App Store Google Play

Неймовірне видовище до Дня Незалежності України: парад яхт в акваторії Дніпра

24.08.2016 16:30
Неймовірне видовище до Дня Незалежності України: парад яхт в акваторії Дніпра

На День Незалежності України сотні дніпрян зібралися на Січеславській Набережній, аби помилуватися на рідкісне видовище - парад яхт.

Офіційно захід назвали регатою, проте спортсмени не змагалися між собою, а просто дефілювали на різноманітних плавучих засобах перед усміхненими городянами. Святкова регата відбулася з одночасним виходом на воду спортивних суден з державною символікою.

Захід розпочався близько 12:00 в акваторії Дніпра на шостому причалі. Більше 40 крейсерсько-гоночних вітрильних суден з відомими яхтсменами взяли участь в регаті.

«Парад яхт з яскравими вітрилами – видовище надзвичайне. Це настільки захоплює, що й не помічаєш скільки часу вже тут стоїш», - коментує глядачка Ганна.

Серед учасників крейсерській групи неодноразові чемпіони і призери світових та європейських змагань, майстри спорту міжнародного класу.

Кількість кораблів-учасниківв сьогоднішньої регати в рази збільшилася в порівнянні з минулими роками. Сотні глядачів у цей святковий день отримали максимально позитивні емоції і вражаючі спогади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...