App Store Google Play

У Дніпрі заїжджі бізнесмени виживають місцевих мешканців

21.08.2016 15:00
У Дніпрі заїжджі бізнесмени виживають місцевих мешканців

У Дніпрі заїжджі бізнесмени задля розбудови розкішних маєтків виживають місцевих мешканців: погрожує пожежами, труїть нечистотам і збиває автомобілем родичів.

Про сусідський терор йдеться у репортажі Надзвичайних новин.

- Я живу тут 50 років. Чому я мушу продавати свій будинок через якогось донецького? - скаржиться мешканка Тетяна Невінчана.

В своєму будинку жінка прожила понад півстоліття: виростила дітей, онуків, і ось на старості років в її спокійне життя увірвався новий сусід.
Донецький сусід, за словами старенької, запропонував їй продати ділянку та будинок, однак вона не погодилась – так і почався терор.

Бізнесмен вирішив розширити територію біля свого чотириповерхового будинку за рахунок землі пенсіонерки. Чоловік погрожував і спалити, і побити, і обіцяв викликати “донецьких хлопців”.

Моральний тиск згодом переріс у фізичний. Пенсіонерка каже, що будівельники просто вкрали у неї каналізаційну трубу – тепер щомиті чекає на затоплення нечистотами. На онука, який приїхав захистити бабцю, зненацька напали.

Олексій, онук пані Тетяни, розповідає, що бив його охоронець Юрій та ще кілька чоловіків. Потім один з них скочив за кермо і протягнув збитого з ніг Олексія кількадесят метрів до газону. Не переїхало чоловіка колесами автівки дивом – він встиг відскочити.

У свої 22 Олексій змушений пересуватись з палицею і потребує операції. У всьому, що сталося, звинувачує нового сусіда.

Почути протилежну точку зору журналісти не змогли – телефон бізнесмена мовчить. Чоловік, який за головного на будівництві, усі звинувачення заперечує і називає шантажем.

Жодних документів на будівництво пожильці елітного ново буду показати не змогли. Мешканці кажуть, що бізнесмен зводить маєток незаконно, посилаючись на відповідь з департаменту благоустрою міськради.

Через терор та незаконну забудову містяни звернулись до поліції, але там наразі не можуть нічим допомогти.

- Особа, яка веде будівництво, перебуває за кордоном, тому ми не можемо отримати від неї документи на будівництво, - пояснює речниця поліції Дніпра Вікторія Гросс-Робоча.

Кримінальне провадження відкрили лише за фатом побиття, утім наразі встановили лише одного з нападників – ним виявив охоронець новобудови бізнесмена.

А доки поліція лише почала розслідування, до справи взялись громадські активісти – самостійно розшукують кривдника і охороняють бабцю та її оселю.

- Ми пройшли війну і розуміємо, що залишати це просто так не можна - народ має бути захищеним. Якщо нас не захищають уряд і поліція, ми будемо захищатись самотужки, - кажуть вони.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...