App Store Google Play

У Дніпрі пройде Кубок вірності для безпорідних та врятованих із зони АТО собак

23.08.2016 13:40
У Дніпрі пройде Кубок вірності для безпорідних та врятованих із зони АТО собак

Волонтери розповіли подробиці шостого Кубка вірності під девізом "У дворняги серце навстіж", передає Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.Li. 

Цьогорічний кубок у Дніпрі традиційно організовує товариство захисту тварин "Вірність", він пройде 3 серпня у парку Глоби. 

"Вже вп'яте парк гостинно та безкоштовно приймає нас. Реєстрація учасників почнеться об 11:00, господарі чотирилапих друзів повинні мати із собою ветпаспорт з позначкою, що пса прищеплено, та вести вихованця на поводку. Реєстраційний пакет коштує 100 гривень, до нього входять медалі, призи від спонсорів. А самі внески підуть на потреби безхатніх собак: корми, стерилізацію. Цього року ми розробили номінації, де зможуть взяти участь і господарі породистих псів. Це конкурси на найкреативніший костюм, найспритнішого собаку та наймолодшого господаря (діти 5-12 років)", - розповіла волонтер "Вірності" Тетяна Савченко. 

Організатори будуть раді будь-якій допомозі: корми, поводки, іграшки як для собак, так і для котів, миски. Також на заході гості можуть придивитися до свого майбутнього вихованця, взявши участь у акції "Знайди собі друга". На виставці можна буде отримати безкоштовну консультацію кінолога, ветеринара, подивитися фотовиставку та показові виступи з дресури. Крім цього, учасники виставки мають нагоду показати себе на ринзі для псів (маленьких, середніх та великих).

"Нова номінація "Собача мужність" присвячена собакам, яких врятували із зони АТО, деякі з них були поранені. На заході ми розповімо їх історії та покажемо гостям чих маленьких героїв", - зазначила волонтер Олеся Давидюк. 

На Кубку вірності-2016 очікують понад 117 учасників, які прийняли участь у минулому Кубку, що відбувся три роки тому. Мета волонтерів - збір коштів на допомогу знедоленим тваринам і переконати громадськість в тому, що безпородні собаки нічим не поступаються породистим. 

Попередня реєстрація здійснюється за телефонами: 050 288 79 49, 067 5630006, а також на форумі сайту vernost.dp.ua.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...