App Store Google Play

Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

04.09.2016 13:00
Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

Суд визнав укладеним договір між КП «Спорт-Дніпро» і ТОВ «Торгівельний дім «Н’ю лайн» про придбання мініфутбольних полів на суму 6,43 млн грн. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18 серпня.

Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Наші Гроші.

У жовтні 2015 р. КП «Спорт-Дніпро» акцептувало пропопозиції «Н’ю лайн» щодо придбання 7 мініфутбольних полів. Площа одного майданчика 924 м². Закупівля також включає придбання огорож і футбольних воріт.

Згодом КП «Спорт-Дніпро» повідомило переможця торгів про неможливість укласти договір, оскільки ТОВ «Меркурій Капітал ЛТД» подало скаргу в Антимонопольний комітет. Пізніше АМКУ зобов’язав КП «Спорт-Дніпро» відмінити закупівлю.

У травні 2016 р. «Н’ю лайн» через суд скасувала рішення АМКУ, яким замовника зобов’язали скасувати тендер. Суд зазначив, що «Меркурій капітал ЛТД» взагалі не подавав пропозицій для участі в тендері, а тому його права не були порушені. Крім того, коли АМКУ скаргу задовольнив, «Меркурій капітал ЛТД» її відкликав.

Після цього «Н’ю лайн» звертався до комунальників щодо укладення договору, але отримав відповідь, що 30-денний строк для його підписання уже сплив.

Однак суд вирішив, що строк для підписання договору не порушено, оскільки його перебіг зупинявся у зв’язку з оскарженням результатів закупівлі.

Суд визнав вимоги «Н’ю лайн» обґрунтованими. Датою укладання договору має бути дата набуття рішенням законної сили.

10-денний термін на апеляційне оскарження уже сплив. Інформації про апеляції на сайті «Судова влада» немає. Відтак рішення мало б набути законної сили.

Власниками ТД «Н’ю лайн» є Павло Кільовий і Ольга Кільова. «Меркурій капітал ЛТД» раніше належало Анжелі Мироновій з Дніпра. Віднедавна фірма змінила адресу на Миколаїв і її засновницею значиться Ніна Сердюк з м.Токмак, Запорізької області.

Нагадаємо, що школярі Дніпра до нового навчального року отримали 7 нових футбольних міні-полів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...