App Store Google Play

Наступними вихідними відбудеться грандіозний фестиваль Джаз на Дніпрі

05.09.2016 16:00
Наступними вихідними відбудеться грандіозний фестиваль Джаз на Дніпрі

10-11 вересня відбудеться музичний фестиваль «Джаз на Дніпрі». Про це повідомили на прес-конференції в меді-центрі Zabeba.li.

Протягом двох днів на трьох локаціях нашого міста виступатимуть провідні джазмени світу. Детальну інформацію про грандіозне шоу надали організатори: продюсер фестивалю Анна Русскевич, голова правління Фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер, позаштатний радник міського голови Євген Гендін.

Перша локація працюватиме на Монастирському острові 10-11 вересня з 17.00 до 22.00, куди парковий паровозик довезе всіх, хто має бажання, на джазшоу.

«Зірками шоу-програми будуть Credo Jazz Band та Jamala, ­— заявила Анна Русскевич. ­– Квиток у фан-зоні на острові коштуватиме 250 грн, а квитки з місцями можна придбати від 300 грн до 1800 грн. Вхід дітей до 12 років буде безкоштовним в супроводі батьків, усі підлітки до 16 років зможуть перебувати в фан-зоні також безкоштовно».

У Menorah Grand Hall 10 вересня о 22:30 для дніпрян влаштовують концерт джаз-музикантів світового рівня та святкову вечерю (вартість квитка — від 2 500 грн до 4 тис. грн). Наступного дня у той же час буде Jam session, вартість квитка - 500 грн.

Музичний подарунок від дніпровських музикантів мешканцям міста можна подивитися на третій локації в парку ім. Лазаря Глоби 10 вересня о 14.30. Як повідомили організатори, це буде безкоштовний концерт.

У консерваторії ім. М. Глінки 10 вересня о 13:00 відбудеться безкоштовний майстер-клас від Michael Mwenso (вокаліста і бенд-лідера, куратора Jazz at Lincoln Center), а 11 вересеня о 13:00 — майстер-клас проведе Cyrus Chestnut (композитор і піаніст).

За підтримки Фрегат ТВ з Монастирського острова вестиметься он-лайн трансляція музичного фестивалю. А для тих, хто не зможе прийти особисто, на сайті Zabeba.li. можна буде в прямому ефірі спостерігати грандіозне шоу «Джаз на Дніпрі!».

«Історія Дніпропетровська завершується, починається історія Дніпра. Ми хочемо пишатися своїм містом і тому популяризуємо культурно-розважальні музичні вечори», ­— наголосив Євген Гендін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

None conformisme по Дніпрянському.Вілкул мріє проїхати танками по Дніпру, планує звезти тітушню до міста, з метою повторити свій успіх минулого року, коли тітушня з «беркутами» побила атов...
Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...