App Store Google Play

У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

17.08.2016 11:20
У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

16 серпня заступник міського голови Михайло Лисенко перевірив як проходить капітальне оновлення шкіл перед початком нового навчального року, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради. Цьогоріч у міському бюджеті Дніпра на ремонти в навчальних закладах передбачено 56 млн грн - у 3,5 разу більше, ніж раніше.

У ході інспекції Лисенко відвідав навчально-виховний комплекс (ліцей) №100 і школу №105. Навчальні заклади розташовані в різних частинах міста: ліцей №100 – в центрі Дніпра, а 105-та школа – в селищі Таромське. Нині тут тривають масштабні ремонтні роботи. Михайло Лисенко запевнив: навчальні заклади Дніпра приводитимуть до ладу незалежно від того, в якій саме частині міста вони розташовані.

"Цього року, порівняно з минулим, фінансування збільшено у 3,5 разу. Ще один пріоритет – ми закуповуємо будівельні матеріали та користуємося послугами підрядників із Дніпра. Адже ці підприємства працюють тут і сплачують податки в бюджет міста. А це, в свою чергу, дозволяє витрачати більше коштів на потреби дніпрян", – зазначив Михайло Лисенко.

У класах іноземної мови ліцею №100 нині старі вікна замінюють на металопластикові. Директор навчального закладу Ірина Рижикова дякує, що нарешті міська влада відгукнулася на її прохання.

"Вікна енергоощадні, тож у класах буде тепліше. Раніше і вчителі, і учні страждали від того, що вікна пропускають холодне повітря. Тепер усе зробили. Настрій у дітей покращиться і вони вчитимуться з задоволенням", – упевнена пані Рижикова.

Крім того, під час інспекції Михайло Лисенко звернув увагу на фасад будівлі. Заступник мера упевнений, що навіть облаштування відкосів після заміни вікон не зможе остаточно вирішити ситуацію з втратою тепла у класах. Тому наступного року буде проведена реконструкція зовнішньої частини приміщень.

У школі №105 наразі закінчується капітальний ремонт асфальтного покриття. Нову тротуарну плитку на шкільному подвір'ї покладуть до 1 вересня. На початку навчального року оновлення чекає і на спортивний зал. Для комфортних занять фізкультурою на підлогу покладуть штучне покриття, пофарбують стіни та замінять вікна. Ремонт спортивного залу не завадить навчанню дітей. Адже в цей час погода ще дозволятиме тренуватися на вулиці.

Щоб провести в себе ремонт, навчальним закладам необхідно подати спеціальну заявку. Далі профільні комісії визначають, яка школа більше від інших потребує ремонту.

"Ми обираємо найбільш занедбані школи і облаштовуємо їх", – пояснив заступник міського голови.



Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...