App Store Google Play

На круглому столі обговорили готовність Дніпра до нового навчального року

22.08.2016 12:20
На круглому столі обговорили готовність Дніпра до нового навчального року

Сьогодні у медіа-центрі "Міст-Дніпро" відбувся круглий стіл щодо підготовки Дніпра до нового навчального року, передає Дніпроград з місця подій.

За даними начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Олександра Марусова, вже 95% шкіл підписали всі акти готовності до навчального року. Загалом 947 навчальних закладів планують зустріти 91 тисячу учнів першого вересня, з них 10,5 тисяч першокласників. 

"Після затверджених змін у навчальній програмі для молодшої школи ми мали місяць, аби підготувати вчителів, однак це було не складно. Вони відчували необхідність у модернізації, відтепер в них є офіційне право робите те, що вони вже давно вважали за потрібне. Останнім етапом стане міська педагогічна конференція, що пройде 29 серпня. У наших планах запровадження сезонних шкільних спортивних ігор. Кожного сезону діти змагатимуться у трьох спортивних іграх спочатку в районному етапі, а потім на рівні міста", - заявив Олександр Марусов.

Також в. о. начальника ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв акцентував, що багато уваги приділятиметься санітарним умовам та харчуванню школярів, аби вберегти колективи від спалахів гострих кишкових інфекції. Нагадаємо, міськрада Дніпра відредагувала список продуктів, які заборонені для продажу в школах.

"Наразі тривають профілактичні огляди школярів, їх пройшли вже понад 82 тисячі дітей. Для школярів у поліклініках виокремлені спеціальні дні, у тому числі і субота для зручнсті батьків.

Серед позитивних аспектів - зростання активності батьків. Серед негативних - за останні роки дедалі частіше тапляються проблеми опорно-рухового апарату та проблеми із зором. Тому в кожного педагога є медичний паспорт класу аби він знав, які фізичні навантаження може нормально сприйняти дитина, за якою партою їй краще сидіти, чи можливо їй потрібно іноді вставати посеред уроку або частіше виходити з класу", - розповіла головний педіатр департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради Наталія Мороз.

Психолог, консультант в методі Позитивної психотерапії Ольга Бабенко зазначила, що у початковій школі змінюється ідеологія освіти по багатьом предметам - якість стає головнішою за кількість. Це модернізація освіти, що піде на користь дітям. Проте першокласники все одно нервують перед першим вересня. Аби допомогти, батьки мають побудувати з дитиною діалог, звернутися до його почуттів, пояснити, що школа - новий етап, який принесе багато цікавого, у тому числі нових друзів. 

Як повідомлялося раніше, школи намагатимуться перетворити на творчі розвиваючі заклади з фізкультхвилинками. Крім цього, в Україні планується ввести обов'язкове харчування для всіх школярів, 70% якого повинні компенсувати батьки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...