App Store Google Play

60 кг цукру і тиждень біля плити: найсолодша емблема країни потрапила до Книги рекордів

05.09.2016 08:30
 60 кг цукру і тиждень біля плити: найсолодша емблема країни потрапила до Книги рекордів

У Дніпрі пройшов перший сімейний фестиваль "Місто професій". Шістдесят кілограм цукру і тиждень біля плити - це все, що знадобилося для приготування шести тисяч карамельок, які з’єднали в найбільший Герб країни.

На сімейному фестивалі діти могли не тільки дізнатися про різні спеціальності та професії, але і спробувати себе в них. А щоб захід був більш схожий на свято, для ласунів був сюрприз: з карамельок учасники зробили Герб України.

"Сьогодні у нас дитячий захід - в зв'язку з цим, рекорд повинен бути цікавий, в першу чергу, дітям. А їх завжди вражає щось гарне, яскраве і смачне. Тому і відштовхувалися від цього: потрібно зробити найбільше, найгарніше і найсмачніше, - розповіла організатор сімейного фестивалю "Місто професій" Марина Квітка. 

За розмірами висота Герба склала 3,9 м, ширина - 2,6 м. Такі масштабні параметри державного знака потягнули на рекорд, тож найсолодша емблема потрапила до Книги рекордів України.

"Прийшла заявка, в якій було зазначено: в Дніпрі чергове досягнення. Ми провели експертизу і переконалися, що ніхто нічого подібного в нашій країні не робив. І я спеціалально приїхав, щоб все це зафіксувати", - повідомив представник національного проекту" Книга рекордів України Ігор Підчибій.

Але з'їсти усі солодощі не вдалося, адже для фестивалю карамельна фея лишила 800 цукерочок, інші ж були відправені в зону АТО.

"Більше 3 тисяч цукерок відправляться діткам в зону АТО і нашим захисникам. 200 штук - передамо в благодійний фонд, який допомагає діткам з ДЦП. Ще 500 карамельок віддамо волонтерам, які передадуть їх діткам-переселенцям на честь минулого першого вересня. І близько 200 штук отримають онкохворі дітки ", - розповіли організатори.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...