App Store Google Play

За рік планується позбутися усіх МАФів, які щороку спричиняли бюджету Дніпра збитки у розмірі близько 27 млн грн

23.08.2016 20:00
За рік планується позбутися усіх МАФів, які щороку спричиняли бюджету Дніпра збитки у розмірі близько 27 млн грн

23 серпня начальник управління реклами та торгівлі міської ради Дніпра Руслан Мороз повідомив, про те ще близько двох тисяч МАФів вже знаходяться на балансі міста і сплачують щомісячні податки на суму загалом близько 1,5 мільйонів гривень? та додав, що ще три тисячі малих архітектурних форм відмовляються сплачувати за землю, чим спричиняють чималі збитки бюджету міста.

Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції, у якій брав участь також і директор КП "Благоустрій" Олександр Каховський, у «ДніпроПост».

Враховуючи те, що наразі 2 000 МАФів, які вчасно подали документи на оформлення оренди землі, щомісяця вносять до бюджету орендну плату загалом у розмірі 1,5 мільйонів гривень, можна підрахувати те, що ще 3 000 таких самих малих архітектурних форм, які за словами Руслана Мороза навіть не намагалися узаконити МАФи, або отримали відмову від мерії з приводу неправильного розташування, могли б сплачувати близько 2,25 мільйонів гривень на місяць. Отже, шляхом нехитрої арифметика можна зрозуміти, що незаконні споруди за рік могли принести місту близько 27 мільйонів гривень.

Скільки саме років незаконні МАФи заважали містянам і спричиняли збитки бюджету, наразі невідомо -  начальник управління реклами та торгівлі міської ради Дніпра говорить, що при плановому демонтажу кіосків було помічено декілька споруд, імовірно, встановлених, ще в радянські часи.

Наразі у Дніпрі кожного дня виконуються демонтажні роботи. До кінця серпня планується знести ще 200 МАФів, а ті 3 000, які не встигли оформити документи, буде демонтовано протягом року і вже влітку 2017 дніпряни зможуть зітхнути з полегшенням.

Нагадаємо, що Руслан Мороз після останньої хвилі оформлення кіосків, яка закінчилась 30 липня, на прес-конференції у Zabeba.li наголосив на тому, що підприємцям не потрібно було вдаватися до допомоги сумнівних організацій, таких як «Самозахист підприємців», а краще було б оформлювати документи на узаконення МАФів безпосередньо з владою Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...