App Store Google Play

Більшість мешканців Дніпра не може собі дозволити оренду житла із середнього сегменту

25.08.2016 14:00
Більшість мешканців Дніпра не може собі дозволити оренду житла із середнього сегменту

Як підвищення тарифів на ЖКГ вплине на ринок нерухомості обговорили сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі "Міст-Дніпро", передає Дніпроград. 

"З першого вересня на 25-30% зростуть тарифи на ЖКГ, останнє зростання було цією весною. Влада намагається підвищувати тарифи поступово, тому наступне зростання планується у березні 2017 року. Більшість городян використовують до 100 кВт/год, з осіні тариф буде складати для них 0,74 грн, наразі вони сплачують 0,57 грн. Таке зростання глобально не вплине на ринок оренди", - заявив голова Галузевої ради підприємців-учасників ринку нерухомості при ДніпроОДА Сергій Логутенко.

Логутенко відзначив, що найчастіше власник перекладає сплачування комуналки на орендатора, аби не залежати від зростання тарифів. Тим самим обумовлена велика ціна квартир з теплоізоляцією. 

"Дозволю собі не погодитися. Здороження тарифів на комунальні послуги, скорочення робочих місць та реального доходу мешканців Дніпра не відразу, але спричинить відплив людей із мегаполісу. Адже Дніпро недешеве місто для проживання. На мою думку, вже взимку робітники з інших міст почнуть переїжджати до інших міст або повертатися додому через неможливість вижити у нашому місті. Це призведе до того, що орендодавці все ж таки будуть змушені знизити ціни на житло", - виразив свою думку економічний експерт Михайло Крапивко.

Спікери зазначили, що найдорожчі райони - Нагорного ринку, центральні, у прицентральних районах вже можна знайти однокімнатну квартиру за 3-4 тисячі гривень. Дешевші варіанти, 2 тисячі, пропонуються на Парусі, Красному Камені, Петровського. 

Через зменшення доходів дніпрян, подекуди люди згодні платити тисячу гривень за окрему кімнату. Середній сегмент наразі коштує 6-12 тисяч гривень. Проблем з елітним житлом у місті немає.

Поступово почалося будівництво однокімнатних студій із євроремонтом, яких раніше не було, тому вони дуже затребувані. Раніше однокімнатне житло можна було зняти переважно тільки у гуртожитках. Також у зв'язку зі спрощенням процедури приватизації кімнат мешканцями гуртожитків Дніпра, активно почався їх продаж. 

Нагадаємо, у Дніпрі знову підняли тарифи на воду, які зросли і для споживачів підприємств.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...