App Store Google Play

За два роки дніпровці здали дві тони крові, чим силами лікарів вже у 2016 врятували 100% поранених бійців АТО

31.08.2016 15:00
За два роки дніпровці здали дві тони крові, чим силами лікарів вже у 2016 врятували 100% поранених бійців АТО

Хоча за два роки, нажаль, утворилась тенденція, за якою у дніпровську лікарню ім. І.І. Мечникова надходять у переважній кількості бійці АТО в тяжкому стані, за 2016 рік лікарям вдалося врятувати 100% таких героїчних пацієнтів. Про це повідомив головний лікар ДОКЛ  ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко на прес-конференції у «МостДніпро», передає Дніпроград з місця події.

Напружена ситуація на сході України призвела до великої кількості поранених бійців, яких переважно лікують у лікарні ім. І.І. Мечникова. За два роки 2100 бійців надійшло до лікарні, а саме за перше півріччя  2016 – 308 поранених, з них на сьогоднішній день врятовано всі 100%.

Сьогодні на прес-конференції головний лікар ДОКЛ  ім. І.І. Мечникова особливо подякував усім донорам і волонтерам. Адже за статистикою майже кожен поранений отримав близько літра донорської крові.

«За два роки надійшло 2100 бійців, а 2050 літрів надійшло донорської крові. Можемо підрахувати, що приблизно кожному пораненому дістався літр крові, хоча не будемо забувати, що деяким пацієнтам доводилось переливати і по 5-10 літрів. Загалом, я дуже вдячний дніпрянам, за те що вони такі чуйні», - говорить Сергій Риженко.

Також він висловив велику подяку волонтерам, які допомагають комфортно ставати на ноги бійцям. А саме завдяки волонтерам, поранені мають предмети гігієни та одежу, бо їх власна, нажаль, була знищена в бою.

За останні півтори доби до обласної клінічної лікарні надійшли ще три поранених героя, всі у тяжкому стані. Найбільш пошкоджено майора, в якого повністю роздроблено лобну кістку. Всю попередню ніч і наразі лікарі боряться за його життя.

«Реабілітація наших героїчних пацієнтів займає не місяць, не рік, а ціле життя, проте найголовніше те, що вони залишаються живими», - говорить Сергій Риженко.

У Дніпрі мешкають чуйні люди, які лікують бійців, займаються донорством і волонтерство, до цієї пробеми в нашому місті також небайдужа влада. Наприклад, обласною радою Дніпра нещодавно було виділено близько 3 мільйонів гривень на закупівлю необхідних ліків, серед них, і антибіотики, і ліки для судин і серця.

Допомагають місту лікувати бійців і закордонні друзі. Нещодавно, до дня Незалежності України Норвезька державна лікарня "Берум" подарувала Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова сучасне медичне обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...