App Store Google Play

Скрябін став для мене першим вчителем, - Дзідзьо

18.08.2016 16:40
Скрябін став для мене першим вчителем, - Дзідзьо

Сьогодні до Дніпра завітав антигламурний співак, композитор, режисер, митець, філософ та драматург Дзідзьо. Співак запросив усіх Дніпрян на свій концерт, який відбудеться 19 липня у літньому театрі в парку Шевченка о 20:00. Окрім цього Дзідзьо розповів про створення гурту, образ і назву. Про це стало відомо Дніпрограду на прес-конференції у «Дніпро-Пост».

Ім’я співака Михайла Хоми пов’язане з його дідом, якого у рідному селі артиста на Західній Україні називали саме Дзідзьо. Дід і бабуся Михайла привили йому любов до природи та села, саме через це у кліпах гурту неодноразово можна побачити лани природи.

Хоч музикантів у сім’ї Михайла Хоми немає, він закінчив музичну школу, вокально-хоровий відділ, вступив до Львівського державного музичного училища на диригентський факультет, а потім навчався в університеті і наразі має вищу освіту по вокалу.

Поплічниками Дзідзьо у гурті є Лямур – бек-вокаліс та гітарист і Юлік – бек-вокаліст та клавіши.

Окрім музики Дзідзьо займається благодійністю, хоч і не любить про це говорити, проте Михайло допомагає дітям та приділяє цьому велику уваги, попри нестачу часу.

«У мене дуже мало часу, я не можу звернути увагу на кожного, я навіть вдома рідко буваю, але нещодавно був випадок, коли я дізнався про хлопчика з Івано-Франківська, у якого на рахунку вже сьома хіміотерапія. Я вирішив поїхати до нього, подарував конструктор і просто приділив увагу. З того дня він мені дзвонить і після того, як він повернеться з лікування, ми разом з його татом підемо на рибалку і подаруємо хлопчику ровер. Після нашої зустрічі він набрався сміливості у мужньо переносить усе лікування», - говорить Дзідзьо.

Сам співак дивується, що діти полюбили його творчість і самого артиста, адже спочатку свою творчість він орієнтував на студентів і молодь.

Своїм вчителем і наставником Михайло Хома вважає Кузьму Скрябіна, який від самого початку творчості співака допомагав йому і вчив хитрощам та тонкощам мистецтва.

«Я пам’ятаю нашу першу зустріч, тоді я у нього спитав: «Андрій, Кузьма, підскажи, що треба зробити, щоб стати артистом?» Він мені тоді сказав, що потрібна лише одна пісня, а далі дуже плідно працювати, адже важко втримати і зробити ще більше, аби не втратити марку. Неодноразово він також давав мені поради щодо пісень», - зазначає Дзідзьо.

Група Дзідзьо з’явилася у 2009 році і з тогу часу набирає обертів, з’являються нові пісні, кліпи та неординарні ідеї. Однією з таких ідей є символ гурту – п’ятак Мейсона, улюбленця лідера гурту.

«З цього все і почалося. Жартуючи ми почали створювати історії про Мейсона, які одразу сподобалися людям. Усі тексти більшість знали на пам’ять та розповідали один одному, навіть я їх не знаю. І тому я вирішив, що п’ятачок Мейсона має бути у логотипі, адже саме він став ідейним натхненником гурту», - розповідає Михайло Хома.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...