App Store Google Play

Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

24.08.2016 09:30
Педагоги Дніпропетровщини вже готові до роботи

На традиційній серпневій нараді в Дніпропетровській облдержадміністрації педагоги області обговорили зміни та плани майбутнього навчального року і повідомили про готовність до роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ОДА.

Майже 30 тисяч педагогів Дніпропетровщини стали до роботи. Наразі вони готуються до нового навчального року: вивчають нові методичні вказівки, а також готують школу до прийому дітей. Вже 95% шкіл підписали всі акти готовності до навчального року.

«Якісна освіта – це запорука гідного майбутнього нашої країни. Сучасний світ постійно змінюється. Тож нині перед педагогами стоїть складна задача – кожен день викликати у дітей бажання навчатися, пізнавати нове протягом усього життя. Цьому має сприяти і шкільна, і позашкільна освіта. Сьогодні педагоги з усіх куточків нашої області стають до роботи. За тиждень навчальні заклади регіону відкриють двері для сотень тисяч дітей. Наша спільна мета – привчити їх не просто накопичувати знання, а й застосовувати їх у житті», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Цьогоріч принципових змін зазнала початкова освіта. Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати. Більше уваги приділятимуть усному мовленню. Нові методичні вказівки для вчителів вже з’явились на затвердженому МОН сайті ed-era і відтепер за програмою першачків можуть слідкувати і батьки.

За новими правилами малюки писатимуть олівцями, вчителі зможуть відмовитися від червоної пасти, а інформація про оцінки і успіхи школярів буде конфіденційною і доступною тільки самому учню та його батькам. 

«Підготовка до 1 вересня йде активно. Вчителі опановують новий підхід до навчально-виховного процесу, очікують зустрічі з дітьми. Закінчуємо й ремонт шкіл», - розповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади Ольга Комишан. 

Цього літа в області ремонтують 785 навчальних закладів. Встановлюють металопластикові вікна, замінюють системи опалення, оновлюють будівлі. Всі вони будуть готові до нового навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...