App Store Google Play

Колишнього заступника Куліченка і Колесникова оголосили у розшук

16.08.2016 14:00
Колишнього заступника Куліченка і Колесникова оголосили у розшук

Колишньому першому заступнику голови Дніпропетровської міської ради Анатолію Крупському заочно повідомили про підозру. Він оголошений у розшук, повідомляє прес-служба Управління захисту економіки Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Під час перебування на посаді посадовець настільки «якісно» виконував свою роботу, що у бюджеті не дорахувались 21,8 мільйона гривень. Зловмисник обіймав посаду першого заступника голови Дніпропетровської міської ради з 2000 по 2013 і з 2014 по 2015 роки. В проміжку працював першим заступником голови Дніпропетровської ОДА.

Оперативники Управління захисту економіки у Дніпропетровській області встановили, що чиновник не організував і не проконтролював укладання договорів з оформлення пайової участі забудовників з створення інженерно-транспортної інфраструктури міста. У результаті бюджет не отримав 18,3 мільйона гривень. Саме стільки повинні були сплатити підприємства у якості пайових внесків.

Окрім цього, він не забезпечив належне виконання рішень міськради та господарського суду. Відповідно до документів, на баланс комунального підприємства передається нерухомість. Однак 230 об'єктів залишилися на балансі житлово-комунальних підприємств, які в подальшому були визнані банкрутами. Через процедуру ліквідації всі вони перейшли у приватну власність. Сума збитків – 3,6 мільйона гривень.

58-річному колишньому заступникові голови Дніпропетровської міськради слідчі обласної поліції заочно повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На даний час екс-чиновника суд оголосив у розшук. У разі затримання підозрюваного його доставлять до суду для обрання міри запобіжного заходу.

Оперативники УЗЕ та слідства здійснюють заходи по встановленню осіб, які також причетні до цих кримінальних правопорушень, та збір доказів для притягнення винних до відповідальності.

Анатолій Федорович Крупський – активіст партії «Відродження», від якої був кандидатом на довиборах 17 липня по 27 виборчому округу. До того – член Партії регіонів, від якої висувався в нардепи по 24 виборчому окрузі в 2010 році. З лютого 2000 по січень 2013 р. - перший заступник Дніпропетровського міського голови Івана Куліченка, з 21 січня 2013 - перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова.

Анатолій Крупський - єдиний з представників ДніпроОДА, який вийшов до громадян під час побиття мирного мітингу 26 січня 2014 року. Після того як він провів переговори і пообіцяв прибрати з подвір’я обласної адміністрації озброєних «тітушок», останні під охороною міліції, накинулись на мирний мітинг і побили сотні громадян.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...