App Store Google Play

Сміттєвий монстр пожирає Дніпро: коли почнуть прибирати відходи з вулиць міста?

02.09.2016 16:30
Сміттєвий монстр пожирає Дніпро: коли почнуть прибирати відходи з вулиць міста?

Сьогодні, 2 вересня, на прес-конференції в Zabeba.li обговорювали звалища сміття в центрі міста. Хто їх створює, чому і хто повинен прибирати.

Жити в екологічно чистому місті мріють, мабуть, всі дніпряни. Вивіз сміття є значущою частиною сучасного існування. Зі збільшенням чисельності населених пунктів проблема позбавлення від залишків людської життєдіяльності і їх утилізація стає все гостріше. Крім звичайного побутового сміття, додається ще й великий обсяг виробничих відходів різних промислових підприємств. У зв'язку з цим місто має не тільки неохайний вигляд, але, найголовніше, завдається велика шкода навколишньому середовищу та й самій людині.  

Щоб створити нормальні умови для проживання людей в місті необхідно вчасно вивозити відходи. Але вирішити це завдання можуть далеко не всі великі урбанізовані області та регіони. І в цьому аспекті Дніпро, на жаль, не є винятком.

У центрі міста за планетарієм утворилося сміттєзвалище, яке з кожним днем збільшується у розмірах. Тож, Олексій Бичков – звичайний житель міста, якому набридло спостерігати за розмноженням цього смердючого сміттєвого монстра, забив тривогу. Олексій звернувся до координаторів Екопатруля - через додаток е-контакт відправив заявку на порушення.

«За заявкою, від пана Самілика була отримана відповідь - це не в нашій компетенції, до побачення», - розповів Олексій Бичков.

Він зробив висновок, що електронна система е-контакт працює - а місто працювати не хоче. Мешканець вважає, що звалище - провина нічного клубу «Опера».

«Судячи з елітності пляшок в контейнерах, це явно влаштували не планетарій або власники гаражів», - впевнений Олексій.

Капітан поліції Денис Пєтухов повідомив, що вчора патрульна поліція і Екопатруль встановлювали особистостей, які влаштували звалище, і шукали господарів землі. І сьогодні в міськраді будуть продовжувати розбиратися, хто створив це неподобство.

«На даному етапі до закінчення перевірки не можна сказати хто це робить, але за обсягами сміття зрозуміло, що це відбувається систематично», - розповів Денис Пєтухов.

Координатор екопатруля Тетяна Лампіка повідомила, що це проблема загальноміська і розповіла, як Екопатруль разом з поліцією шукали організаторів звалища на вул. Миронова, 8.

«Баки за цією адресою стоять, належать вони ТДВ «Дніпрокомунтранс», викидати сміття туди повинні мешканці будинку, а насправді ж сміття підкидають до баків (через це вони завжди переповнені) торговці навколишніх ларьків.

Директор ТДВ «Дныпрокомунтранс» Валерій Лубінський повідомив, що 80% орендарів не мають договору на вивезення сміття, а звалище за «Оперою» кілька разів прибирали силами комунальних підприємств.

Наприкінці прес-конференції Тетяна Лампіка повідомила, що патрульна поліція зібрала достатньо матеріалу по звалищу за нічним клубом «Опера», аби відкрити кримінальне впровадження. Матеріали передали в РВВС Соборного району.

«Але ж це не єдине масштабне сміттєзвалище у місті, то ми маємо кожний такий смітник  висвітлювати у ЗМІ, аби на нього справді звернули увагу і прибрали?», - дивується Олексій Бичков.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...