App Store Google Play

Мерія Дніпра не йтиме на компроміси в питанні прозорості закупівель, - Яніка Мерило

19.08.2016 09:00
Мерія Дніпра не йтиме на компроміси в питанні прозорості закупівель, - Яніка Мерило

Міська рада Дніпра об'єднує зусилля з організаціями«Громадський контроль» та Transparency International, щоб оперативно реагувати на порушення, які можуть виникати при проведенні тендерних закупівель через систему ProZorro. Про це 18 серпня на своїй сторінці в соцмережі повідомила виконувач обов'язків заступника міського голови Яніка Мерило.

За її словами, з тими замовниками, до яких є істотні претензії, проводитимуть щотижневі відкриті співбесіди та вживатимуть відповідних заходів.

«ProZorro є вкрай важливим інструментом для контролю за витратами. І ми не збираємося йти на компроміси в питанні прозорості торгів», – зазначила вона.

За словами Яніки Мерило, дніпровська мерія постійно проводить навчання для відповідальних за закупівлі. Тим, хто має бажання опанувати курс, пані Мерило порадила звернутися до неї у Facebook.

Вона також анонсувала появу наступного тижня ресурсу, який допоможе замовникам ще ефективніше використовувати систему ProZorro.

Крім того, за словами Яніки Мерило, місто проводить моніторинг якості опису електронних закупівель, виставлених в системі.

Нагадаємо, що при муніципалітеті працює гаряча лінія, на якій кожен охочий може отримати відповіді на питання, пов'язані з ProZorro. Телефони гарячої лінії: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12.

Як відомо, минулого тижня міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував звільнитися працівниці комунального центру первинної меддопомоги, яка могла бути причетною до непрозорих тендерів.Так він відреагував на допис у Facebook одного з учасників торгів, який розповів, що вимоги до продукції були чітко виписані під одного з місцевих виробників, який пропонував її за найвищою ціною.

Оперативну реакцію керівника міста відзначив і заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. На своїй сторінці в соцмережівін назвав це перемогою в Дніпрі.

«Окремо хочу подякувати за швидкість реакції та доведення її до логічного завершення Борису Філатову. 3 години від інформації про проблему до покарання – це круто», – написав Максим Нефьодов.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...