App Store Google Play

У Дніпрі влаштували показ фільму про Іловайськ

02.09.2016 20:00
У Дніпрі влаштували показ фільму про Іловайськ

2 вересня у Таромському продемонстрували фільм-реквієм «Іловайськ. Лицарі неба». Про це повідомляє Дніпроград з  посиланням на міськраду.

Показ провели в культурно-дозвільному центрі «Іскра», щоб вшанувати пам'ять загиблого під Іловайськом таромчанина, командира першого взводу першої роти полку «Дніпро-1» Дениса Томіловича. Організацію заходу взяло на себе управління майном колишнього селища Таромське.


Денис Томілович вирушив у зону проведення бойових дій у квітні 2014 року добровольцем. До цього працював спецпризначенцем. Загинув 29 серпня 2014-го, коли виводив свій взвод з Іловайського котла.

«Ми довго не могли знайти, а потім і забрати його тіло. Лише 26 вересня його привезли до Дніпра і поховали. Не скажу, що це полегшило втрату, але, те, що він тепер лежить на батьківщині, – це набагато краще», – згадує старший брат Дениса Тарас Томілович.


На показ також приїхав Роман Зіненко, який воював разом з Денисом. Йому ж Роман присвятив свою книгу – «Іловайський щоденник».

«Мабуть, якби Дениса не було з нами тоді, то й книжки б не було, і нас вже також. При написанні книги була мета довести до якомога більшої кількості людей думку, що в нас йде війна. Хотілося донести до людей, за що ми боремось, хто веде цю війну та як при цьому гинуть герої», – каже Роман Зіненко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...