App Store Google Play

Скрябін став для мене першим вчителем, - Дзідзьо

18.08.2016 16:40
Скрябін став для мене першим вчителем, - Дзідзьо

Сьогодні до Дніпра завітав антигламурний співак, композитор, режисер, митець, філософ та драматург Дзідзьо. Співак запросив усіх Дніпрян на свій концерт, який відбудеться 19 липня у літньому театрі в парку Шевченка о 20:00. Окрім цього Дзідзьо розповів про створення гурту, образ і назву. Про це стало відомо Дніпрограду на прес-конференції у «Дніпро-Пост».

Ім’я співака Михайла Хоми пов’язане з його дідом, якого у рідному селі артиста на Західній Україні називали саме Дзідзьо. Дід і бабуся Михайла привили йому любов до природи та села, саме через це у кліпах гурту неодноразово можна побачити лани природи.

Хоч музикантів у сім’ї Михайла Хоми немає, він закінчив музичну школу, вокально-хоровий відділ, вступив до Львівського державного музичного училища на диригентський факультет, а потім навчався в університеті і наразі має вищу освіту по вокалу.

Поплічниками Дзідзьо у гурті є Лямур – бек-вокаліс та гітарист і Юлік – бек-вокаліст та клавіши.

Окрім музики Дзідзьо займається благодійністю, хоч і не любить про це говорити, проте Михайло допомагає дітям та приділяє цьому велику уваги, попри нестачу часу.

«У мене дуже мало часу, я не можу звернути увагу на кожного, я навіть вдома рідко буваю, але нещодавно був випадок, коли я дізнався про хлопчика з Івано-Франківська, у якого на рахунку вже сьома хіміотерапія. Я вирішив поїхати до нього, подарував конструктор і просто приділив увагу. З того дня він мені дзвонить і після того, як він повернеться з лікування, ми разом з його татом підемо на рибалку і подаруємо хлопчику ровер. Після нашої зустрічі він набрався сміливості у мужньо переносить усе лікування», - говорить Дзідзьо.

Сам співак дивується, що діти полюбили його творчість і самого артиста, адже спочатку свою творчість він орієнтував на студентів і молодь.

Своїм вчителем і наставником Михайло Хома вважає Кузьму Скрябіна, який від самого початку творчості співака допомагав йому і вчив хитрощам та тонкощам мистецтва.

«Я пам’ятаю нашу першу зустріч, тоді я у нього спитав: «Андрій, Кузьма, підскажи, що треба зробити, щоб стати артистом?» Він мені тоді сказав, що потрібна лише одна пісня, а далі дуже плідно працювати, адже важко втримати і зробити ще більше, аби не втратити марку. Неодноразово він також давав мені поради щодо пісень», - зазначає Дзідзьо.

Група Дзідзьо з’явилася у 2009 році і з тогу часу набирає обертів, з’являються нові пісні, кліпи та неординарні ідеї. Однією з таких ідей є символ гурту – п’ятак Мейсона, улюбленця лідера гурту.

«З цього все і почалося. Жартуючи ми почали створювати історії про Мейсона, які одразу сподобалися людям. Усі тексти більшість знали на пам’ять та розповідали один одному, навіть я їх не знаю. І тому я вирішив, що п’ятачок Мейсона має бути у логотипі, адже саме він став ідейним натхненником гурту», - розповідає Михайло Хома.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...