App Store Google Play

У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

17.08.2016 11:20
У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

16 серпня заступник міського голови Михайло Лисенко перевірив як проходить капітальне оновлення шкіл перед початком нового навчального року, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради. Цьогоріч у міському бюджеті Дніпра на ремонти в навчальних закладах передбачено 56 млн грн - у 3,5 разу більше, ніж раніше.

У ході інспекції Лисенко відвідав навчально-виховний комплекс (ліцей) №100 і школу №105. Навчальні заклади розташовані в різних частинах міста: ліцей №100 – в центрі Дніпра, а 105-та школа – в селищі Таромське. Нині тут тривають масштабні ремонтні роботи. Михайло Лисенко запевнив: навчальні заклади Дніпра приводитимуть до ладу незалежно від того, в якій саме частині міста вони розташовані.

"Цього року, порівняно з минулим, фінансування збільшено у 3,5 разу. Ще один пріоритет – ми закуповуємо будівельні матеріали та користуємося послугами підрядників із Дніпра. Адже ці підприємства працюють тут і сплачують податки в бюджет міста. А це, в свою чергу, дозволяє витрачати більше коштів на потреби дніпрян", – зазначив Михайло Лисенко.

У класах іноземної мови ліцею №100 нині старі вікна замінюють на металопластикові. Директор навчального закладу Ірина Рижикова дякує, що нарешті міська влада відгукнулася на її прохання.

"Вікна енергоощадні, тож у класах буде тепліше. Раніше і вчителі, і учні страждали від того, що вікна пропускають холодне повітря. Тепер усе зробили. Настрій у дітей покращиться і вони вчитимуться з задоволенням", – упевнена пані Рижикова.

Крім того, під час інспекції Михайло Лисенко звернув увагу на фасад будівлі. Заступник мера упевнений, що навіть облаштування відкосів після заміни вікон не зможе остаточно вирішити ситуацію з втратою тепла у класах. Тому наступного року буде проведена реконструкція зовнішньої частини приміщень.

У школі №105 наразі закінчується капітальний ремонт асфальтного покриття. Нову тротуарну плитку на шкільному подвір'ї покладуть до 1 вересня. На початку навчального року оновлення чекає і на спортивний зал. Для комфортних занять фізкультурою на підлогу покладуть штучне покриття, пофарбують стіни та замінять вікна. Ремонт спортивного залу не завадить навчанню дітей. Адже в цей час погода ще дозволятиме тренуватися на вулиці.

Щоб провести в себе ремонт, навчальним закладам необхідно подати спеціальну заявку. Далі профільні комісії визначають, яка школа більше від інших потребує ремонту.

"Ми обираємо найбільш занедбані школи і облаштовуємо їх", – пояснив заступник міського голови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...