App Store Google Play

Після допомоги смертельно хворому патрульних і їх машину довелося дезінфікувати

20.08.2016 19:00
Після допомоги смертельно хворому патрульних і їх машину довелося дезінфікувати

Близько полудня 19 серпня до диспетчера Патрульної поліції Дніпра звернулася лікар терапевтичного відділення міської лікарні №5 по вулиці Братів Трофімових 111.

Як йдеться на сторінці поліції у соціальній мережі, наряд патрульних, виїхавши на місце, знайшов порушника спокою, яким виявився мешканець Дніпра 1961 року народження.

За словами лікарки, громадянин перебував у них на лікуванні та був виписаний 11 з діагнозом пневмонія - в процесі лікування, вони виявили, що він хворіє на СНІД. Тим часом чоловік поводив себе з персоналом неадекватно лаявся та справляв свою нужду в палаті.

З’ясувавши адресу реєстрації хворого громадянина, патрульні відвезли його додому. Хворий пересуватися самостійно на власних двох не міг. Але вдома з'ясувалось він нікому не потрібен, за вказаною адресою проживає мати померлої дружини, ака відмовилася впускати чоловіка в помешкання.

Патрульні відвезли хворого до міського центру СНІДу на вулиці Канатній. Завідувачка цього центру повідомила, що даний громадянин перебуває у них на обліку як хворий на СНІД четвертої стадії, на рак підшлункової залози та туберкульоз відкритого ступеня.

Завідуюча наказала своїм працівникам продезинфікувати автомобіль патрульних та самих поліціянтів.

Пройшовши санітарну обробку, патрульні відправились до відділку поліції Новокодацького району для написання заяви та дачі пояснень по даній ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...