App Store Google Play

Які зміни чекають на Дніпро?

04.09.2016 19:00
Які зміни чекають на Дніпро?

Про те, які зміни чекають Дніпро розповів заступник мера і директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міськради Михайло Лисенко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Дніпровську панораму".

На думку експерта найгостріша проблема в сфері ЖКГ - це мости, а також ливневі системи. У місті ніколи за всю його історію не було жодного капітального ремонту мосту.

«У цьому році перекриємо Новий міст. Працюватимуть дві смуги. Ми проведемо ремонт не тільки дорожнього покриття, а й підводної частини, прогонових конструкцій, балок, огорож, зробимо велодоріжки».

Михайло також назвав головні досягнення на даний момент: поточні і капітальні ремонти житлового фонду, запуск 70% всіх непрацюючих ліфтів у Дніпрі.

«Розповім захоплюючий випадок. На Червоному Камені ліфт не працював з 1987 року. Жителі під'їзду зробили в шахті комори. Обладнали перекриття, настелили підлогу і зберігали там консервацію, картоплю. Я приїхав і сказав людям, щоб зносили все. Вони просто не повірили. Все зробили, ліфт працює. Думаю, що жителі Дніпра також оцінили, то як комунальники впоралися з прибиранням снігу. У нас не зупинилася ні одна фура ні на Космічній, ні на Кірова, ні на Петровського. Колапсу не було. Спасибі поліцейським, вони нам дуже допомогли. Було постійне чергування».

Також Михайло Лисенко повідомив, що з наступного року капітальні поточні роботи по вуличному освітленню проведуть з використанням LED-світильників.

«Вони дуже дорогі, але тим не менше вони будуть знижувати навантаження на мережу і трансформатори. Припустимо, річковий порт і Парус: там моторошна ситуація з освітленням».

Також Михайло Лисенко зазначив, що існує проблема з кадрами. Бракує двірників, працівників по ремонту та експлуатації автошляхів. А якщо хто і приходить на роботу, то це переселенці і біженці. Стосовно платоспроможності населення, то експерт заявив, що вона поки не впала.

«Квартири ніхто забирати не буде. Є кілька позовів в судах по жілпомещеніям в центрі міста. Але чому господарі не платять, не знаю. Це їм по кишені».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...