App Store Google Play

Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували

29.08.2016 21:00
Новий сезон у театрі опери та балету: яку програму підготували
У дніпровському театрі опери та балету стартує новий сезон. Історичні епопеї, комедії та чуттєвий балет – тут готують вистави на будь-який смак.

Новий сезон 16 вересня відкриє опера «Князь Ігор». Протягом трьох годин глядачі спостерігатимуть за однією з яскравих сторінок історії Київської Русі ХІІ століття. Про боротьбу за рідну землю, відданість та кохання - початок о 19:00. Вартість квітка – від 30 до 200 гривень.

Для відвідувачів підготували комічну оперу «Піратський трикутник». Це історія про молоду господиню готелю Риту, яка тримає свого чоловіка Беппо під каблуком і нещадно б’є з будь-якого приводу. Одного дня до них у гості навідується колишній чоловік героїні – пірат Гаспар. Чим все завершиться – дізнайтесь 17 вересня о 18.00. Вартість квітка – також від 30 до 200 гривень.

Красиву історію кохання, у якій є і зрада, і містика, і смертельний поєдинок, можна буде побачити у театрі 18 вересня о 18:00. На гостей очікує балет «Лебедине озеро». Вартість квітка – у звичних межах.

22 вересня о 17.00 балет «Шопініана» відкриє для поціновувачів мистецтва світ невичерпної танцювальної фантазії, яскравих костюмів та запальної музики. Вартість квітка – від 30 до 120 гривень.

Оперу «Травіата» запланували на 23 вересня. Історію про «куртизанку з серцем» можна буде побачити о 19:00. Вартість квітка – традиційно від 30 до 200 гривень.

Театр опери та балету знаходиться на пр. Яворницького, 72-а (колишній пр. Карла Маркса).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...