App Store Google Play

На Дніпропетровщині продовжується викриття злочинної групи екс-заступника голови міськради

25.08.2016 12:30
На Дніпропетровщині продовжується викриття злочинної групи екс-заступника голови міськради

Працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області спільно зі слідчими прокуратури області встановлено причетність третьої особи-високопосадовця до злочинної діяльності екс-заступника голови міськради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УЗЕ в Дніпропетровській області.

Злочинна група яка підозрюється у вчиненні службових зловживань, на чолі з екс-заступником голови міськради, 22 серпня 2016 року поповнилася на одного високопосадовця.

Таким чином, до злочинної групи увійшли: безпосередньо колишній перший заступник голови міськради, колишній начальник одного з департаментів міськради та її заступник.

Співучасники підозрюються у завданні збитків державі у сумі понад 18,3 мільйони гривень за злочинні діяння, пов’язані з укладанням договорів з оформлення пайової участі забудовників з створення інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Наразі судом обрано запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання екс-заступнику голови міськради та заступнику начальника департаменту, а відносно колишнього начальника департаменту міськради – домашній арешт.

Нагадаємо, заступнику голови міськради та заступнику начальника департаменту міськради було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень раніше, 9 та 15 серпня відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...