App Store Google Play

До кінця року в Дніпрі з'явиться мультимедійна стела пам'яті героїв АТО

16.08.2016 14:40
До кінця року в Дніпрі з'явиться мультимедійна стела пам'яті героїв АТО

У Дніпрі незабаром має відкритися мультимедійна Стела Пам'яті, завдяки якій всі жителі і гості міста на екрані, закріпленому в гранітній стелі, зможуть бачити фотографії жителів області, які загинули в зоні АТО, і коротку інформацію про них. Про це на прес-конференції повідомила радник міського голови Дніпра з питань воїнів АТО, членів їх сімей та переміщених осіб Юлія Дмитрова, передає Дніпроград з місця події.

Точний час відкриття Стели ще невідомий, адже наразі триває збір інформації про загиблих героїв з Дніпра та області. 

«Нам потрібно півтора-два місяці, щоб зібрати інформацію для створення мультимедійної бази. Аби прискорити цей процес, ми просимо рідних і близьких бійців нам допомогти, і надати їхні фото високої якості та біографічні дані», - зазначає Юлія Дмитрова.

Інформацію можна надіслати на електронну пошту: [email protected] або принести до міськради (просп. Д. Яворницького, 2 поверх, каб. 212).

На сьогодні зібрані дані вже 440 героїв, а всього по області 500 загиблих. 

«Стелу робимо, спираючись на досвід Вінниці. Це буде гранітна стела, антивандальний екран, пам'ятник охоронятимуть патрульні. Ми докладемо усіх зусиль, щоб зберегти його від вандалів», - розповідає  Юлія Дмитрова.

Меморіал з'явиться біля сучасного музею АТО – на Соборній площі. Це місце архітектори вважають найбільш оптимальним. На початку серпня міський голова Борис Філатов особисто брав участь у виборі місця встановлення Стели Пам’яті.

Нагадаємо, що у Дніпрі до кінця року також планують реконструювати Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО біля ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...