App Store Google Play

Знесений екскаватором пивний кіоск належав чоловіку колишньої чиновниці міськради

29.08.2016 09:40
Знесений екскаватором пивний кіоск належав чоловіку колишньої чиновниці міськради

Коментуючи резонансне відео, поширене 27 серпня керівником управління реклами та торгівлі міськради Дніпра Русланом Морозом, де екскаватор ковшем руйнує малу архітектурну форму з написом «Живе пиво», попередниця Мороза, а також депутат кількох попередніх скликань Олена Бочарнікова, зробила сенсаційну заяву.

За її словами, кіоск по вулиці Обоянській поблизу будинку по вул. Калиновій №28 належав її чоловіку, про що в міськраді Дніпра добре знають. Ба більше – кіоск має дозвільні документи, видані в квітні 2016 року та договір оренди землі, дійсний до жовтня поточного року.

За словами колишньої начальниці міської торгівлі, вона вже написала заяву до поліції та має намір судитися з комунальниками, адже припис, на підставі якого знесли кіоск – незаконний, а дії працівників комунальників відносно приватної власності її чоловіка Бочарнікова розцінює як бандитизм.

Чому ж не втрутилися представники поліції, які в немалій кількості знаходилися на місці події й жодних порушень з боку комунальників не помітили, пані Олена не пояснює.

«Розбиратись будемо в суді! От лише соромно за чиновників, які позиціонують себе як демократів» - коментує Бочарнікова знищення МАФа її чоловіка. – «Але врахуйте: іміджеві втрати в таких випадках незрівнянно вищі!»

Міський голова Дніпра Борис Філатов, який і є ініціатором знесення пивного кіоску (таким чином мер прореагував на скаргу одного з мешканців прилеглих будинків), не змусив чекати. Вже за годину після коментарів Бочарнікової міський голова написав:

«Якщо ви пам’ятаєте, колишній начальник транспортного департаменту пан Ґедзь, якого ми викинули з муніципальних паркувань, влаштовував мітинги під мерією і особисто бігав під ними з мікрофоном. Сьогодні прийшла черга колишньої начальниці управління торгівлі пані Бочарнікової – за сумісництвом власниці мережі наливайок. Ця дама особисто надсилає нам прокльони, пише заяви у прокуратуру та погрожує судами».

При цьому міський голова оминає питання законності перебування у житловій зоні знесеного МАФу, акцентуючи факт на явищі корупційності, яке таким чином не приховується, а наголошується.

«Ви тільки уявіть: Чиновниця. Управління торгівлі. Власниця. Наливайок. Особисто зізнається!» - підкреслює Борис Філатов факт, що є найвизначальнішим у всій історії.

Наостанок міський голова не забув нагадати читачам і про властиву йому нетолерантність.

«Я ніколи не позиціонував себе як демократа. Все ще попереду!» - запевнив він своїх підписників у соціальній мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...