App Store Google Play

Цікава Дніпропетровщина: курорт «Солоний лиман»

31.08.2016 17:00
Цікава Дніпропетровщина: курорт «Солоний лиман»

Між сіл Знаменівка та Новотроїцьке на Дніпропетровщині розташувалося справжнє джерело здоров’я – «Солоний лиман». Дно озера покривають лікувальні грязі, а поруч розташований славнозвісний грязьовий курорт. Тут лікують захворювання кістково-м'язової системи, різноманітні захворювання хребта та здійснюють реабілітацію після травм.

Озеро «Солоний лиман» - рідкісне родовище лікувальних грязей і мінеральних вод, які формувалися протягом століть. Вони вже більш ніж сто років дивують людей своєю чудодійною цілющістю. Санаторій приймає відпочивальників протягом року з усієї території України.

Розташоване озеро на околиці Самарського лісу - великого масиву хвойних і змішаних лісів. За формою воно нагадує коло діаметром близько 1,8 км. У центрі озера – витягнутий острів, по берегах - кілька невеликих заток.

На березі озера зведено грязесховище. Воно дозволяє зберігати лікувальні властивості грязі протягом довгого часу. Лікувальні грязі мають протизапальну, розсмоктуючу і бактерицидну дії, покращують імунологічні і відновні процеси. Грязеві процедури покращують білковий, вуглеводний і водний обмін.

Поблизу Солоного Лиману розташовані джерела мінеральних вод, які використовуються для лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Як дістатися: Дістатися до Солоного лиману можна з м. Дніпра (пр. Петра Калнишевського (колишня вул. Косіора) або з автовокзалу і з м. Новомосковська (автовокзал). Кінцева зупинка "Новотроїцьке".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...