App Store Google Play

За два роки дніпровці здали дві тони крові, чим силами лікарів вже у 2016 врятували 100% поранених бійців АТО

31.08.2016 15:00
За два роки дніпровці здали дві тони крові, чим силами лікарів вже у 2016 врятували 100% поранених бійців АТО

Хоча за два роки, нажаль, утворилась тенденція, за якою у дніпровську лікарню ім. І.І. Мечникова надходять у переважній кількості бійці АТО в тяжкому стані, за 2016 рік лікарям вдалося врятувати 100% таких героїчних пацієнтів. Про це повідомив головний лікар ДОКЛ  ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко на прес-конференції у «МостДніпро», передає Дніпроград з місця події.

Напружена ситуація на сході України призвела до великої кількості поранених бійців, яких переважно лікують у лікарні ім. І.І. Мечникова. За два роки 2100 бійців надійшло до лікарні, а саме за перше півріччя  2016 – 308 поранених, з них на сьогоднішній день врятовано всі 100%.

Сьогодні на прес-конференції головний лікар ДОКЛ  ім. І.І. Мечникова особливо подякував усім донорам і волонтерам. Адже за статистикою майже кожен поранений отримав близько літра донорської крові.

«За два роки надійшло 2100 бійців, а 2050 літрів надійшло донорської крові. Можемо підрахувати, що приблизно кожному пораненому дістався літр крові, хоча не будемо забувати, що деяким пацієнтам доводилось переливати і по 5-10 літрів. Загалом, я дуже вдячний дніпрянам, за те що вони такі чуйні», - говорить Сергій Риженко.

Також він висловив велику подяку волонтерам, які допомагають комфортно ставати на ноги бійцям. А саме завдяки волонтерам, поранені мають предмети гігієни та одежу, бо їх власна, нажаль, була знищена в бою.

За останні півтори доби до обласної клінічної лікарні надійшли ще три поранених героя, всі у тяжкому стані. Найбільш пошкоджено майора, в якого повністю роздроблено лобну кістку. Всю попередню ніч і наразі лікарі боряться за його життя.

«Реабілітація наших героїчних пацієнтів займає не місяць, не рік, а ціле життя, проте найголовніше те, що вони залишаються живими», - говорить Сергій Риженко.

У Дніпрі мешкають чуйні люди, які лікують бійців, займаються донорством і волонтерство, до цієї пробеми в нашому місті також небайдужа влада. Наприклад, обласною радою Дніпра нещодавно було виділено близько 3 мільйонів гривень на закупівлю необхідних ліків, серед них, і антибіотики, і ліки для судин і серця.

Допомагають місту лікувати бійців і закордонні друзі. Нещодавно, до дня Незалежності України Норвезька державна лікарня "Берум" подарувала Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова сучасне медичне обладнання.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...