App Store Google Play

У Дніпрі поліцейські провели акцію "Безпечний перехід"

01.09.2016 15:40
У Дніпрі поліцейські провели акцію "Безпечний перехід"

Розпочався новий навчальний рік. Діти після довготривалого відпочинку вирушили до навчальних закладів здобувати знання.  Для того, щоб дорога до шкіл Дніпропетровщини була безпечною, працівники поліції несли службу біля учбових закладів, особлива увага приділялась навчальним закладам розташованим в безпосередній близькості від проїзної частини дороги.

Сьогодні співробітники відділу безпеки руху та управління патрульної поліції у м. Дніпро провели спільну акцію "Безпечний перехід", яка мала на меті привернути увагу як дорослих, так і школярів до необхідності неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Уранці поліцейські зустрічали школярів біля пішохідного переходу перед дніпровською школою № 17. Місце проведення заходу було вибране не випадково, адже світлофора в цьому місці немає, рух транспорту дуже жвавий, та нажаль, далеко не всі водії гальмують, щоб пропустити пішоходів.
Тож, поліцейські пильно стежили за водіями та забезпечували безпеку на небезпечній ділянці, щоб школярі мали змогу безпечно встигнути на святкову лінійку.

Не оминали увагою і юних пішоходів, кожен з яких отримав яскраву листівку з корисними порадами про безпеку дорожнього руху. В свою чергу школярі обіцяли правоохоронцям гарно навчатися та дотримуватися законів дорожньої азбуки.

Більшість школярів переходили проїжджу частину строго по пішохідному переходу. Але були й такі (найчастіше старшокласники), які перебігали дорогу в недозволеному місці. З порушниками проводилися профілактичні бесіди, вони вислуховували короткі настанови від поліцейських, які доводили на прикладах, що дорога вимагає відповідальності.

Спілкувалися правоохоронці і з батьками, звертаючись до них з проханням постійно нагадувати своїм дітям правила безпечної поведінки на дорозі та власним прикладом навчати малечу безпечної поведінці на вулично-шляховій мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...