App Store Google Play

Після допомоги смертельно хворому патрульних і їх машину довелося дезінфікувати

20.08.2016 19:00
Після допомоги смертельно хворому патрульних і їх машину довелося дезінфікувати

Близько полудня 19 серпня до диспетчера Патрульної поліції Дніпра звернулася лікар терапевтичного відділення міської лікарні №5 по вулиці Братів Трофімових 111.

Як йдеться на сторінці поліції у соціальній мережі, наряд патрульних, виїхавши на місце, знайшов порушника спокою, яким виявився мешканець Дніпра 1961 року народження.

За словами лікарки, громадянин перебував у них на лікуванні та був виписаний 11 з діагнозом пневмонія - в процесі лікування, вони виявили, що він хворіє на СНІД. Тим часом чоловік поводив себе з персоналом неадекватно лаявся та справляв свою нужду в палаті.

З’ясувавши адресу реєстрації хворого громадянина, патрульні відвезли його додому. Хворий пересуватися самостійно на власних двох не міг. Але вдома з'ясувалось він нікому не потрібен, за вказаною адресою проживає мати померлої дружини, ака відмовилася впускати чоловіка в помешкання.

Патрульні відвезли хворого до міського центру СНІДу на вулиці Канатній. Завідувачка цього центру повідомила, що даний громадянин перебуває у них на обліку як хворий на СНІД четвертої стадії, на рак підшлункової залози та туберкульоз відкритого ступеня.

Завідуюча наказала своїм працівникам продезинфікувати автомобіль патрульних та самих поліціянтів.

Пройшовши санітарну обробку, патрульні відправились до відділку поліції Новокодацького району для написання заяви та дачі пояснень по даній ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...