App Store Google Play

Лжесвідка по «справі Корбана» залишили під вартою

05.09.2016 21:00
Лжесвідка по «справі Корбана» залишили під вартою

36-річний підприємець з Дніпра Дмитро Назаров, нещодавно проходив свідком по так званій «справі Корбана», сам потрапив до в'язниці. 11 серпня він був затриманий, поміщений в СІЗО, а 5 вересня суд відхилив його апеляційну скаргу про зміну запобіжного заходу.

Колегія суддів не пішла на зустріч доводам арештанта про слабке здоров'я і клопотанням, підписаним двома депутатами ВР, яких Назаров багатозначно назвав «героями Майдану». Не пройшла і теза про особисте дотриманні законів. Назаров так і сказав: «Я всіма фібрами готовий співпрацювати зі слідством». Але суддів це не розжалобило.

Хоча за очі Дмитра Назарова звали «господарем Шанхая» - знесеного пару тижнів назад стихійного ринку по вулиці Боброва, в провину йому ставиться аж ніяк не порушення правил торгівлі. Облпрокуратура вважає, що Назаров в 2013-2015 роках у складі організованої групи, куди, зокрема, входили адвокат Вікторія Медведєва і суддя Бабушкінського райсуду Віталій Циганков, шляхом підробки документів відібрав у городян нерухомості на загальну суму понад 68 млн грн.

До слова, адвоката Медведєву заарештували ще в липні. З суддею складніше - позбавити його недоторканості можна лише за згодою Верховної Ради, в якій, як уже згадувалося, знайшлося два «героя», готових взяти арештанта Нестерова на поруки. Можливо, і у судді Циганкова, який штампував липові приписи на користь Назарова, знайдуться в парламенті свої покровителі, якщо він, звичайно, раніше не пропаде безвісти - за прикладом свого київського колеги Миколи Чауса.

Сьогодні вже ясно, що «справа Корбана», роздута прокурорсько-суддівським синдикатом, лопнула. Всі учасники, крім підозрюваного та його адвокатів, виявилися ні на що не придатними виконавцями чужої волі, яким самим впору роль підсудних. Суддя Чаус - хабарник, свідок звинувачення Назаров - шахрай, начальник управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Степан Божило - фальсифікатор доказів. Останній, до речі, відбувся легким переляком, його «заслали» заступником прокурора в Миколаївську область. А адже це саме Божило вирішив використовувати людину з мутною репутацією, на якого в колишні роки неодноразово заводилися кримінальні справи і якого ось-ось мали були в черговий раз заарештувати, в якості головного лжесвідка проти Геннадія Корбана.

Звичайно, українська правоохоронна система деградувала, але не настільки, щоб в ній зовсім не залишилося порядних людей. І вердикт Апеляційного суду Дніпропетровської області від 5 вересня - зайвий тому доказ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...