App Store Google Play

У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

17.08.2016 11:20
У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

16 серпня заступник міського голови Михайло Лисенко перевірив як проходить капітальне оновлення шкіл перед початком нового навчального року, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради. Цьогоріч у міському бюджеті Дніпра на ремонти в навчальних закладах передбачено 56 млн грн - у 3,5 разу більше, ніж раніше.

У ході інспекції Лисенко відвідав навчально-виховний комплекс (ліцей) №100 і школу №105. Навчальні заклади розташовані в різних частинах міста: ліцей №100 – в центрі Дніпра, а 105-та школа – в селищі Таромське. Нині тут тривають масштабні ремонтні роботи. Михайло Лисенко запевнив: навчальні заклади Дніпра приводитимуть до ладу незалежно від того, в якій саме частині міста вони розташовані.

"Цього року, порівняно з минулим, фінансування збільшено у 3,5 разу. Ще один пріоритет – ми закуповуємо будівельні матеріали та користуємося послугами підрядників із Дніпра. Адже ці підприємства працюють тут і сплачують податки в бюджет міста. А це, в свою чергу, дозволяє витрачати більше коштів на потреби дніпрян", – зазначив Михайло Лисенко.

У класах іноземної мови ліцею №100 нині старі вікна замінюють на металопластикові. Директор навчального закладу Ірина Рижикова дякує, що нарешті міська влада відгукнулася на її прохання.

"Вікна енергоощадні, тож у класах буде тепліше. Раніше і вчителі, і учні страждали від того, що вікна пропускають холодне повітря. Тепер усе зробили. Настрій у дітей покращиться і вони вчитимуться з задоволенням", – упевнена пані Рижикова.

Крім того, під час інспекції Михайло Лисенко звернув увагу на фасад будівлі. Заступник мера упевнений, що навіть облаштування відкосів після заміни вікон не зможе остаточно вирішити ситуацію з втратою тепла у класах. Тому наступного року буде проведена реконструкція зовнішньої частини приміщень.

У школі №105 наразі закінчується капітальний ремонт асфальтного покриття. Нову тротуарну плитку на шкільному подвір'ї покладуть до 1 вересня. На початку навчального року оновлення чекає і на спортивний зал. Для комфортних занять фізкультурою на підлогу покладуть штучне покриття, пофарбують стіни та замінять вікна. Ремонт спортивного залу не завадить навчанню дітей. Адже в цей час погода ще дозволятиме тренуватися на вулиці.

Щоб провести в себе ремонт, навчальним закладам необхідно подати спеціальну заявку. Далі профільні комісії визначають, яка школа більше від інших потребує ремонту.

"Ми обираємо найбільш занедбані школи і облаштовуємо їх", – пояснив заступник міського голови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...