App Store Google Play

У Дніпрі пройшов найяскравіший та найвидовишніший фестиваль фарб "Colir Fest"

29.08.2016 08:30
У Дніпрі пройшов найяскравіший та найвидовишніший фестиваль фарб "Colir Fest"

Кольоровий флеш-моб, багато подарунків, голосна музика, безліч посмішок та обсипання фарбами – все це та багато іншого відбулося цієї неділі, 28 серпня, в рамках фестивалю фарб «Colir fest».

На головному майданчику парку Лазаря Глоби панували божевільні веселощі для всіх жителів та гостей міста, починаючи від найменших до найстарших. В суцільній атмосфері щастя і безтурботності, сотні посмішок яскравих обличь і теплих обіймів барвистих веселунів створили неперевершене відчуття єднання, яке накрило усіх з головою.

«Це просто неймовірно, так яскраво, так життєрадісно. Вважаю, що ми гідно провели літо та зустрічаємо осінь. Фестиваль - це можливість зарядитися позитивом, знайти друга або кохану людини, вихлюпнути емоції і подарувати людям радість», - ділиться емоціями учасниця фестивалю Марина.

Гості фестивалю мали можливість придбати спеціальні фарби на основі трав та натуральних фарбників, якими за командою жбурляються у повітря або в інших учасників під постійний музичний супровід. На фестивалі також було відкрито зони для відпочинку, із розписом мехенді та різноманітною їжею.

Родзинкою дійства, до Дня Незалежності України, став флеш-моб, на якому дніпряни за допомогою жовтих і блакитних фарб створили неперевершений прапор України.

«Тут дуже багато людей цілими сім’ями та цілими компаніями. Ми дуже раді, що не лише  молодь заохочується до таких фестивалів, тут повно людей різного віку. І це прекрасно, ми закладаємо культурні спогади людей, щасливі та захоплюючі моменти», - розповідають організатори свята.

Нагадаємо, Фестиваль фарб Холі - щорічний популярний індійський фестиваль, який збирає величезну кількість людей. На сьогодні свято вийшло далеко за межі Індії. В Дніпрі фестиваль проводиться вже не вперше та кожного разу збирає дедалі більше люду.

Вчорашнє свято фарб зібрало близько тисячі бажаючих забабрати себе і друзів різнокольоровими фарбами. Вийшло яскраво і весело. Це був особливий світ, в якому безтурботність, що є в кожному, вийшла назовні та з'єдналася у буйстві фарб одного з найяскравіших фестивалів цього літа.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...