App Store Google Play

Військовий парад до Дня Незалежності: наступного року й у Дніпрі?

25.08.2016 14:40
Військовий парад до Дня Незалежності: наступного року й у Дніпрі?

Сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі "Міст-Дніпро" заступник Філатова та начальник управління патрульної поліції Дніпра висловили свою думку щодо військового параду до Дня Незалежності у Києві, передає Дніпроград.

"Я вважаю, що проведення військового параду у Києві було вкрай необхідно та своєчасно. Як громадянин України та патріот держави, що наразі бореться за свою незалежність, підтримую важливість показу усьому народу того, що ми вміємо захищатись, що в нас доблесна, героїчна армія. І найголовніше, ми мали віддати належне нашим військовим, нагородити, дати можливість пройти на параді аби відчути той заслужений момент урочистості", - заявив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Можливо наша армія не така чисельна та не так добре озброєна як у більш розвинутих країнах світу, проте бойовий дух - основа могутності армії. Тому Шиколенко розглядає можливість проведення військового параду у наступний День Незалежності і в Дніпрі також.

Начальник поліції Дніпра Володимир Богоніс висловив повну підтримку, зазначивши, що знає про бажання багатьох бійців пройти вулицями Києва, показати себе, відчувати підтримку людей, відчувати свою необхідність.

"Моральна складова будь-якої армії - запорука успіху. На сьогодні в нас немає політичних офіцерів чи психологів, і бойовий дух підіймають в Україні волонтери", - розповів екс-заступник начальника штабу "Дніпро-1" Богоніс. 

Згадали представники влади, як два роки тому не було армії взагалі, як на лінії фронту стояло 15 бійців проти 30 танків Російської Федерації, а за спиною було майже мільйонне місто, а підтримки не було ніякої. Також начальник управління патрульної поліції Дніпра запропонував усім скептикам пройти шляхом бійців і обговорити необхідність параду через два роки. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...