App Store Google Play

У Дніпрі активісти вчили молодь економити на комунальних послугах

03.09.2016 08:00
У Дніпрі активісти вчили молодь економити на комунальних послугах

До свята 1 вересня активісти Громадянської мережі ОПОРА підготували для дніпровської молоді урок з енергоефективності у житловому секторі.

У коворкінг центрі НУМО відбулась інформаційна зустріч представників ОПОРИ зі студентами міста. Молодь зібралась для того, щоб дізнатись про способи енергоощадності у багатоквартирних будинках. З огляду на те, що літо вже минуло і попереду опалювальний сезон, а тарифи на житлово-комунальні послуги з початку осені знову підвищились, актуальним залишається проведення роз’яснювальних лекцій серед населення, що допоможе мешканцям висоток зекономити гроші.

Під час заходу місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко розповів присутнім про доступні способи економії електроенергії, блакитного палива, води та тепла у житлових приміщеннях. Він акцентував увагу на тому, що вчасно вимкнуте світло, електроприлади та зарядні пристрої допоможуть заощадити дорогі кіловати. А заміна ламп розжарювання на LED лампи дозволить щомісячно зберігати близько 75% електрики.

Деяких учасників зустрічі цікавила інформація про те, де можна отримати грошову допомогу для ремонтних робіт в будинку, що в подальшому допоможуть використовувати менше тепла, води та інших комунальних благ. Тому Вадим Головченко також розповів про умови урядових та міських програм підтримки енергоефективних проектів у багатоповерхівках.

«Ми пояснювали, як на практиці можна модернізувати багатоповерхівку. Сьогодні багато молоді винаймає житло, прагне жити самостійно. Тому тягар зростання тарифів стосується не тільки старшого покоління, а й наших студентів. Тому ми акцентували увагу на тому, як витрачати менше, при цьому зберігаючи комфорт у приміщенні», – зазначив Вадим Головченко.

Для того, щоб краще запам’ятати отриману інформацію, активісти роздали аудиторії буклети, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...