App Store Google Play

У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

22.08.2016 14:00
У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

Ще більше електронних послуг та відкритої інформації про роботу чиновників. З півсотні провідних експертів, громадських активістів та науковців Дніпропетровщини запропонували власне бачення регіональної програми інформатизації регіону на найближчі три роки на  стратегічній сесії у Дніпропетровській ОДА.

Учасники сесії запропонували декілька проектів.

Наприклад, проект з умовною назвою «Інформаційне дерево». Його мета – допомогти мешканцям області дізнатися більше про свої права. Ідея полягає в тому, що якщо ви служили в АТО і не знаєте, на які пільги маєте право, то зможете зайти в особистий електронний кабінет та дізнатися про них. Те ж саме стосується новоспечених батьків, пенсіонерів, інвалідів.

Телефони, графіки роботи, перелік питань, з якими можна звернутися. Детальна онлайн інформація про роботу будь-якої установи регіону – така ідея другого проекту.

Проекти запропоновані лише як напрямки для майбутньої роботи. Як втілювати їх у життя – учасники обговорюватимуть вже у вересні.

Дана стратегічна сесія – один з етапів впровадження швейцарсько-українського проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», учасником якого є Дніпропетровщина.

«Публічні консультації з громадянським суспільством щодо рішень органів влади – є практикою європейських країн, перевірною часом. Це забезпечує, перш за все, підвищення прозорості влади та тісне партнерство керівництва області з громадськістю» – підкреслив експерт проекту Олексій Зелів’янський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...