App Store Google Play

60 кг цукру і тиждень біля плити: найсолодша емблема країни потрапила до Книги рекордів

05.09.2016 08:30
 60 кг цукру і тиждень біля плити: найсолодша емблема країни потрапила до Книги рекордів

У Дніпрі пройшов перший сімейний фестиваль "Місто професій". Шістдесят кілограм цукру і тиждень біля плити - це все, що знадобилося для приготування шести тисяч карамельок, які з’єднали в найбільший Герб країни.

На сімейному фестивалі діти могли не тільки дізнатися про різні спеціальності та професії, але і спробувати себе в них. А щоб захід був більш схожий на свято, для ласунів був сюрприз: з карамельок учасники зробили Герб України.

"Сьогодні у нас дитячий захід - в зв'язку з цим, рекорд повинен бути цікавий, в першу чергу, дітям. А їх завжди вражає щось гарне, яскраве і смачне. Тому і відштовхувалися від цього: потрібно зробити найбільше, найгарніше і найсмачніше, - розповіла організатор сімейного фестивалю "Місто професій" Марина Квітка. 

За розмірами висота Герба склала 3,9 м, ширина - 2,6 м. Такі масштабні параметри державного знака потягнули на рекорд, тож найсолодша емблема потрапила до Книги рекордів України.

"Прийшла заявка, в якій було зазначено: в Дніпрі чергове досягнення. Ми провели експертизу і переконалися, що ніхто нічого подібного в нашій країні не робив. І я спеціалально приїхав, щоб все це зафіксувати", - повідомив представник національного проекту" Книга рекордів України Ігор Підчибій.

Але з'їсти усі солодощі не вдалося, адже для фестивалю карамельна фея лишила 800 цукерочок, інші ж були відправені в зону АТО.

"Більше 3 тисяч цукерок відправляться діткам в зону АТО і нашим захисникам. 200 штук - передамо в благодійний фонд, який допомагає діткам з ДЦП. Ще 500 карамельок віддамо волонтерам, які передадуть їх діткам-переселенцям на честь минулого першого вересня. І близько 200 штук отримають онкохворі дітки ", - розповіли організатори.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...