App Store Google Play

Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

04.09.2016 13:00
Фірма через суд уклала з комунальниками Дніпра договір на купівлю 7 футбольних майданчиків

Суд визнав укладеним договір між КП «Спорт-Дніпро» і ТОВ «Торгівельний дім «Н’ю лайн» про придбання мініфутбольних полів на суму 6,43 млн грн. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18 серпня.

Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Наші Гроші.

У жовтні 2015 р. КП «Спорт-Дніпро» акцептувало пропопозиції «Н’ю лайн» щодо придбання 7 мініфутбольних полів. Площа одного майданчика 924 м². Закупівля також включає придбання огорож і футбольних воріт.

Згодом КП «Спорт-Дніпро» повідомило переможця торгів про неможливість укласти договір, оскільки ТОВ «Меркурій Капітал ЛТД» подало скаргу в Антимонопольний комітет. Пізніше АМКУ зобов’язав КП «Спорт-Дніпро» відмінити закупівлю.

У травні 2016 р. «Н’ю лайн» через суд скасувала рішення АМКУ, яким замовника зобов’язали скасувати тендер. Суд зазначив, що «Меркурій капітал ЛТД» взагалі не подавав пропозицій для участі в тендері, а тому його права не були порушені. Крім того, коли АМКУ скаргу задовольнив, «Меркурій капітал ЛТД» її відкликав.

Після цього «Н’ю лайн» звертався до комунальників щодо укладення договору, але отримав відповідь, що 30-денний строк для його підписання уже сплив.

Однак суд вирішив, що строк для підписання договору не порушено, оскільки його перебіг зупинявся у зв’язку з оскарженням результатів закупівлі.

Суд визнав вимоги «Н’ю лайн» обґрунтованими. Датою укладання договору має бути дата набуття рішенням законної сили.

10-денний термін на апеляційне оскарження уже сплив. Інформації про апеляції на сайті «Судова влада» немає. Відтак рішення мало б набути законної сили.

Власниками ТД «Н’ю лайн» є Павло Кільовий і Ольга Кільова. «Меркурій капітал ЛТД» раніше належало Анжелі Мироновій з Дніпра. Віднедавна фірма змінила адресу на Миколаїв і її засновницею значиться Ніна Сердюк з м.Токмак, Запорізької області.

Нагадаємо, що школярі Дніпра до нового навчального року отримали 7 нових футбольних міні-полів.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...