App Store Google Play

Депутат від «Опоблока» буде косити зелень в Соборному районі Дніпра

23.08.2016 11:40
Депутат від «Опоблока» буде косити зелень в Соборному районі Дніпра

В кінці липня у Дніпрі в відділі комунального господарства Соборної (Жовтневої) районної ради вирішили, що потрібно косити бур'ян. Для того щоб визначити фірму, якій можна довірити цю справу, оголосили тендер через систему Prozorro. Переможцем стала компанія, директором якої є депутат цієї ж райради від «Опозиційного блоку», секретар депутатської комісії з ЖКГ та екології Максим Дегтяренко.

Отже, 22 липня на сайті Prozorro був оголошений тендер. Відділ комунального господарства Соборної райради вирішив покосити бур'яни за наступними адресами:

сквер Святих Кирила і Мефодія;

Лоцманський спуск;

вул. Сімферопольська;

парк ім. Володі Дубініна;

Севастопольський парк;

вул. Набережна Перемоги (від кола до вул. Добровольців);

спуск Селянський;

вул. Овражна;

вул. Набережна Перемоги (від будинку «Природи» до 3-го масиву);

провулок Радянський, вул. 8 березня.

Косити зелень запланували на загальній площі 158972 м кв.

Спочатку чиновники були готові викласти за роботи 195 тисяч гривень. Роботи запланували провести, згідно з тендерною документацією, в серпні-вересні. По одному покосу в місяць.

Новини Дніпра вирішили порахувати, скільки ж були готові викласти в Соборному райраді за покіс однієї сотки землі. Суму ділимо на метри квадратні, результат ділимо ще на два (кількість запланованих сіножатей) і множимо на сто. Виходить трохи більше 61 гривні за сотку землі. В середньому на різних сайтах за подібну послугу просять від 25 до 50 гривень. Хоча, безумовно, є приватники і компанії, які пропонують і 15 грн/сотка. Але є і ті, хто просять всі 150 гривень.

Однак необхідно зауважити, що систему Prozorro задумали саме для того, щоб максимально здешевити вартість товару, що купується або послуги. Тендер провели в максимально стислі терміни. Вже 4 серпня комісія визначила переможця. Пальму першості отримало ТОВ «Жовтневе житлово-експлуатаційне товариство». Роботи ТОВ погодилося виконати за 98,373 тис. грн. Тобто суму вдвічі менше спочатку заявленої. Варто відзначити, що були учасники, які пропонували більш низьку ціну, проте, їх пропозиції не в повній мірі відповідали заявленим вимогам замовника, які прописали в тендерній документації. Тобто ціна покосу однієї сотки - трохи більше 30 гривень.

Але найцікавіше в цій історії не ціна питання, а фірма, яка буде виконувати послуги. Згідно з даними Міністерства юстиції, засновником ТОВ «Жовтневе житлово-експлуатаційне товариство» є ТОВ «Укрестейтсервіс», а кінцевим бенефіціаром - дніпрянин Андрій Ляхович. Статутний капітал ТОВ - тисяча гривень.

уставные документы фирмы Жовтневое жилищно-эксплуатационное обществоДокументы ООО "Жовтневое жилищно-эксплуатационное общество"

У свою чергу, засновник ТОВ «Укрестейтсервіс» - той же Андрій Ляхович. Статутний капітал знову ж одна тисяча гривень. Він же є керівником ТОВ «Укрестейтсервіс».

Документы ООО «Укрэстейтсервис»

Уставные документы фирмы «Укрэстейтсервис»

А ось керує ТОВ «Жовтневе житлово-експлуатаційне товариство», згідно з даними того ж Мін'юсту, з травня нинішнього року - Максим Дегтяренко. Серед інших регалій Максима Едуардовича - депутатство в Соборній райраді. У минулому році його обрали за списками «Опозиційного блоку» і в якості робочого майданчика, згідно з даними офіційного сайту райради, він вибрав депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та екології.

уставные документы фирмы Жовтневое жилищно-эксплуатационное обществодепутат Максим Дегтяренковыбор фирмы в прозорро

Нагадаємо, роботи з покосу у відділі комунального господарства Соборної районної ради вирішили віддати фірмі, керівник якої засідає в районній комісії з ЖКГ. Але напевно, це просто збіг.

Так чи інакше 10 серпня в.о. начальника відділу комунального господарства райради Віктор Янко і директор ТОВ «Жовтневе житлово-експлуатаційне товариство», а за сумісництвом - депутат Максим Дегтяренко підписали договір, за яким фірма накосить зелені (в сенсі бур'яну) на більш ніж 98 тисяч гривень.

zabeba.li

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...