App Store Google Play

Цікава Дніпропетровщина: курорт «Солоний лиман»

31.08.2016 17:00
Цікава Дніпропетровщина: курорт «Солоний лиман»

Між сіл Знаменівка та Новотроїцьке на Дніпропетровщині розташувалося справжнє джерело здоров’я – «Солоний лиман». Дно озера покривають лікувальні грязі, а поруч розташований славнозвісний грязьовий курорт. Тут лікують захворювання кістково-м'язової системи, різноманітні захворювання хребта та здійснюють реабілітацію після травм.

Озеро «Солоний лиман» - рідкісне родовище лікувальних грязей і мінеральних вод, які формувалися протягом століть. Вони вже більш ніж сто років дивують людей своєю чудодійною цілющістю. Санаторій приймає відпочивальників протягом року з усієї території України.

Розташоване озеро на околиці Самарського лісу - великого масиву хвойних і змішаних лісів. За формою воно нагадує коло діаметром близько 1,8 км. У центрі озера – витягнутий острів, по берегах - кілька невеликих заток.

На березі озера зведено грязесховище. Воно дозволяє зберігати лікувальні властивості грязі протягом довгого часу. Лікувальні грязі мають протизапальну, розсмоктуючу і бактерицидну дії, покращують імунологічні і відновні процеси. Грязеві процедури покращують білковий, вуглеводний і водний обмін.

Поблизу Солоного Лиману розташовані джерела мінеральних вод, які використовуються для лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Як дістатися: Дістатися до Солоного лиману можна з м. Дніпра (пр. Петра Калнишевського (колишня вул. Косіора) або з автовокзалу і з м. Новомосковська (автовокзал). Кінцева зупинка "Новотроїцьке".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...