App Store Google Play

У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

17.08.2016 11:20
У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

16 серпня заступник міського голови Михайло Лисенко перевірив як проходить капітальне оновлення шкіл перед початком нового навчального року, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради. Цьогоріч у міському бюджеті Дніпра на ремонти в навчальних закладах передбачено 56 млн грн - у 3,5 разу більше, ніж раніше.

У ході інспекції Лисенко відвідав навчально-виховний комплекс (ліцей) №100 і школу №105. Навчальні заклади розташовані в різних частинах міста: ліцей №100 – в центрі Дніпра, а 105-та школа – в селищі Таромське. Нині тут тривають масштабні ремонтні роботи. Михайло Лисенко запевнив: навчальні заклади Дніпра приводитимуть до ладу незалежно від того, в якій саме частині міста вони розташовані.

"Цього року, порівняно з минулим, фінансування збільшено у 3,5 разу. Ще один пріоритет – ми закуповуємо будівельні матеріали та користуємося послугами підрядників із Дніпра. Адже ці підприємства працюють тут і сплачують податки в бюджет міста. А це, в свою чергу, дозволяє витрачати більше коштів на потреби дніпрян", – зазначив Михайло Лисенко.

У класах іноземної мови ліцею №100 нині старі вікна замінюють на металопластикові. Директор навчального закладу Ірина Рижикова дякує, що нарешті міська влада відгукнулася на її прохання.

"Вікна енергоощадні, тож у класах буде тепліше. Раніше і вчителі, і учні страждали від того, що вікна пропускають холодне повітря. Тепер усе зробили. Настрій у дітей покращиться і вони вчитимуться з задоволенням", – упевнена пані Рижикова.

Крім того, під час інспекції Михайло Лисенко звернув увагу на фасад будівлі. Заступник мера упевнений, що навіть облаштування відкосів після заміни вікон не зможе остаточно вирішити ситуацію з втратою тепла у класах. Тому наступного року буде проведена реконструкція зовнішньої частини приміщень.

У школі №105 наразі закінчується капітальний ремонт асфальтного покриття. Нову тротуарну плитку на шкільному подвір'ї покладуть до 1 вересня. На початку навчального року оновлення чекає і на спортивний зал. Для комфортних занять фізкультурою на підлогу покладуть штучне покриття, пофарбують стіни та замінять вікна. Ремонт спортивного залу не завадить навчанню дітей. Адже в цей час погода ще дозволятиме тренуватися на вулиці.

Щоб провести в себе ремонт, навчальним закладам необхідно подати спеціальну заявку. Далі профільні комісії визначають, яка школа більше від інших потребує ремонту.

"Ми обираємо найбільш занедбані школи і облаштовуємо їх", – пояснив заступник міського голови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...