App Store Google Play

Патрульна поліція обстежить дороги навколо шкіл

19.08.2016 14:20
Патрульна поліція обстежить дороги навколо шкіл

З 8 серпня в Україні об’явлено місяць безпеки дорожнього руху. Абсолютно в кожному місті заплановані заходи, направлені на попередження травматизму на дорогах. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції в ІА "МОСТ-ДНІПРО".

«Заходи мають охопити від наймолодшого до найстаршого покоління. Ми запланували і виконали досить багато програм з дітьми різного віку. Це проходитиме на  базі як навчальних закладів, так і позашкільних», - повідомляє представник відділу патрульної поліції Дніпра по зв’язкам із громадськістю Анна Карпеченкова.

Патрульна поліція похизувалася новими посібниками для дітей. Це Навчально-методичний комплект, який  був розроблений для того, аби ознайомити дітей із основами безпеки дорожнього руху, допомогти стати дисциплінованими пішоходами, а згодом і законослухняними водіями. Кольорові обгортки, цікаві уроки, змістовні лекції та яскраві тематичні плакати, у тому числі – з повним переліком дорожніх знаків та дорожньої розмітки, якими буде супроводжуватися кожен урок, викликають неабияку увагу.

«У нас є інформаційні посібники від патрульної поліції, ми завжди їх надаємо діткам та дорослим, аби вони вже вдома у вільний час могли вивчати безпечне поводження на дорозі самостійно. Посібники видані патрульною поліцією разом з ОБСЄ  та іншими волонтерськими організаціями» - захоплено ділиться Анна.

У патрульних запланований дуже важливий проект - поліція обстежує дороги навколо шкіл, з метою відстеження наявності паркувальних місць для батьків та наявності або відсутності дорожньої розмітки, дорожніх знаків.

«В деяких школах ця проблема є дуже актуальною. Ми співпрацюємо з директорами  та підштовхуємо їх звертатися до міської ради, до депутатів районних, і разом з ними вирішуємо ці проблеми».

Поліціянти також повідомили, що з 20 серпня по 20 вересня у Дніпрі пройде рейд «Увага діти на дорозі». Планується провести ряд заходів, які спрямовані на зменшення дитячого травматизму під час руху на дорозі.

«Статистика на цей час скалался дуже сумна. З 1 січня у місті Дніпро сталося 62 ДТП за участі дітей, в яких постраждало 67 малолітніх, з них один загинув. Найчастіше це діти-пасажири роком від 6 до 14 років. Як показала практика причина дитячого травматизму полягає у тому, що більшість водіїв не використовують дитячі крісла у своїх автівках. Цим самим не тільки порушують правила дорожнього руху, але й ризикують життям своїх дітей». – повідомляє капітан поліції Борис Пелипенко.

Тож патрульна служба закликає бути відповідальними за своє здоров’я, та здоров’я оточуючих, та запрошує на заходи, які допоможуть наочно розібрати та попередити ті чи інші ризиковані ситуації на дорогах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...