App Store Google Play

Неймовірне видовище до Дня Незалежності України: парад яхт в акваторії Дніпра

24.08.2016 16:30
Неймовірне видовище до Дня Незалежності України: парад яхт в акваторії Дніпра

На День Незалежності України сотні дніпрян зібралися на Січеславській Набережній, аби помилуватися на рідкісне видовище - парад яхт.

Офіційно захід назвали регатою, проте спортсмени не змагалися між собою, а просто дефілювали на різноманітних плавучих засобах перед усміхненими городянами. Святкова регата відбулася з одночасним виходом на воду спортивних суден з державною символікою.

Захід розпочався близько 12:00 в акваторії Дніпра на шостому причалі. Більше 40 крейсерсько-гоночних вітрильних суден з відомими яхтсменами взяли участь в регаті.

«Парад яхт з яскравими вітрилами – видовище надзвичайне. Це настільки захоплює, що й не помічаєш скільки часу вже тут стоїш», - коментує глядачка Ганна.

Серед учасників крейсерській групи неодноразові чемпіони і призери світових та європейських змагань, майстри спорту міжнародного класу.

Кількість кораблів-учасниківв сьогоднішньої регати в рази збільшилася в порівнянні з минулими роками. Сотні глядачів у цей святковий день отримали максимально позитивні емоції і вражаючі спогади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...