App Store Google Play

Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

24.08.2016 09:30
Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

На традиційній серпневій нараді в Дніпропетровській облдержадміністрації педагоги області обговорили зміни та плани майбутнього навчального року і повідомили про готовність до роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ОДА.

Майже 30 тисяч педагогів Дніпропетровщини стали до роботи. Наразі вони готуються до нового навчального року: вивчають нові методичні вказівки, а також готують школу до прийому дітей. Вже 95% шкіл підписали всі акти готовності до навчального року.

«Якісна освіта – це запорука гідного майбутнього нашої країни. Сучасний світ постійно змінюється. Тож нині перед педагогами стоїть складна задача – кожен день викликати у дітей бажання навчатися, пізнавати нове протягом усього життя. Цьому має сприяти і шкільна, і позашкільна освіта. Сьогодні педагоги з усіх куточків нашої області стають до роботи. За тиждень навчальні заклади регіону відкриють двері для сотень тисяч дітей. Наша спільна мета – привчити їх не просто накопичувати знання, а й застосовувати їх у житті», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Цьогоріч принципових змін зазнала початкова освіта. Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати. Більше уваги приділятимуть усному мовленню. Нові методичні вказівки для вчителів вже з’явились на затвердженому МОН сайті ed-era і відтепер за програмою першачків можуть слідкувати і батьки.

За новими правилами малюки писатимуть олівцями, вчителі зможуть відмовитися від червоної пасти, а інформація про оцінки і успіхи школярів буде конфіденційною і доступною тільки самому учню та його батькам. 

«Підготовка до 1 вересня йде активно. Вчителі опановують новий підхід до навчально-виховного процесу, очікують зустрічі з дітьми. Закінчуємо й ремонт шкіл», - розповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади Ольга Комишан. 

Цього літа в області ремонтують 785 навчальних закладів. Встановлюють металопластикові вікна, замінюють системи опалення, оновлюють будівлі. Всі вони будуть готові до нового навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...