App Store Google Play

Для любителів читати стартує проект, де можна трохи підзаробити

30.08.2016 11:00
Для любителів читати стартує проект, де можна трохи підзаробити

Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook запропонував усім бажаючим долучитися до нового інтелектуального проекту bookchallenge, передає Дніпроград.

Загальна ідея проекту у тому, що обираєте 10 із запропонованих книг (як художні книги, так книги-біографії і бізнес-література). Ви погоджуєтесь прочитати одну з цих 10 книг протягом вересня. Якщо ви виконуєте свій обов'язок, то отримуєте за це грошову винагороду. Якщо не виконуєте - втрачаєте гроші. Також ви можете отримати додатковий приз 300 грн, 200 грн або 100 грн за креативність.

Вам на вибір дається 10 книг. Автор проекту зауважує, що це чудові книги, які він усім дуже рекомендує.

  • Фактор Черчілля (Борис Джонсон)
  • Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє (Ешлі Венс)
  • Ви, звичайно, жартуєте, містер Фейнман? (Ричард Фейнман)
  • Жорсткий менеджмент. Примусьте людей працювати на результат (Ден Кеннеді)
  • Щира лояльність (Фред Райхельд)
  • Кофемолка (Михайло Ідову)
  • Ізюм з булки (Віктор Шендерович)
  • Колір чарівництва (Террі Пратчетт)
  • Замок зі скла (Воллс Джаннетт)
  • Як читати книги. Керівництво по читанню великих творів (Мортімер Адлер)

"Всі ці книги приблизно однакового (невеликого) розміру, читаються за кілька годин. Їх можна легко знайти в електронному вигляді як за гроші, так і безкоштовно (наприклад, на flibusta.is)", - зазначив Дубілет.

Далі вам потрібно зареєструватися, заповнивши анкету. Після цього ви отримаєте на свій e-mail більш докладний опис всіх умов, а також номер карти, на яку потрібно буде відправити 100 грн.

Потім вам необхідно вступити у відкриту групу на Фейсбук (посилання на групу буде після реєстрації). Протягом місяця потрібно буде зробити в цій групі хоча б один пост (можна більше) зі своїм селфі або іншим фото і якою-небудь вподобаною цитатою, думкою або навіть сценкою з однією з цих 10 книги.

Наступний крок - на початку жовтня вам потрібно буде пройти дуже простий тест на прочитану книгу.

Якщо ви не виконуєте умови bookchallenge, ви втрачаєте 100 грн, які внесли на початку. Якщо ви виконуєте умови, то ви ділите фонд з іншими учасниками, які виконали умову. Крім того, три учасники, які отримають найбільше лайків за свої пости в групі, отримають додатковий приз 300 грн, 200 грн або 100 грн (за 1-е, 2-е і 3-е місце відповідно).

Нагадаємо, Дмитро Дубілет вже проводив соціально-спортивний експеримент.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...