App Store Google Play

У Дніпрі пройшов найяскравіший та найвидовишніший фестиваль фарб "Colir Fest"

29.08.2016 08:30
У Дніпрі пройшов найяскравіший та найвидовишніший фестиваль фарб "Colir Fest"

Кольоровий флеш-моб, багато подарунків, голосна музика, безліч посмішок та обсипання фарбами – все це та багато іншого відбулося цієї неділі, 28 серпня, в рамках фестивалю фарб «Colir fest».

На головному майданчику парку Лазаря Глоби панували божевільні веселощі для всіх жителів та гостей міста, починаючи від найменших до найстарших. В суцільній атмосфері щастя і безтурботності, сотні посмішок яскравих обличь і теплих обіймів барвистих веселунів створили неперевершене відчуття єднання, яке накрило усіх з головою.

«Це просто неймовірно, так яскраво, так життєрадісно. Вважаю, що ми гідно провели літо та зустрічаємо осінь. Фестиваль - це можливість зарядитися позитивом, знайти друга або кохану людини, вихлюпнути емоції і подарувати людям радість», - ділиться емоціями учасниця фестивалю Марина.

Гості фестивалю мали можливість придбати спеціальні фарби на основі трав та натуральних фарбників, якими за командою жбурляються у повітря або в інших учасників під постійний музичний супровід. На фестивалі також було відкрито зони для відпочинку, із розписом мехенді та різноманітною їжею.

Родзинкою дійства, до Дня Незалежності України, став флеш-моб, на якому дніпряни за допомогою жовтих і блакитних фарб створили неперевершений прапор України.

«Тут дуже багато людей цілими сім’ями та цілими компаніями. Ми дуже раді, що не лише  молодь заохочується до таких фестивалів, тут повно людей різного віку. І це прекрасно, ми закладаємо культурні спогади людей, щасливі та захоплюючі моменти», - розповідають організатори свята.

Нагадаємо, Фестиваль фарб Холі - щорічний популярний індійський фестиваль, який збирає величезну кількість людей. На сьогодні свято вийшло далеко за межі Індії. В Дніпрі фестиваль проводиться вже не вперше та кожного разу збирає дедалі більше люду.

Вчорашнє свято фарб зібрало близько тисячі бажаючих забабрати себе і друзів різнокольоровими фарбами. Вийшло яскраво і весело. Це був особливий світ, в якому безтурботність, що є в кожному, вийшла назовні та з'єдналася у буйстві фарб одного з найяскравіших фестивалів цього літа.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...