App Store Google Play

У Дніпрі ДСНС запрошує усіх бажаючих навчитися рятувати життя

19.08.2016 14:40
У Дніпрі ДСНС запрошує усіх бажаючих навчитися рятувати життя

З початку року працівники служби порятунку Дніпропетровщини 8 тисяч разів приймали заходи для рятування людей. Задля зменшення кількості надзвичайних ситуацій у подальшому, працівниками ДСНС разом з волонтерський рухом Червоного хреста було запроваджено ряд заходів, в яких може взяти участь кожен бажаючий. Про на прес-конференції у «МістДніпро» розповіла прес-секретар Державної служби надзвичайних ситуацій в області Дарина Гречіщева, передає Дніпроград з місця події.

За пів року з 8 тисяч виїздів, у зв’язку з підвищеною пожежною небезпекою і недбалістю громадян, працівникам ДСНС довелось 4800 разів здійснювати ліквідацію займань. 63 рази рятувальники здійснювали необхідні заходи для порятунку людей від утоплень, завдяки чому вдалося врятувати 10 осіб, з них троє дітей. Нажаль, через необережність 57 громадян на теренах водойм загинули.

«Останній нещасний випадок стався вчора, на річці Оріль: підчас встановлення сітки для ловлі риб, потонув мешканець селища Балівка. Перед цим, 11 серпня, у місті Синельниково люди на відстані 2 м від берега знайшли тіло загиблого чоловіка», - розповідає Дарина Гречіщева і говорить про те, що найчастіше нежасні випадки на воді стаються у місцях не оснащених для купання і з вини самих людей.

Задля того щоб уникнути таких випадків працівниками ДСНС в об’єднанні з волонтерами області здійснюються регулярні рейди легальних і стихійних пляжів.

«Ми роздаємо листівки з правилами поведінки біля водойм, говоримо, про те що небезпечно вживати алкогольні напої на березі тощо», - говорить представник Дніпропетровської обласної організації товариства Червоного Хреста України.

Нещодавно волонтери Дніпра пройшли курс новітніх лекцій з правил рятування і тепер за підтримкою державних рятувальних служб вони мають змогу проводити семінари і тренінги для усіх бажаючих. Мешканці, які хочуть знати, які дії вживати у разі надзвичайних ситуацій, можуть звернутися до управління ДСН, що знаходиться на вул. Короленко 4, або до офісу товариства Червоного Хреста за адресою провулок Будівників 12, записатися у групу і розпочати навчатись надавати первинну допомогу. По закінченню курсу бажаючі можуть стати учасниками волонтерського руху і разом з ДСНС виїжджати на місця надзвичайних ситуацій і рятувати життя.

Запис у групи здійснюється щоденно, а лекції розпочинаються після набору необхідної кількості людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...