App Store Google Play

У Дніпрі влаштували показ фільму про Іловайськ

02.09.2016 20:00
У Дніпрі влаштували показ фільму про Іловайськ

2 вересня у Таромському продемонстрували фільм-реквієм «Іловайськ. Лицарі неба». Про це повідомляє Дніпроград з  посиланням на міськраду.

Показ провели в культурно-дозвільному центрі «Іскра», щоб вшанувати пам'ять загиблого під Іловайськом таромчанина, командира першого взводу першої роти полку «Дніпро-1» Дениса Томіловича. Організацію заходу взяло на себе управління майном колишнього селища Таромське.


Денис Томілович вирушив у зону проведення бойових дій у квітні 2014 року добровольцем. До цього працював спецпризначенцем. Загинув 29 серпня 2014-го, коли виводив свій взвод з Іловайського котла.

«Ми довго не могли знайти, а потім і забрати його тіло. Лише 26 вересня його привезли до Дніпра і поховали. Не скажу, що це полегшило втрату, але, те, що він тепер лежить на батьківщині, – це набагато краще», – згадує старший брат Дениса Тарас Томілович.


На показ також приїхав Роман Зіненко, який воював разом з Денисом. Йому ж Роман присвятив свою книгу – «Іловайський щоденник».

«Мабуть, якби Дениса не було з нами тоді, то й книжки б не було, і нас вже також. При написанні книги була мета довести до якомога більшої кількості людей думку, що в нас йде війна. Хотілося донести до людей, за що ми боремось, хто веде цю війну та як при цьому гинуть герої», – каже Роман Зіненко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...