App Store Google Play

На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

02.09.2016 11:00
На Дніпропетровщині привертають увагу до впровадження енергоефективних заходів

Аби привернути увагу населення до впровадження енергоефективних заходів, 28 серпня активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційні зустрічі в трьох містах-партнерах проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» - в Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді.

«Незабаром настане холодний сезон, що призведе до збільшення використання електрики, а початок опалювального періоду відзначиться збільшенням сум у платіжках за тепло. Крім того, орієнтовно через два місяці завершиться період зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Тому проведення заходів з енергоефективності у власному будинку актуально саме сьогодні, до початку опалення будівель», -  наголосили представники Громадянської мережі ОПОРА.

Мешканцям Дніпропетровської області розповіли про особливості термомодернізації будівель та державних програмах, які дозволяють заощаджувати кошти завдяки співфінансування впровадження енергоефективних заходів. З огляду на велику вартість проведення таких робіт, людей особливо цікавили умови отримання «теплого кредиту».

«Останні два роки істотно підвищились тарифи для населення на житлово-комунальні послуги та енергоресурси: на воду, електрику, газ. Це суттєво впливає на сімейний бюджет. Під час цієї інформаційної кампанії в містах-партнерах проекту USAID намагаємося привернути увагу жителів багатоквартирних будинків до раціонального використання енергоресурсів, і наводимо приклади заходів з енергоефективності, які необхідно провести для зменшення витрат на оплату комунальних послуг », - повідомив місцевий координатор житлово-комунальних і енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Крім того, в Дніпрі Вадим Головченко розповів про спеціалізовані торгівельні центри, в яких можна придбати енергоефективні матеріали і оформити кредит за державною програмою.

Всі учасники інформаційних зустрічей отримали буклети з інформацією про урядових програмах підтримки енергоефективних заходів, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...