App Store Google Play

У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

22.08.2016 14:00
У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

Ще більше електронних послуг та відкритої інформації про роботу чиновників. З півсотні провідних експертів, громадських активістів та науковців Дніпропетровщини запропонували власне бачення регіональної програми інформатизації регіону на найближчі три роки на  стратегічній сесії у Дніпропетровській ОДА.

Учасники сесії запропонували декілька проектів.

Наприклад, проект з умовною назвою «Інформаційне дерево». Його мета – допомогти мешканцям області дізнатися більше про свої права. Ідея полягає в тому, що якщо ви служили в АТО і не знаєте, на які пільги маєте право, то зможете зайти в особистий електронний кабінет та дізнатися про них. Те ж саме стосується новоспечених батьків, пенсіонерів, інвалідів.

Телефони, графіки роботи, перелік питань, з якими можна звернутися. Детальна онлайн інформація про роботу будь-якої установи регіону – така ідея другого проекту.

Проекти запропоновані лише як напрямки для майбутньої роботи. Як втілювати їх у життя – учасники обговорюватимуть вже у вересні.

Дана стратегічна сесія – один з етапів впровадження швейцарсько-українського проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», учасником якого є Дніпропетровщина.

«Публічні консультації з громадянським суспільством щодо рішень органів влади – є практикою європейських країн, перевірною часом. Це забезпечує, перш за все, підвищення прозорості влади та тісне партнерство керівництва області з громадськістю» – підкреслив експерт проекту Олексій Зелів’янський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...