App Store Google Play

Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

24.08.2016 09:30
Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

На традиційній серпневій нараді в Дніпропетровській облдержадміністрації педагоги області обговорили зміни та плани майбутнього навчального року і повідомили про готовність до роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ОДА.

Майже 30 тисяч педагогів Дніпропетровщини стали до роботи. Наразі вони готуються до нового навчального року: вивчають нові методичні вказівки, а також готують школу до прийому дітей. Вже 95% шкіл підписали всі акти готовності до навчального року.

«Якісна освіта – це запорука гідного майбутнього нашої країни. Сучасний світ постійно змінюється. Тож нині перед педагогами стоїть складна задача – кожен день викликати у дітей бажання навчатися, пізнавати нове протягом усього життя. Цьому має сприяти і шкільна, і позашкільна освіта. Сьогодні педагоги з усіх куточків нашої області стають до роботи. За тиждень навчальні заклади регіону відкриють двері для сотень тисяч дітей. Наша спільна мета – привчити їх не просто накопичувати знання, а й застосовувати їх у житті», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Цьогоріч принципових змін зазнала початкова освіта. Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати. Більше уваги приділятимуть усному мовленню. Нові методичні вказівки для вчителів вже з’явились на затвердженому МОН сайті ed-era і відтепер за програмою першачків можуть слідкувати і батьки.

За новими правилами малюки писатимуть олівцями, вчителі зможуть відмовитися від червоної пасти, а інформація про оцінки і успіхи школярів буде конфіденційною і доступною тільки самому учню та його батькам. 

«Підготовка до 1 вересня йде активно. Вчителі опановують новий підхід до навчально-виховного процесу, очікують зустрічі з дітьми. Закінчуємо й ремонт шкіл», - розповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади Ольга Комишан. 

Цього літа в області ремонтують 785 навчальних закладів. Встановлюють металопластикові вікна, замінюють системи опалення, оновлюють будівлі. Всі вони будуть готові до нового навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...