App Store Google Play

Наступними вихідними відбудеться грандіозний фестиваль Джаз на Дніпрі

05.09.2016 16:00
Наступними вихідними відбудеться грандіозний фестиваль Джаз на Дніпрі

10-11 вересня відбудеться музичний фестиваль «Джаз на Дніпрі». Про це повідомили на прес-конференції в меді-центрі Zabeba.li.

Протягом двох днів на трьох локаціях нашого міста виступатимуть провідні джазмени світу. Детальну інформацію про грандіозне шоу надали організатори: продюсер фестивалю Анна Русскевич, голова правління Фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер, позаштатний радник міського голови Євген Гендін.

Перша локація працюватиме на Монастирському острові 10-11 вересня з 17.00 до 22.00, куди парковий паровозик довезе всіх, хто має бажання, на джазшоу.

«Зірками шоу-програми будуть Credo Jazz Band та Jamala, ­— заявила Анна Русскевич. ­– Квиток у фан-зоні на острові коштуватиме 250 грн, а квитки з місцями можна придбати від 300 грн до 1800 грн. Вхід дітей до 12 років буде безкоштовним в супроводі батьків, усі підлітки до 16 років зможуть перебувати в фан-зоні також безкоштовно».

У Menorah Grand Hall 10 вересня о 22:30 для дніпрян влаштовують концерт джаз-музикантів світового рівня та святкову вечерю (вартість квитка — від 2 500 грн до 4 тис. грн). Наступного дня у той же час буде Jam session, вартість квитка - 500 грн.

Музичний подарунок від дніпровських музикантів мешканцям міста можна подивитися на третій локації в парку ім. Лазаря Глоби 10 вересня о 14.30. Як повідомили організатори, це буде безкоштовний концерт.

У консерваторії ім. М. Глінки 10 вересня о 13:00 відбудеться безкоштовний майстер-клас від Michael Mwenso (вокаліста і бенд-лідера, куратора Jazz at Lincoln Center), а 11 вересеня о 13:00 — майстер-клас проведе Cyrus Chestnut (композитор і піаніст).

За підтримки Фрегат ТВ з Монастирського острова вестиметься он-лайн трансляція музичного фестивалю. А для тих, хто не зможе прийти особисто, на сайті Zabeba.li. можна буде в прямому ефірі спостерігати грандіозне шоу «Джаз на Дніпрі!».

«Історія Дніпропетровська завершується, починається історія Дніпра. Ми хочемо пишатися своїм містом і тому популяризуємо культурно-розважальні музичні вечори», ­— наголосив Євген Гендін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...
Юрій Фоменко

Слава Україні!

До питання нового вітання в ЗСУ. А вірніше до активності у ФБ незадоволених ним.Якщо ви не "людина 14-го року", тобто: 1). Не захищали Україну зі зброєю в руках.2). Не ділились своїм нажитим майном чи...