App Store Google Play

Потрібно притягнути до відповідальності людей, винних у безглуздому знищенні цвіту нації під Іловайськом, - Колесник

29.08.2016 17:00
Потрібно притягнути до відповідальності людей, винних у безглуздому знищенні цвіту нації під Іловайськом, - Колесник

Представники «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» долучилися до пам’ятних заходів на Михайлівській площі в Києві у другу річницю загибелі українських військових під Іловайськом.

Квіти до символічної Стіни пам’яті, де експонуються артефакти, вивезені з місця бойових дій, поклали голова політради УКРОПу Тарас Батенко, член президії політради, керівник УКРОПу в Києві Дмитро Сіманський, керівник секретаріату партії Денис Борисенко, член політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», ветеран АТО Євген Тєрєхов, очільник Криворізького УКРОПу, куратор батальйону «Кривбас» Микола Колесник.

Микола Колесник наголосив, що разом з побратимами добиватиметься справедливої оцінки подій під Іловайськом. Він нагадав, що торік передав слідству кодограми наказів, які свідчать про те, що батальйон «Кривбас» та інші підрозділи штурмували Іловайськ не з чиєїсь приватної ініціативи, а отримавши відповідну вказівку вищого військового керівництва держави. Тож саме воно має нести відповідальність за смерті та каліцтва українських військових в Іловайському котлі. Учасники ж подій та їхні родичі мають отримати належні статуси та компенсації, яких вони не можуть добитися два роки, підкреслив куратор «Кривбасу».

Миколи Колесник нагадав, що, не дочекавшись судового розгляду справи про причини трагедії, який обіцяли ще торік, родини загиблих, поранених, полонених готують колективний позов до Міністерства оборони та Генштабу з вимогою з’ясувати, хто винен у каліцтвах і загибелі українських військових. «Не треба вважати українців дурними. Дайте об’єктивну оцінку, поверніть справедливість. Ми в правовому полі добиватимемося правдивої оцінки подій під Іловайськом і Дебальцевим. Потрібно притягати до відповідальності людей, винних в безглуздому знищенні цвіту нації», – розповів він у коментарі журналістам.

За словами укропівця, на сході України загинув кожен п’ятий боєць «Кривбасу». 18 бійців батальйону вважаються зниклими безвісти. Двоє з них перебувають у полоні з часів Дебальцевських подій.

Микола Колесник також зазначив, що сім’ї криворіжців, зниклих безвісти на сході України, не мають жодних пільг ні від місцевої, ні від центральної влади. Тому міська рада Кривого Рогу незабаром має ухвалити рішення про виділення їм одноразової допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...