App Store Google Play

На УЗЕ припинило діяльність угрупування паливної мафії

22.08.2016 19:30
На УЗЕ припинило діяльність угрупування паливної мафії

До складу групи входили працівники одного з товариств та працівники митного посту міста Дніпро. Зазначені особи під час здійснення контрольно-перевірочних заходів щомісячно ввозили та реалізовували на території області понад 10 тисяч тон паливно-мастильних матеріалів.

Ще наприкінці травня поточного року оперативниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області було затримано в порту міста Дніпро баржу, яка перевозила 500 тонн контрабандних паливно-мастильних матеріалів. Правоохоронці вилучили пальне, а на судно-перевізника наклали арешт.

Поліцейські ретельно вивчили схему завезення та реалізації контрабандного пального. Розслідування вивело оперативників на київську фірму, яка займалась вказаними поставками через мережу регіональних фірм.

Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області спільно з обласною прокуратурою встановлено, що у місті Дніпро ввезені контрабандним шляхом паливно-мастильні матеріали зберігалися на нафтобазі товариства, яка здійснювала їх оптову реалізацію. Щомісяця виробнича потужність нафтобази становила 1 тисячу тон моторного палива на суму майже 20 мільйонів гривень.

Під час проведення санкціонованого обшуку виявлено та вилучено 420 тон дизельного пального на загальну суму понад 8 мільйонів гривень. Крім того, вилучено чорнову фінансово-бухгалтерську документацію та комп’ютерну техніку.

За даним фактом прокуратурою Дніпропетровської області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. За вчинення кримінального правопорушення зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

На даний час проводяться ряд експертиз та першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності усіх причетних до злочинної схеми осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...