App Store Google Play

За рік планується позбутися усіх МАФів, які щороку спричиняли бюджету Дніпра збитки у розмірі близько 27 млн грн

23.08.2016 20:00
За рік планується позбутися усіх МАФів, які щороку спричиняли бюджету Дніпра збитки у розмірі близько 27 млн грн

23 серпня начальник управління реклами та торгівлі міської ради Дніпра Руслан Мороз повідомив, про те ще близько двох тисяч МАФів вже знаходяться на балансі міста і сплачують щомісячні податки на суму загалом близько 1,5 мільйонів гривень? та додав, що ще три тисячі малих архітектурних форм відмовляються сплачувати за землю, чим спричиняють чималі збитки бюджету міста.

Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції, у якій брав участь також і директор КП "Благоустрій" Олександр Каховський, у «ДніпроПост».

Враховуючи те, що наразі 2 000 МАФів, які вчасно подали документи на оформлення оренди землі, щомісяця вносять до бюджету орендну плату загалом у розмірі 1,5 мільйонів гривень, можна підрахувати те, що ще 3 000 таких самих малих архітектурних форм, які за словами Руслана Мороза навіть не намагалися узаконити МАФи, або отримали відмову від мерії з приводу неправильного розташування, могли б сплачувати близько 2,25 мільйонів гривень на місяць. Отже, шляхом нехитрої арифметика можна зрозуміти, що незаконні споруди за рік могли принести місту близько 27 мільйонів гривень.

Скільки саме років незаконні МАФи заважали містянам і спричиняли збитки бюджету, наразі невідомо -  начальник управління реклами та торгівлі міської ради Дніпра говорить, що при плановому демонтажу кіосків було помічено декілька споруд, імовірно, встановлених, ще в радянські часи.

Наразі у Дніпрі кожного дня виконуються демонтажні роботи. До кінця серпня планується знести ще 200 МАФів, а ті 3 000, які не встигли оформити документи, буде демонтовано протягом року і вже влітку 2017 дніпряни зможуть зітхнути з полегшенням.

Нагадаємо, що Руслан Мороз після останньої хвилі оформлення кіосків, яка закінчилась 30 липня, на прес-конференції у Zabeba.li наголосив на тому, що підприємцям не потрібно було вдаватися до допомоги сумнівних організацій, таких як «Самозахист підприємців», а краще було б оформлювати документи на узаконення МАФів безпосередньо з владою Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...