App Store Google Play

Лжесвідка по «справі Корбана» залишили під вартою

05.09.2016 21:00
Лжесвідка по «справі Корбана» залишили під вартою

36-річний підприємець з Дніпра Дмитро Назаров, нещодавно проходив свідком по так званій «справі Корбана», сам потрапив до в'язниці. 11 серпня він був затриманий, поміщений в СІЗО, а 5 вересня суд відхилив його апеляційну скаргу про зміну запобіжного заходу.

Колегія суддів не пішла на зустріч доводам арештанта про слабке здоров'я і клопотанням, підписаним двома депутатами ВР, яких Назаров багатозначно назвав «героями Майдану». Не пройшла і теза про особисте дотриманні законів. Назаров так і сказав: «Я всіма фібрами готовий співпрацювати зі слідством». Але суддів це не розжалобило.

Хоча за очі Дмитра Назарова звали «господарем Шанхая» - знесеного пару тижнів назад стихійного ринку по вулиці Боброва, в провину йому ставиться аж ніяк не порушення правил торгівлі. Облпрокуратура вважає, що Назаров в 2013-2015 роках у складі організованої групи, куди, зокрема, входили адвокат Вікторія Медведєва і суддя Бабушкінського райсуду Віталій Циганков, шляхом підробки документів відібрав у городян нерухомості на загальну суму понад 68 млн грн.

До слова, адвоката Медведєву заарештували ще в липні. З суддею складніше - позбавити його недоторканості можна лише за згодою Верховної Ради, в якій, як уже згадувалося, знайшлося два «героя», готових взяти арештанта Нестерова на поруки. Можливо, і у судді Циганкова, який штампував липові приписи на користь Назарова, знайдуться в парламенті свої покровителі, якщо він, звичайно, раніше не пропаде безвісти - за прикладом свого київського колеги Миколи Чауса.

Сьогодні вже ясно, що «справа Корбана», роздута прокурорсько-суддівським синдикатом, лопнула. Всі учасники, крім підозрюваного та його адвокатів, виявилися ні на що не придатними виконавцями чужої волі, яким самим впору роль підсудних. Суддя Чаус - хабарник, свідок звинувачення Назаров - шахрай, начальник управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Степан Божило - фальсифікатор доказів. Останній, до речі, відбувся легким переляком, його «заслали» заступником прокурора в Миколаївську область. А адже це саме Божило вирішив використовувати людину з мутною репутацією, на якого в колишні роки неодноразово заводилися кримінальні справи і якого ось-ось мали були в черговий раз заарештувати, в якості головного лжесвідка проти Геннадія Корбана.

Звичайно, українська правоохоронна система деградувала, але не настільки, щоб в ній зовсім не залишилося порядних людей. І вердикт Апеляційного суду Дніпропетровської області від 5 вересня - зайвий тому доказ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...