App Store Google Play

Звільнені за підсумками переатестації керівники поліції планують "зберегтися" на своїх постах через суди

19.08.2016 17:00
Звільнені за підсумками переатестації керівники поліції планують "зберегтися" на своїх постах через суди

За підсумками першої хвилі переатестації 21 топ-поліцейський Дніпропетровщини має бути звільнений, 10 - понижені у посаді. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ОО "Громадського контролю" у Facebook.

Серед причин - провалені тести на професійну підготовку і логіку, численні факти зловживань, що викликають розбіжності у способі життя та скромних офіційних доходах, переслідування Євромайдану в Дніпрі у 2014 році та багато іншого.

Однак вже за кілька днів звільнені за підсумками атестації поліцейські масово звертаються до суду. Що звертає на себе увагу - ці позови приймаються до розгляду з вражаючою оперативністю.

Так, вже сьогодні, 19 серпня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді призначено до розгляду справу за позовом звільненого за підсумками атестації екс-начальника Самарського райвідділу поліції Дніпра В.Кузьменко до Головного управління Нацполіціі в області.

Сутність справи - "визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування рішення". Засідання призначене на 15-у годину в офісі Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Академіка Чекмарьова, 5. Суддя - Верба Ірина Олександрівна. 

Позови інших представників поліції про "скасування рішень" також призначені до розгляду на найближчі дні.

"Громадський контроль" обіцяє уважно стежити за розвитком подій і оприлюднити всі спроби звільнених екс-поліцейських відновитися в рядах поліції, яка, завдяки величезним зусиллям активістів, має шанс очиститися від корупціонерів і "перевертнів у погонах".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...