App Store Google Play

Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували

29.08.2016 21:00
Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували
У дніпровському театрі опери та балету стартує новий сезон. Історичні епопеї, комедії та чуттєвий балет – тут готують вистави на будь-який смак.

Новий сезон 16 вересня відкриє опера «Князь Ігор». Протягом трьох годин глядачі спостерігатимуть за однією з яскравих сторінок історії Київської Русі ХІІ століття. Про боротьбу за рідну землю, відданість та кохання - початок о 19:00. Вартість квітка – від 30 до 200 гривень.

Для відвідувачів підготували комічну оперу «Піратський трикутник». Це історія про молоду господиню готелю Риту, яка тримає свого чоловіка Беппо під каблуком і нещадно б’є з будь-якого приводу. Одного дня до них у гості навідується колишній чоловік героїні – пірат Гаспар. Чим все завершиться – дізнайтесь 17 вересня о 18.00. Вартість квітка – також від 30 до 200 гривень.

Красиву історію кохання, у якій є і зрада, і містика, і смертельний поєдинок, можна буде побачити у театрі 18 вересня о 18:00. На гостей очікує балет «Лебедине озеро». Вартість квітка – у звичних межах.

22 вересня о 17.00 балет «Шопініана» відкриє для поціновувачів мистецтва світ невичерпної танцювальної фантазії, яскравих костюмів та запальної музики. Вартість квітка – від 30 до 120 гривень.

Оперу «Травіата» запланували на 23 вересня. Історію про «куртизанку з серцем» можна буде побачити о 19:00. Вартість квітка – традиційно від 30 до 200 гривень.

Театр опери та балету знаходиться на пр. Яворницького, 72-а (колишній пр. Карла Маркса).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...