App Store Google Play

АМКУ в Дніпрі оштрафував київських кондитерів бо не знайшов шоколаду у їх "Гарячому шоколаді"

25.08.2016 09:20
АМКУ в Дніпрі оштрафував київських кондитерів бо не знайшов шоколаду у їх "Гарячому шоколаді"

ТОВ «Фаворит Фудз» (місто Київ) оштрафовано на 68 000 гривень за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Про це повідомляє прес-центр Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Як було встановлено, товариство з обмеженою відповідальністю «ФАВОРИТ ФУДЗ» поширювало неточні відомості про споживчі властивості продукції, а саме розчинних напоїв «гарячий шоколад» у вигляді інформації «гарячий шоколад» та малюнку з зображенням стружки шоколаду та шматочку шоколаду, в той час як до складу цієї продукції віднесено какао-порошок у кількості 21% та не віднесено шматочків та стружки шоколаду.

Вимогами ДСТУ 7521:2014 «Сухі суміші для «гарячого шоколаду». Загальні технічні умови, передбачено, що суміш для «Гарячого шоколаду», являє собою суху суміш какао-порошку не менше 25% у перерахунку на суху речовину.

Поряд із цим, відповідно до ДСТУ 4518-2008 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила», заборонено наносити на споживчу тару, етикетку, контр етикетку, ярлик, листок – вкладку зображення продуктів, сировинних компонентів, що не були використані під час виготовлення упакованих у споживчу тару харчових продуктів.

Окрім того, відповідно до розділу А п.2, Директиви 2000/36/ЕС Європейського Парламенту та Ради від 23.06.2000 року, яка стосується продукції, що містить какао та шоколад і призначена для споживання людиною визначено: «розчинний шоколад, какао та какао-порошок з цукром» позначає продукт, який складається з суміші какао-пудри та цукру, із вмістом какао не менше 25 %.

Внаслідок таких дій, ТОВ «ФАВОРИТ ФУДЗ» повідомляло потенційним споживачам неточні відомості про споживчі властивості продукції, що могло вплинути на їх наміри щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання, а товариство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції.

За порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції ТОВ «ФАВОРИТ ФУДЗ» оштрафовано на 68 000 гривень.

Рішенням адміністративної колегії, товариство зобов’язано привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...