App Store Google Play

За два роки дніпровці здали дві тони крові, чим силами лікарів вже у 2016 врятували 100% поранених бійців АТО

31.08.2016 15:00
За два роки дніпровці здали дві тони крові, чим силами лікарів вже у 2016 врятували 100% поранених бійців АТО

Хоча за два роки, нажаль, утворилась тенденція, за якою у дніпровську лікарню ім. І.І. Мечникова надходять у переважній кількості бійці АТО в тяжкому стані, за 2016 рік лікарям вдалося врятувати 100% таких героїчних пацієнтів. Про це повідомив головний лікар ДОКЛ  ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко на прес-конференції у «МостДніпро», передає Дніпроград з місця події.

Напружена ситуація на сході України призвела до великої кількості поранених бійців, яких переважно лікують у лікарні ім. І.І. Мечникова. За два роки 2100 бійців надійшло до лікарні, а саме за перше півріччя  2016 – 308 поранених, з них на сьогоднішній день врятовано всі 100%.

Сьогодні на прес-конференції головний лікар ДОКЛ  ім. І.І. Мечникова особливо подякував усім донорам і волонтерам. Адже за статистикою майже кожен поранений отримав близько літра донорської крові.

«За два роки надійшло 2100 бійців, а 2050 літрів надійшло донорської крові. Можемо підрахувати, що приблизно кожному пораненому дістався літр крові, хоча не будемо забувати, що деяким пацієнтам доводилось переливати і по 5-10 літрів. Загалом, я дуже вдячний дніпрянам, за те що вони такі чуйні», - говорить Сергій Риженко.

Також він висловив велику подяку волонтерам, які допомагають комфортно ставати на ноги бійцям. А саме завдяки волонтерам, поранені мають предмети гігієни та одежу, бо їх власна, нажаль, була знищена в бою.

За останні півтори доби до обласної клінічної лікарні надійшли ще три поранених героя, всі у тяжкому стані. Найбільш пошкоджено майора, в якого повністю роздроблено лобну кістку. Всю попередню ніч і наразі лікарі боряться за його життя.

«Реабілітація наших героїчних пацієнтів займає не місяць, не рік, а ціле життя, проте найголовніше те, що вони залишаються живими», - говорить Сергій Риженко.

У Дніпрі мешкають чуйні люди, які лікують бійців, займаються донорством і волонтерство, до цієї пробеми в нашому місті також небайдужа влада. Наприклад, обласною радою Дніпра нещодавно було виділено близько 3 мільйонів гривень на закупівлю необхідних ліків, серед них, і антибіотики, і ліки для судин і серця.

Допомагають місту лікувати бійців і закордонні друзі. Нещодавно, до дня Незалежності України Норвезька державна лікарня "Берум" подарувала Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова сучасне медичне обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...