App Store Google Play

У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

22.08.2016 14:00
У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

Ще більше електронних послуг та відкритої інформації про роботу чиновників. З півсотні провідних експертів, громадських активістів та науковців Дніпропетровщини запропонували власне бачення регіональної програми інформатизації регіону на найближчі три роки на  стратегічній сесії у Дніпропетровській ОДА.

Учасники сесії запропонували декілька проектів.

Наприклад, проект з умовною назвою «Інформаційне дерево». Його мета – допомогти мешканцям області дізнатися більше про свої права. Ідея полягає в тому, що якщо ви служили в АТО і не знаєте, на які пільги маєте право, то зможете зайти в особистий електронний кабінет та дізнатися про них. Те ж саме стосується новоспечених батьків, пенсіонерів, інвалідів.

Телефони, графіки роботи, перелік питань, з якими можна звернутися. Детальна онлайн інформація про роботу будь-якої установи регіону – така ідея другого проекту.

Проекти запропоновані лише як напрямки для майбутньої роботи. Як втілювати їх у життя – учасники обговорюватимуть вже у вересні.

Дана стратегічна сесія – один з етапів впровадження швейцарсько-українського проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», учасником якого є Дніпропетровщина.

«Публічні консультації з громадянським суспільством щодо рішень органів влади – є практикою європейських країн, перевірною часом. Це забезпечує, перш за все, підвищення прозорості влади та тісне партнерство керівництва області з громадськістю» – підкреслив експерт проекту Олексій Зелів’янський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...