App Store Google Play

АМКУ в Дніпрі оштрафував київських кондитерів бо не знайшов шоколаду у їх "Гарячому шоколаді"

25.08.2016 09:20
АМКУ в Дніпрі оштрафував київських кондитерів бо не знайшов шоколаду у їх "Гарячому шоколаді"

ТОВ «Фаворит Фудз» (місто Київ) оштрафовано на 68 000 гривень за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Про це повідомляє прес-центр Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Як було встановлено, товариство з обмеженою відповідальністю «ФАВОРИТ ФУДЗ» поширювало неточні відомості про споживчі властивості продукції, а саме розчинних напоїв «гарячий шоколад» у вигляді інформації «гарячий шоколад» та малюнку з зображенням стружки шоколаду та шматочку шоколаду, в той час як до складу цієї продукції віднесено какао-порошок у кількості 21% та не віднесено шматочків та стружки шоколаду.

Вимогами ДСТУ 7521:2014 «Сухі суміші для «гарячого шоколаду». Загальні технічні умови, передбачено, що суміш для «Гарячого шоколаду», являє собою суху суміш какао-порошку не менше 25% у перерахунку на суху речовину.

Поряд із цим, відповідно до ДСТУ 4518-2008 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила», заборонено наносити на споживчу тару, етикетку, контр етикетку, ярлик, листок – вкладку зображення продуктів, сировинних компонентів, що не були використані під час виготовлення упакованих у споживчу тару харчових продуктів.

Окрім того, відповідно до розділу А п.2, Директиви 2000/36/ЕС Європейського Парламенту та Ради від 23.06.2000 року, яка стосується продукції, що містить какао та шоколад і призначена для споживання людиною визначено: «розчинний шоколад, какао та какао-порошок з цукром» позначає продукт, який складається з суміші какао-пудри та цукру, із вмістом какао не менше 25 %.

Внаслідок таких дій, ТОВ «ФАВОРИТ ФУДЗ» повідомляло потенційним споживачам неточні відомості про споживчі властивості продукції, що могло вплинути на їх наміри щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання, а товариство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції.

За порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції ТОВ «ФАВОРИТ ФУДЗ» оштрафовано на 68 000 гривень.

Рішенням адміністративної колегії, товариство зобов’язано привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...