App Store Google Play

На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

02.09.2016 11:00
На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

Аби привернути увагу населення до впровадження енергоефективних заходів, 28 серпня активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційні зустрічі в трьох містах-партнерах проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» - в Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді.

«Незабаром настане холодний сезон, що призведе до збільшення використання електрики, а початок опалювального періоду відзначиться збільшенням сум у платіжках за тепло. Крім того, орієнтовно через два місяці завершиться період зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Тому проведення заходів з енергоефективності у власному будинку актуально саме сьогодні, до початку опалення будівель», -  наголосили представники Громадянської мережі ОПОРА.

Мешканцям Дніпропетровської області розповіли про особливості термомодернізації будівель та державних програмах, які дозволяють заощаджувати кошти завдяки співфінансування впровадження енергоефективних заходів. З огляду на велику вартість проведення таких робіт, людей особливо цікавили умови отримання «теплого кредиту».

«Останні два роки істотно підвищились тарифи для населення на житлово-комунальні послуги та енергоресурси: на воду, електрику, газ. Це суттєво впливає на сімейний бюджет. Під час цієї інформаційної кампанії в містах-партнерах проекту USAID намагаємося привернути увагу жителів багатоквартирних будинків до раціонального використання енергоресурсів, і наводимо приклади заходів з енергоефективності, які необхідно провести для зменшення витрат на оплату комунальних послуг », - повідомив місцевий координатор житлово-комунальних і енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Крім того, в Дніпрі Вадим Головченко розповів про спеціалізовані торгівельні центри, в яких можна придбати енергоефективні матеріали і оформити кредит за державною програмою.

Всі учасники інформаційних зустрічей отримали буклети з інформацією про урядових програмах підтримки енергоефективних заходів, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...