App Store Google Play

У Дніпрі ДСНС запрошує усіх бажаючих навчитися рятувати життя

19.08.2016 14:40
У Дніпрі ДСНС запрошує усіх бажаючих навчитися рятувати життя

З початку року працівники служби порятунку Дніпропетровщини 8 тисяч разів приймали заходи для рятування людей. Задля зменшення кількості надзвичайних ситуацій у подальшому, працівниками ДСНС разом з волонтерський рухом Червоного хреста було запроваджено ряд заходів, в яких може взяти участь кожен бажаючий. Про на прес-конференції у «МістДніпро» розповіла прес-секретар Державної служби надзвичайних ситуацій в області Дарина Гречіщева, передає Дніпроград з місця події.

За пів року з 8 тисяч виїздів, у зв’язку з підвищеною пожежною небезпекою і недбалістю громадян, працівникам ДСНС довелось 4800 разів здійснювати ліквідацію займань. 63 рази рятувальники здійснювали необхідні заходи для порятунку людей від утоплень, завдяки чому вдалося врятувати 10 осіб, з них троє дітей. Нажаль, через необережність 57 громадян на теренах водойм загинули.

«Останній нещасний випадок стався вчора, на річці Оріль: підчас встановлення сітки для ловлі риб, потонув мешканець селища Балівка. Перед цим, 11 серпня, у місті Синельниково люди на відстані 2 м від берега знайшли тіло загиблого чоловіка», - розповідає Дарина Гречіщева і говорить про те, що найчастіше нежасні випадки на воді стаються у місцях не оснащених для купання і з вини самих людей.

Задля того щоб уникнути таких випадків працівниками ДСНС в об’єднанні з волонтерами області здійснюються регулярні рейди легальних і стихійних пляжів.

«Ми роздаємо листівки з правилами поведінки біля водойм, говоримо, про те що небезпечно вживати алкогольні напої на березі тощо», - говорить представник Дніпропетровської обласної організації товариства Червоного Хреста України.

Нещодавно волонтери Дніпра пройшли курс новітніх лекцій з правил рятування і тепер за підтримкою державних рятувальних служб вони мають змогу проводити семінари і тренінги для усіх бажаючих. Мешканці, які хочуть знати, які дії вживати у разі надзвичайних ситуацій, можуть звернутися до управління ДСН, що знаходиться на вул. Короленко 4, або до офісу товариства Червоного Хреста за адресою провулок Будівників 12, записатися у групу і розпочати навчатись надавати первинну допомогу. По закінченню курсу бажаючі можуть стати учасниками волонтерського руху і разом з ДСНС виїжджати на місця надзвичайних ситуацій і рятувати життя.

Запис у групи здійснюється щоденно, а лекції розпочинаються після набору необхідної кількості людей.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...