App Store Google Play

На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

02.09.2016 11:00
На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

Аби привернути увагу населення до впровадження енергоефективних заходів, 28 серпня активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційні зустрічі в трьох містах-партнерах проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» - в Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді.

«Незабаром настане холодний сезон, що призведе до збільшення використання електрики, а початок опалювального періоду відзначиться збільшенням сум у платіжках за тепло. Крім того, орієнтовно через два місяці завершиться період зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Тому проведення заходів з енергоефективності у власному будинку актуально саме сьогодні, до початку опалення будівель», -  наголосили представники Громадянської мережі ОПОРА.

Мешканцям Дніпропетровської області розповіли про особливості термомодернізації будівель та державних програмах, які дозволяють заощаджувати кошти завдяки співфінансування впровадження енергоефективних заходів. З огляду на велику вартість проведення таких робіт, людей особливо цікавили умови отримання «теплого кредиту».

«Останні два роки істотно підвищились тарифи для населення на житлово-комунальні послуги та енергоресурси: на воду, електрику, газ. Це суттєво впливає на сімейний бюджет. Під час цієї інформаційної кампанії в містах-партнерах проекту USAID намагаємося привернути увагу жителів багатоквартирних будинків до раціонального використання енергоресурсів, і наводимо приклади заходів з енергоефективності, які необхідно провести для зменшення витрат на оплату комунальних послуг », - повідомив місцевий координатор житлово-комунальних і енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Крім того, в Дніпрі Вадим Головченко розповів про спеціалізовані торгівельні центри, в яких можна придбати енергоефективні матеріали і оформити кредит за державною програмою.

Всі учасники інформаційних зустрічей отримали буклети з інформацією про урядових програмах підтримки енергоефективних заходів, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...