App Store Google Play

Військовий парад до Дня Незалежності: наступного року й у Дніпрі?

25.08.2016 14:40
Військовий парад до Дня Незалежності: наступного року й у Дніпрі?

Сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі "Міст-Дніпро" заступник Філатова та начальник управління патрульної поліції Дніпра висловили свою думку щодо військового параду до Дня Незалежності у Києві, передає Дніпроград.

"Я вважаю, що проведення військового параду у Києві було вкрай необхідно та своєчасно. Як громадянин України та патріот держави, що наразі бореться за свою незалежність, підтримую важливість показу усьому народу того, що ми вміємо захищатись, що в нас доблесна, героїчна армія. І найголовніше, ми мали віддати належне нашим військовим, нагородити, дати можливість пройти на параді аби відчути той заслужений момент урочистості", - заявив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Можливо наша армія не така чисельна та не так добре озброєна як у більш розвинутих країнах світу, проте бойовий дух - основа могутності армії. Тому Шиколенко розглядає можливість проведення військового параду у наступний День Незалежності і в Дніпрі також.

Начальник поліції Дніпра Володимир Богоніс висловив повну підтримку, зазначивши, що знає про бажання багатьох бійців пройти вулицями Києва, показати себе, відчувати підтримку людей, відчувати свою необхідність.

"Моральна складова будь-якої армії - запорука успіху. На сьогодні в нас немає політичних офіцерів чи психологів, і бойовий дух підіймають в Україні волонтери", - розповів екс-заступник начальника штабу "Дніпро-1" Богоніс. 

Згадали представники влади, як два роки тому не було армії взагалі, як на лінії фронту стояло 15 бійців проти 30 танків Російської Федерації, а за спиною було майже мільйонне місто, а підтримки не було ніякої. Також начальник управління патрульної поліції Дніпра запропонував усім скептикам пройти шляхом бійців і обговорити необхідність параду через два роки. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...