App Store Google Play

Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували

29.08.2016 21:00
Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували
У дніпровському театрі опери та балету стартує новий сезон. Історичні епопеї, комедії та чуттєвий балет – тут готують вистави на будь-який смак.

Новий сезон 16 вересня відкриє опера «Князь Ігор». Протягом трьох годин глядачі спостерігатимуть за однією з яскравих сторінок історії Київської Русі ХІІ століття. Про боротьбу за рідну землю, відданість та кохання - початок о 19:00. Вартість квітка – від 30 до 200 гривень.

Для відвідувачів підготували комічну оперу «Піратський трикутник». Це історія про молоду господиню готелю Риту, яка тримає свого чоловіка Беппо під каблуком і нещадно б’є з будь-якого приводу. Одного дня до них у гості навідується колишній чоловік героїні – пірат Гаспар. Чим все завершиться – дізнайтесь 17 вересня о 18.00. Вартість квітка – також від 30 до 200 гривень.

Красиву історію кохання, у якій є і зрада, і містика, і смертельний поєдинок, можна буде побачити у театрі 18 вересня о 18:00. На гостей очікує балет «Лебедине озеро». Вартість квітка – у звичних межах.

22 вересня о 17.00 балет «Шопініана» відкриє для поціновувачів мистецтва світ невичерпної танцювальної фантазії, яскравих костюмів та запальної музики. Вартість квітка – від 30 до 120 гривень.

Оперу «Травіата» запланували на 23 вересня. Історію про «куртизанку з серцем» можна буде побачити о 19:00. Вартість квітка – традиційно від 30 до 200 гривень.

Театр опери та балету знаходиться на пр. Яворницького, 72-а (колишній пр. Карла Маркса).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...