App Store Google Play

У Дніпрі поліцейські провели акцію "Безпечний перехід"

01.09.2016 15:40
У Дніпрі поліцейські провели акцію "Безпечний перехід"

Розпочався новий навчальний рік. Діти після довготривалого відпочинку вирушили до навчальних закладів здобувати знання.  Для того, щоб дорога до шкіл Дніпропетровщини була безпечною, працівники поліції несли службу біля учбових закладів, особлива увага приділялась навчальним закладам розташованим в безпосередній близькості від проїзної частини дороги.

Сьогодні співробітники відділу безпеки руху та управління патрульної поліції у м. Дніпро провели спільну акцію "Безпечний перехід", яка мала на меті привернути увагу як дорослих, так і школярів до необхідності неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Уранці поліцейські зустрічали школярів біля пішохідного переходу перед дніпровською школою № 17. Місце проведення заходу було вибране не випадково, адже світлофора в цьому місці немає, рух транспорту дуже жвавий, та нажаль, далеко не всі водії гальмують, щоб пропустити пішоходів.
Тож, поліцейські пильно стежили за водіями та забезпечували безпеку на небезпечній ділянці, щоб школярі мали змогу безпечно встигнути на святкову лінійку.

Не оминали увагою і юних пішоходів, кожен з яких отримав яскраву листівку з корисними порадами про безпеку дорожнього руху. В свою чергу школярі обіцяли правоохоронцям гарно навчатися та дотримуватися законів дорожньої азбуки.

Більшість школярів переходили проїжджу частину строго по пішохідному переходу. Але були й такі (найчастіше старшокласники), які перебігали дорогу в недозволеному місці. З порушниками проводилися профілактичні бесіди, вони вислуховували короткі настанови від поліцейських, які доводили на прикладах, що дорога вимагає відповідальності.

Спілкувалися правоохоронці і з батьками, звертаючись до них з проханням постійно нагадувати своїм дітям правила безпечної поведінки на дорозі та власним прикладом навчати малечу безпечної поведінці на вулично-шляховій мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...