App Store Google Play

Дніпряни скаржаться, що Укрпошта порушує закони і наживається на споживачах

19.08.2016 12:40
Дніпряни скаржаться, що Укрпошта порушує закони і наживається на споживачах

З 90-х років двадцятого століття підприємство «Укрпошта» займається наданням українцям послуг у сфері поштового зв’язку. Про те як наразі монопольна компанія може завдати шкоду в розмірі десятків тисяч гривень розповіла постраждала від послуг «Укрпошти» Олена  Харцієнко на прес-конференції у Zabeba.li, передає Дніпроград з місця події.

З 2002 року українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» є національним оператором поштового зв’язку України. Спочатку через недосвідченість компанії можна було говорити про незначні порушення, але з роками, коли державне підприємство стало монопольним, випадки неправомірних дій збоку працівників почастішали і набули масового характеру.

«Я вчора дивився, в єдиному реєстрі досудових справ за останні 5 років було подано близько 23 тисяч позовів до суду щодо роботи «Укрпошти», - говорить юрист Антон Деньгуб.

Додати ще одну заяву готова дніпрянка Олена  Харцієнко, яка зазнала суттєві матеріальні втрати, через недобросовісну роботу державного підприємства. Вона три місяці тому вирішила скористатись послугами  «Укрпошти» і заплатила 8 тисяч гривень за відправлення до Ірландії 5 великих посилок загальною вагою 75 кілограм. Доставка відбувалась дуже повільно проте через місяць донька відправниці таки отримала речі, але не всі. На пошту Ірландії прибули 4 посилки, п’ята ж – найбільша, вагою в 15 кілограм - була загублена.

«Я намагалась відстежувати, дзвонила в службу контролю за багажем. Ніхто не міг сказати мені, де моя посилка. І ось через 2 місяці після відправлення в Ірландію, я дізнаюсь, що її повернули у Дніпро», - говорить Олена Харцієнко.

За словами жінки прислана назад коробка від телевізору, в якій було щільно запаковано речі, була схожа на мотлох, вона була м’ята і мокра.

Обурена дніпрянка воліла забрати посилку і попросила «Укрпошту» повернути 2 тисячі гривень за невиконану послугу, у чому їй відмовили. Щоб не повертати кошти, пізніше працівники підприємства вирішили самовільно відправити посилку за пунктом призначення, проте навіть не заповнили декларацію.

«Посилка вдруге повернулась у Дніпро і вже не в коробці, а в мішку. Я її поки не забираю, бо все ж таки хочу щоб мені відшкодували мої витрати», – зазначає потерпіла.

Кваліфікований юрист Антон Деньгуб нагадав, що діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року і іншими Законами України, тому виходячи з ситуації, Олена має усі права на те щоб подати на «Укрпошту» в суд.

Олена  в свою чергу повідомила, що відповідну скаргу на «Укрпошту» вона вже писала і навіть заплатила за неї 2 долари. Виходить, що підприємство наживається на своїх споживачах навіть шляхом оформлення скарг.

Єдине, що тішить у цій ситуації, що заява до суду для Олена  Харцієнко буде безкоштовна, якщо подавати її через службу з питань споживачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...