App Store Google Play

Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували

29.08.2016 21:00
Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували
У дніпровському театрі опери та балету стартує новий сезон. Історичні епопеї, комедії та чуттєвий балет – тут готують вистави на будь-який смак.

Новий сезон 16 вересня відкриє опера «Князь Ігор». Протягом трьох годин глядачі спостерігатимуть за однією з яскравих сторінок історії Київської Русі ХІІ століття. Про боротьбу за рідну землю, відданість та кохання - початок о 19:00. Вартість квітка – від 30 до 200 гривень.

Для відвідувачів підготували комічну оперу «Піратський трикутник». Це історія про молоду господиню готелю Риту, яка тримає свого чоловіка Беппо під каблуком і нещадно б’є з будь-якого приводу. Одного дня до них у гості навідується колишній чоловік героїні – пірат Гаспар. Чим все завершиться – дізнайтесь 17 вересня о 18.00. Вартість квітка – також від 30 до 200 гривень.

Красиву історію кохання, у якій є і зрада, і містика, і смертельний поєдинок, можна буде побачити у театрі 18 вересня о 18:00. На гостей очікує балет «Лебедине озеро». Вартість квітка – у звичних межах.

22 вересня о 17.00 балет «Шопініана» відкриє для поціновувачів мистецтва світ невичерпної танцювальної фантазії, яскравих костюмів та запальної музики. Вартість квітка – від 30 до 120 гривень.

Оперу «Травіата» запланували на 23 вересня. Історію про «куртизанку з серцем» можна буде побачити о 19:00. Вартість квітка – традиційно від 30 до 200 гривень.

Театр опери та балету знаходиться на пр. Яворницького, 72-а (колишній пр. Карла Маркса).


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...