App Store Google Play

Незважаючи на новий Закон та пільги, переселенцям з окупованих регіонів буде важко влаштуватися на роботу

02.09.2016 19:00
Незважаючи на новий Закон та пільги, переселенцям з окупованих регіонів буде важко влаштуватися на роботу

Сьогодні, 2 вересня, на прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» адвокат Андрій Верба розповів, що учасники бойових дій отримали додаткові пільги при працевлаштуванні. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

З 30 серпня підприємства повинні резервувати робочі місця для незахищеної категорії осіб, квота становить 5% від загальної кількості співробітників. До цієї категорії осіб відносяться випускники ВНЗ, які отримують 1-е робоче місце, люди, які мають на утриманні малолітніх дітей і самостійно виховують їх, особи, які звільнилися з місць позбавлення волі, учасники бойових дій та переселенці.

Верховна Рада України 7 липня 2016 року проголосувала за внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України про зайнятість населення». Ця поправка вступила в дію 30 серпня 2016 року. Закон України про зайнятість покликаний захищати громадян, їх права на працю, допомагати реалізовувати це право. Також даний закон передбачає 5%-ву квоту для незахищених верств населення.

«Для того, щоб незахищеному верству населення легше було конкурувати на ринку праці в порівнянні з іншими потенційними працівниками, ця квота передбачає, що підприємства в незалежності від форми власності повинні резервувати робочі місця від загальної чисельності працівників на підприємстві, не менше ніж 5%,  для того що б приймати цю категорію населення», - повідомив адвокат.

Економічний експерт Михайло Крапивко додав, що також для переселенців при працевлаштуванні скасовується норма випробувального терміну.

«Прийнявши таку людину на роботу, роботодавець не може його звільнити, так як на нього не поширюється випробувальний термін. Також дану категорію осіб не можна скорочувати, лише в останню чергу. Тим самим, законодавець зробив «ведмежу» послугу цієї категорії осіб. Відповідно, роботодавець не хоче ризикувати. Замість того, що б додати гарантій в працевлаштування законодавець позбавив цю категорію всяких гарантій, так як роботодавці будуть намагатися не брати таких людей на роботу. Така категорія людей найближчим часом це на собі відчує. Відповідно, людям, які виїжджають з Луганської, Донецької областей або Криму на сьогодні дуже важко буде працевлаштуватися на роботу», - зазначив Михайло Крапивко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...