App Store Google Play

Дніпровська лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу із Франції

26.08.2016 17:20
Дніпровська лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу із Франції

Медичні ліжка, матраци, приліжкові тумби, інвалідний візок, операційна безтіньова лампа, екран для зчитування радіологічних знімків. Це тільки частина обладнання, яке отримав центр хірургії кисті Дніпровської міської лікарні №16. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

"Дніпропетровщина – прифронтова область, до якої направляють поранених бійців із зони АТО. Роль сучасного медичного обладнання важко переоцінити. Щоб забезпечити лікарні регіону всім необхідним, ми співпрацюємо з волонтерами, українськими і міжнародними благодійними організаціями. Серед них – "Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна". Результат нашої співпраці – це не просто близько 100 одиниць отриманого обладнання, а сотні врятованих життів", - зазначив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Обладнання та інструменти, які надходять із Франції, розподіляють між різними медичними закладами області. Чергову партію передали центру хірургії кисті 16-ої лікарні.

"Центр хірургії кисті у нашій лікарні обслуговує 5 областей країни. За час АТО заклад прийняв з півтисячі бійців, 243 з яких – з пораненнями кисті різної складності. Обладнання та інструменти не витримують такого навантаження і потребують регулярної заміни. Отримана допомога – дуже важлива", - розповів головний лікар 16-ї лікарні Віктор Вишневський.

Дніпровській міській лікарні № 16 передали 48 одиниць обладнання та понад 5 кг хірургічних інструментів.

"Сьогодні ми отримали важливе й необхідне обладнання. Наприклад, безтіньова лампа незамінна під час проведення складних операцій на кисті. Вона дозволяє роздивитися найдрібніші деталі", - зазначив завідувач міжобласного центру хірургії кисті 16-ї лікарні Сергій Білий.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із "Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна" по забезпеченню медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Долс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону. Французьку гуманітарну допомогу вже отримали 3 медзаклади області. 

Як повідомлялося раніше, з нагоди Дня Незалежності норвежці подарували лікарні Дніпра обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...