App Store Google Play

До кінця року в Дніпрі з'явиться мультимедійна стела пам'яті героїв АТО

16.08.2016 14:40
До кінця року в Дніпрі з'явиться мультимедійна стела пам'яті героїв АТО

У Дніпрі незабаром має відкритися мультимедійна Стела Пам'яті, завдяки якій всі жителі і гості міста на екрані, закріпленому в гранітній стелі, зможуть бачити фотографії жителів області, які загинули в зоні АТО, і коротку інформацію про них. Про це на прес-конференції повідомила радник міського голови Дніпра з питань воїнів АТО, членів їх сімей та переміщених осіб Юлія Дмитрова, передає Дніпроград з місця події.

Точний час відкриття Стели ще невідомий, адже наразі триває збір інформації про загиблих героїв з Дніпра та області. 

«Нам потрібно півтора-два місяці, щоб зібрати інформацію для створення мультимедійної бази. Аби прискорити цей процес, ми просимо рідних і близьких бійців нам допомогти, і надати їхні фото високої якості та біографічні дані», - зазначає Юлія Дмитрова.

Інформацію можна надіслати на електронну пошту: [email protected] або принести до міськради (просп. Д. Яворницького, 2 поверх, каб. 212).

На сьогодні зібрані дані вже 440 героїв, а всього по області 500 загиблих. 

«Стелу робимо, спираючись на досвід Вінниці. Це буде гранітна стела, антивандальний екран, пам'ятник охоронятимуть патрульні. Ми докладемо усіх зусиль, щоб зберегти його від вандалів», - розповідає  Юлія Дмитрова.

Меморіал з'явиться біля сучасного музею АТО – на Соборній площі. Це місце архітектори вважають найбільш оптимальним. На початку серпня міський голова Борис Філатов особисто брав участь у виборі місця встановлення Стели Пам’яті.

Нагадаємо, що у Дніпрі до кінця року також планують реконструювати Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО біля ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...