App Store Google Play

В Нікополі чотири фірми раптово відмовилися від тендеру на користь улюбленців Дніпропетровської ОДА

22.08.2016 10:40
В Нікополі чотири фірми раптово відмовилися від тендеру на користь улюбленців Дніпропетровської ОДА

Управління ЖКГ Нікопольської міськради 11 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав» щодо ремонту дороги вартістю 8,96 млн грн. Про це з посиланням на «Вісник державних закупівель» пише «Бюро.UA».

Планують відремонтувати вул. Херсонську на ділянці від вул. Добролюбова до вул. Воїнів Інтернаціоналістів в Нікополі.

Заявки на участь в торгах подали п’ять фірм. Оцінка конкурсних пропозицій відбувалася по трьом критерім: ціна, умови оплати та гарантійне обслуговування.

Відповідно до протокола оцінки пропозицій, учасники набрали наступну кількість балів:

  1. ТОВ «Ресур-Н» – 93,43;
  2. ПВКП «Укрєвробуд 2013» — 85,36;
  3. ТОВ «Дорводбуд» – 82,50;
  4. ПП «Спортсервіс» – 78,61;
  5. ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав» – 69,71;
  1. Філіал «Нікопольський райавтодор «ДП «Дніпропетровський облавтодор ВАТ «АК Автомобільні дороги України» – 64,87.

Майбутній переможець торгів в рейтингу привабливості пропозицій був на п’ятому місці. Але всі чотири фірми, пропозиції яких були вигідніші, написали заяви про вихід з тендеру.  Управління ЖКГ Нікопольської міськради Вадима Засядьвовка, всі вони послалися на своє економічне положення. У «Ресурс-Н» підтвердили, що вони відмовилися від перемоги в тендері через економічне становище. Але директор  «Укрєвробуд 2013» заявив, що фірма не відмовлялася від підряду, а його підпис на заяві підроблений. За цим фактом було направлена скарга в прокуратуру та СБУ.

ТОВ «БК «Січеслав» записана на Олександра Михлика. До літа 2010 року вона належала Юлії Мархасіній – доньці екс-віце-мера Дніпропетровська Віталія Мархасіна. Фірма є фаворитом тендерів Дніпропетровської ОДА і тільки з початку року отримало від її департаментів ЖКГ та будівництва замовлень на суму 54,51 млн грн. Раніше фірма отримала понад 42 млн грн на ремонт іншої ділянки вул. Херсонської в Нікополі. Тоді ці торги проводив Департамент ЖКГ Дніпропетровської ОДА.

Влітку 2015 року Віталій Мархасін отримав посаду керуючого справами виконкому Дніпропетровської міськради. Після виборів в жовтні новий мер Борис Філатов звільнив Мархасіна з посади, але через декілька дні повернув його. Сьогодні офіційний сайт Дніпровської міськради вказує, що керуючим справами виконкому є Олександр Санжара – колишній помічний нардепа-«укропівця» Віталія Купрія.

За даними ЗМІ, в 2011 році Мархасін добровільно  пішов з посади, оскільки отримав доручення підготувати міську організацію Партії регіонів до парламентських виборів 2012 року.

Відомо також, що на власника ТОВ «БК «Січеслав» Олександра Михлика переоформили ТОВ «Мечта-С», яким раніше володів особисто Віталій Мархасін.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...