App Store Google Play

У Дніпрі активісти вчили молодь економити на комунальних послугах

03.09.2016 08:00
У Дніпрі активісти вчили молодь економити на комунальних послугах

До свята 1 вересня активісти Громадянської мережі ОПОРА підготували для дніпровської молоді урок з енергоефективності у житловому секторі.

У коворкінг центрі НУМО відбулась інформаційна зустріч представників ОПОРИ зі студентами міста. Молодь зібралась для того, щоб дізнатись про способи енергоощадності у багатоквартирних будинках. З огляду на те, що літо вже минуло і попереду опалювальний сезон, а тарифи на житлово-комунальні послуги з початку осені знову підвищились, актуальним залишається проведення роз’яснювальних лекцій серед населення, що допоможе мешканцям висоток зекономити гроші.

Під час заходу місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко розповів присутнім про доступні способи економії електроенергії, блакитного палива, води та тепла у житлових приміщеннях. Він акцентував увагу на тому, що вчасно вимкнуте світло, електроприлади та зарядні пристрої допоможуть заощадити дорогі кіловати. А заміна ламп розжарювання на LED лампи дозволить щомісячно зберігати близько 75% електрики.

Деяких учасників зустрічі цікавила інформація про те, де можна отримати грошову допомогу для ремонтних робіт в будинку, що в подальшому допоможуть використовувати менше тепла, води та інших комунальних благ. Тому Вадим Головченко також розповів про умови урядових та міських програм підтримки енергоефективних проектів у багатоповерхівках.

«Ми пояснювали, як на практиці можна модернізувати багатоповерхівку. Сьогодні багато молоді винаймає житло, прагне жити самостійно. Тому тягар зростання тарифів стосується не тільки старшого покоління, а й наших студентів. Тому ми акцентували увагу на тому, як витрачати менше, при цьому зберігаючи комфорт у приміщенні», – зазначив Вадим Головченко.

Для того, щоб краще запам’ятати отриману інформацію, активісти роздали аудиторії буклети, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...