App Store Google Play

Дніпровська лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу із Франції

26.08.2016 17:20
Дніпровська лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу із Франції

Медичні ліжка, матраци, приліжкові тумби, інвалідний візок, операційна безтіньова лампа, екран для зчитування радіологічних знімків. Це тільки частина обладнання, яке отримав центр хірургії кисті Дніпровської міської лікарні №16. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

"Дніпропетровщина – прифронтова область, до якої направляють поранених бійців із зони АТО. Роль сучасного медичного обладнання важко переоцінити. Щоб забезпечити лікарні регіону всім необхідним, ми співпрацюємо з волонтерами, українськими і міжнародними благодійними організаціями. Серед них – "Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна". Результат нашої співпраці – це не просто близько 100 одиниць отриманого обладнання, а сотні врятованих життів", - зазначив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Обладнання та інструменти, які надходять із Франції, розподіляють між різними медичними закладами області. Чергову партію передали центру хірургії кисті 16-ої лікарні.

"Центр хірургії кисті у нашій лікарні обслуговує 5 областей країни. За час АТО заклад прийняв з півтисячі бійців, 243 з яких – з пораненнями кисті різної складності. Обладнання та інструменти не витримують такого навантаження і потребують регулярної заміни. Отримана допомога – дуже важлива", - розповів головний лікар 16-ї лікарні Віктор Вишневський.

Дніпровській міській лікарні № 16 передали 48 одиниць обладнання та понад 5 кг хірургічних інструментів.

"Сьогодні ми отримали важливе й необхідне обладнання. Наприклад, безтіньова лампа незамінна під час проведення складних операцій на кисті. Вона дозволяє роздивитися найдрібніші деталі", - зазначив завідувач міжобласного центру хірургії кисті 16-ї лікарні Сергій Білий.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із "Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна" по забезпеченню медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Долс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону. Французьку гуманітарну допомогу вже отримали 3 медзаклади області. 

Як повідомлялося раніше, з нагоди Дня Незалежності норвежці подарували лікарні Дніпра обладнання.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...