. можна буде в прямому ефірі спостерігати грандіозне шоу «Джаз на Дніпрі!».

«Історія Дніпропетровська завершується, починається історія Дніпра. Ми хочемо пишатися своїм містом і тому популяризуємо культурно-розважальні музичні вечори», ­— наголосив Євген Гендін.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...