App Store Google Play

До кінця року в Дніпрі з'явиться мультимедійна стела пам'яті героїв АТО

16.08.2016 14:40
До кінця року в Дніпрі з'явиться мультимедійна стела пам'яті героїв АТО

У Дніпрі незабаром має відкритися мультимедійна Стела Пам'яті, завдяки якій всі жителі і гості міста на екрані, закріпленому в гранітній стелі, зможуть бачити фотографії жителів області, які загинули в зоні АТО, і коротку інформацію про них. Про це на прес-конференції повідомила радник міського голови Дніпра з питань воїнів АТО, членів їх сімей та переміщених осіб Юлія Дмитрова, передає Дніпроград з місця події.

Точний час відкриття Стели ще невідомий, адже наразі триває збір інформації про загиблих героїв з Дніпра та області. 

«Нам потрібно півтора-два місяці, щоб зібрати інформацію для створення мультимедійної бази. Аби прискорити цей процес, ми просимо рідних і близьких бійців нам допомогти, і надати їхні фото високої якості та біографічні дані», - зазначає Юлія Дмитрова.

Інформацію можна надіслати на електронну пошту: [email protected] або принести до міськради (просп. Д. Яворницького, 2 поверх, каб. 212).

На сьогодні зібрані дані вже 440 героїв, а всього по області 500 загиблих. 

«Стелу робимо, спираючись на досвід Вінниці. Це буде гранітна стела, антивандальний екран, пам'ятник охоронятимуть патрульні. Ми докладемо усіх зусиль, щоб зберегти його від вандалів», - розповідає  Юлія Дмитрова.

Меморіал з'явиться біля сучасного музею АТО – на Соборній площі. Це місце архітектори вважають найбільш оптимальним. На початку серпня міський голова Борис Філатов особисто брав участь у виборі місця встановлення Стели Пам’яті.

Нагадаємо, що у Дніпрі до кінця року також планують реконструювати Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО біля ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...