App Store Google Play

Завершилася всеукраїнська презентація нового Cтатуту УКРОПу

22.08.2016 08:00
Завершилася всеукраїнська презентація нового Cтатуту УКРОПу

В Києві завершився всеукраїнський тур-презентація проекту нового Статуту політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП».

Проект документу київським укропівцям презентували член президії політради партії, голова київського міського осередку Дмитро Сіманський, народний депутат України Олександр Дубінін, члени робочої групи з розробки документу Олена Галкіна, Оксана Тунік-Фриз, Ірина Синявська та Марія Білінська.

«Ми вже накопичили певний досвід, адже партії вже рік. Зокрема, ми пройшли цілу низку виборів, є тисячі депутатів місцевих рад, є депутатська група у Верховній Раді, зросла чисельність місцевих осередків, партійці набули досвід. Саме тому ці напрацювання та здобутки партії повинні вилитись в якісний Статут», - підкреслив голова Київського УКРОПу Дмитро Сіманський.

Як пояснив нардеп Олександр Дубінін, новий проект основного документу партії передбачає так звану модель три «Д»: демократизація, децентралізація і девождизація. «Відповідно до проекту, місцеві осередки партії зможуть ухвалювати рішення, що згідно з чинним Статутом відходять до компетенції лише керівництва обласних осередків або політради партії», - зазначив нардеп.

Автори документу пояснили, що новий Статут зробить УКРОП унікальною партією, якій немає аналогів в Україні. Зокрема, автори зауважили, що новий проект Статуту базується на кращих прикладах Північної Америки та Європи. Метою оновленого Статуту є підвищення ролі партійців первинних осередків, започаткування дворівневого механізму участі в житті партії членів та прихильників з прозорою процедурою прийому та виключення з неї. Також нововведенням є внутрішньопартійний праймеріз.

Під час заходу відбулась жвава дискусія стосовно змін до нового проекту Статуту. Так, голова Святошинської районної в місті Києві парторганізації Роман Новіков зазначив, що на відміну від решти регіонів, в Києві склалась особлива ситуація з імплементацією проекту Статуту. Зокрема, він зауважив, що відповідно до проекту партія повинна створити первинні організації, що територіально відповідатимуть виборчій дільниці. «В цьому є складність, адже часто в столиці є будинки, які відносяться до 3 чи навіть більше виборчих дільниць. Тому виникне цікава ситуація, коли сусіди, що проживають в одному будинку, будуть членами різних партійних організацій», - підкреслив Роман Новіков.

Водночас голова Солом’янської районної в місті Києві парторганізації Ірина Головатенко додала, що первинні організації отримають великий обсяг роботи та відповідальність, а з ними проблеми, з якими вони раніше не зустрічалися. «Вважаю, було б ефективніше якби в районних організаціях створити кураторський орган, який буде слідкувати за правильністю реалізації первинними організаціями завдань. Інакше партія отримає додаткове навантаження з обробкою даних від місцевих осередків», - зазначила Ірина Головатенко.

Загалом Київський УКРОП подав 16 сторінок пропозицій до нового проекту Статуту партії.

«Я не знаю яким буде той проект Статуту, який винесуть на з’їзд партії, що буде у вересні, ми демократична партія, де тривають дискусії. Очевидно, редакційна група буде працювати над пропозиціями аж до самого з’їзду і можливо, що і на з’їзді будуть вноситися якісь зміни. Переконаний, що на виході в нас буде документ, що дозволить працювати ефективно і на користь кожної людини в Україні», - додав Дмитро Сіманський.

Представники авторської групи запевнили, що розглянуть пропозиції усіх регіональних організацій та запропонують до голосування на з’їзді найоптимальніший варіант головного документу партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...