App Store Google Play

Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

04.09.2016 13:00
Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

Суд визнав укладеним договір між КП «Спорт-Дніпро» і ТОВ «Торгівельний дім «Н’ю лайн» про придбання мініфутбольних полів на суму 6,43 млн грн. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18 серпня.

Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Наші Гроші.

У жовтні 2015 р. КП «Спорт-Дніпро» акцептувало пропопозиції «Н’ю лайн» щодо придбання 7 мініфутбольних полів. Площа одного майданчика 924 м². Закупівля також включає придбання огорож і футбольних воріт.

Згодом КП «Спорт-Дніпро» повідомило переможця торгів про неможливість укласти договір, оскільки ТОВ «Меркурій Капітал ЛТД» подало скаргу в Антимонопольний комітет. Пізніше АМКУ зобов’язав КП «Спорт-Дніпро» відмінити закупівлю.

У травні 2016 р. «Н’ю лайн» через суд скасувала рішення АМКУ, яким замовника зобов’язали скасувати тендер. Суд зазначив, що «Меркурій капітал ЛТД» взагалі не подавав пропозицій для участі в тендері, а тому його права не були порушені. Крім того, коли АМКУ скаргу задовольнив, «Меркурій капітал ЛТД» її відкликав.

Після цього «Н’ю лайн» звертався до комунальників щодо укладення договору, але отримав відповідь, що 30-денний строк для його підписання уже сплив.

Однак суд вирішив, що строк для підписання договору не порушено, оскільки його перебіг зупинявся у зв’язку з оскарженням результатів закупівлі.

Суд визнав вимоги «Н’ю лайн» обґрунтованими. Датою укладання договору має бути дата набуття рішенням законної сили.

10-денний термін на апеляційне оскарження уже сплив. Інформації про апеляції на сайті «Судова влада» немає. Відтак рішення мало б набути законної сили.

Власниками ТД «Н’ю лайн» є Павло Кільовий і Ольга Кільова. «Меркурій капітал ЛТД» раніше належало Анжелі Мироновій з Дніпра. Віднедавна фірма змінила адресу на Миколаїв і її засновницею значиться Ніна Сердюк з м.Токмак, Запорізької області.

Нагадаємо, що школярі Дніпра до нового навчального року отримали 7 нових футбольних міні-полів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...