App Store Google Play

Сміттєвий монстр пожирає Дніпро: коли почнуть прибирати відходи з вулиць міста?

02.09.2016 16:30
Сміттєвий монстр пожирає Дніпро: коли почнуть прибирати відходи з вулиць міста?

Сьогодні, 2 вересня, на прес-конференції в Zabeba.li обговорювали звалища сміття в центрі міста. Хто їх створює, чому і хто повинен прибирати.

Жити в екологічно чистому місті мріють, мабуть, всі дніпряни. Вивіз сміття є значущою частиною сучасного існування. Зі збільшенням чисельності населених пунктів проблема позбавлення від залишків людської життєдіяльності і їх утилізація стає все гостріше. Крім звичайного побутового сміття, додається ще й великий обсяг виробничих відходів різних промислових підприємств. У зв'язку з цим місто має не тільки неохайний вигляд, але, найголовніше, завдається велика шкода навколишньому середовищу та й самій людині.  

Щоб створити нормальні умови для проживання людей в місті необхідно вчасно вивозити відходи. Але вирішити це завдання можуть далеко не всі великі урбанізовані області та регіони. І в цьому аспекті Дніпро, на жаль, не є винятком.

У центрі міста за планетарієм утворилося сміттєзвалище, яке з кожним днем збільшується у розмірах. Тож, Олексій Бичков – звичайний житель міста, якому набридло спостерігати за розмноженням цього смердючого сміттєвого монстра, забив тривогу. Олексій звернувся до координаторів Екопатруля - через додаток е-контакт відправив заявку на порушення.

«За заявкою, від пана Самілика була отримана відповідь - це не в нашій компетенції, до побачення», - розповів Олексій Бичков.

Він зробив висновок, що електронна система е-контакт працює - а місто працювати не хоче. Мешканець вважає, що звалище - провина нічного клубу «Опера».

«Судячи з елітності пляшок в контейнерах, це явно влаштували не планетарій або власники гаражів», - впевнений Олексій.

Капітан поліції Денис Пєтухов повідомив, що вчора патрульна поліція і Екопатруль встановлювали особистостей, які влаштували звалище, і шукали господарів землі. І сьогодні в міськраді будуть продовжувати розбиратися, хто створив це неподобство.

«На даному етапі до закінчення перевірки не можна сказати хто це робить, але за обсягами сміття зрозуміло, що це відбувається систематично», - розповів Денис Пєтухов.

Координатор екопатруля Тетяна Лампіка повідомила, що це проблема загальноміська і розповіла, як Екопатруль разом з поліцією шукали організаторів звалища на вул. Миронова, 8.

«Баки за цією адресою стоять, належать вони ТДВ «Дніпрокомунтранс», викидати сміття туди повинні мешканці будинку, а насправді ж сміття підкидають до баків (через це вони завжди переповнені) торговці навколишніх ларьків.

Директор ТДВ «Дныпрокомунтранс» Валерій Лубінський повідомив, що 80% орендарів не мають договору на вивезення сміття, а звалище за «Оперою» кілька разів прибирали силами комунальних підприємств.

Наприкінці прес-конференції Тетяна Лампіка повідомила, що патрульна поліція зібрала достатньо матеріалу по звалищу за нічним клубом «Опера», аби відкрити кримінальне впровадження. Матеріали передали в РВВС Соборного району.

«Але ж це не єдине масштабне сміттєзвалище у місті, то ми маємо кожний такий смітник  висвітлювати у ЗМІ, аби на нього справді звернули увагу і прибрали?», - дивується Олексій Бичков.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...