App Store Google Play

Звільнені за підсумками переатестації керівники поліції планують "зберегтися" на своїх постах через суди

19.08.2016 17:00
Звільнені за підсумками переатестації керівники поліції планують "зберегтися" на своїх постах через суди

За підсумками першої хвилі переатестації 21 топ-поліцейський Дніпропетровщини має бути звільнений, 10 - понижені у посаді. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ОО "Громадського контролю" у Facebook.

Серед причин - провалені тести на професійну підготовку і логіку, численні факти зловживань, що викликають розбіжності у способі життя та скромних офіційних доходах, переслідування Євромайдану в Дніпрі у 2014 році та багато іншого.

Однак вже за кілька днів звільнені за підсумками атестації поліцейські масово звертаються до суду. Що звертає на себе увагу - ці позови приймаються до розгляду з вражаючою оперативністю.

Так, вже сьогодні, 19 серпня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді призначено до розгляду справу за позовом звільненого за підсумками атестації екс-начальника Самарського райвідділу поліції Дніпра В.Кузьменко до Головного управління Нацполіціі в області.

Сутність справи - "визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування рішення". Засідання призначене на 15-у годину в офісі Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Академіка Чекмарьова, 5. Суддя - Верба Ірина Олександрівна. 

Позови інших представників поліції про "скасування рішень" також призначені до розгляду на найближчі дні.

"Громадський контроль" обіцяє уважно стежити за розвитком подій і оприлюднити всі спроби звільнених екс-поліцейських відновитися в рядах поліції, яка, завдяки величезним зусиллям активістів, має шанс очиститися від корупціонерів і "перевертнів у погонах".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...